Polecane posty

20CBR12    209

Środkowa Wielkopolska średnio 640 brutto paszowka, raczej będą dalej cierpliwie czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kutnyy    4

przyszła mi dziś faktura za tą pszenicę i cena jest jednak po 610zł z vatem za paszówkę w powiecie janowskim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

Agrolok spadki, a  giełda na + ładnie bariera 420E złamana,  1910zł netto loco Szamotuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

20CBR12 jaki rejon kolego u nas(pilskie) za pszenżyto chcą po 650 rolnicy i idą tranzakcie

Borek Wielkopolski, Koźmin- ale tak jak kolego sugerujesz jak już zacznę wywozic to raczej będzie to kierunek na północ do 100km- wtedy mogę liczyć na odrobinę lepszą cene, jednak póki co jak wyżej pisałem jeszcze będę czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dipol    2

Witam daje ktoś więcej za pszenice paszowa jak 600zł netto w świętokrzyskim. Jeśli tak to dajcie namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

Marcin Brzozowski takie pytano? kontrakt na luty rzepak kończy się z końcem stycznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

Dziś pojechał tir pszenicy. Parametry słabej konsumpcji ale gęstość poniżej normy. Cena 650 netto loco gospodarstwo. (brutto prawie 700zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    153

Zbliża się koniec stycznia, pora wywieźć rzepak. Dziś ładnie poszedł rzepak do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

Co masz na myśli rozwiń proszę :))

 

chodzi mi o to kiedy kończy się kontrakt  rzepaku na gieldzie matif oznaczony jako luty i zaczyna majowy. Na koniec stycznia czy koniec lutego? po nim podejrzewam chwilową obniżkę jak to miało miejsce w grudniu chociaż nie koniecznie tak musi być to tylko moje przemyslenia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to kiedy kończy się kontrakt  rzepaku na gieldzie matif oznaczony jako luty i zaczyna majowy. Na koniec stycznia czy koniec lutego? po nim podejrzewam chwilową obniżkę jak to miało miejsce w grudniu chociaż nie koniecznie tak musi być to tylko moje przemyslenia

 

Rozumiem, pisałem o tym około roku temu ale przypomnę.

Kontrakt marcowy kończy się około 10-go marca (weekendy) i obowiązujący powinien być wtedy majowy.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dipol    2

transrol zbigniew konarowski bierze 630 netto paszowke byle przytulii nie bylo i robaka

Do mnie ta odpowiedź???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

Widziałem lepsze ceny paszówki.

 

 

Zabierają z podwórka? Cenna przyzwoita.

Tak z podwórka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
read    22

pszenżyto 610 netto z podwórka (czy macie już lepsze oferty) wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karino25    102

Witam daje ktoś więcej za pszenice paszowa jak 600zł netto w świętokrzyskim. Jeśli tak to dajcie namiary.

600 netto? kto tyle płaci w świętokrzyskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

@Cihu jaka gęstość, gdzie pojechała?

 

I tu Cię zaskoczę. Młyny Szczepanki. Gęstość 68, białko 12,1-12,5 gluten 30 opadanie 190. 650 netto. Jak za te paramenty cena uczciwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj