Polecane posty

Gość   
Gość

jak masz dobrą pszenice i ilość to trochę ci doloży do tej ceny w młynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Młyny Szczepaki. kujawsko-pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie 

Dzisiejsze kwotacje GoodGrains

Ceny wyjściowe netto na gospodarstwie (liczony w tej cenie transport 30pln/tona) w promieniu ok. 100km od portów gdansk/gdynia

W dalszych lokalizacjach cena uzależniona od kosztów transportu.

Pszenica 14 - 720pln netto czyli na porcie 750 cena styczeń, gęstość min. 77 szybkie odbiory

Pszenica 12.5 - 700pln netto czyli na porcie 730 cena styczeń, gęstość min. 76 szybkie odbiory

Pszenica nowe zbiory 705pln FCA

Rzepak 1865netto loco gospodarstwo grudzień

Rzepak nowe zbiory 1640pln netto

Bobik 740pln netto

Peluszka 800pln netto 

Kukurydza cena na porcie 675pln netto

Zapraszam na priv w razie pytań.

Przy większych ilościach cena do negocjacji

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

po ile i gdzie? duża ilość? 

miałem wozić do kapki ilość to 60-70t więc kilka rursów mnie czeka, a po ile to w zalezności od humoru skupowego


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gen    50

Jakim sprzętem wozisz ? może się spotkamy ,wybieram się we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

dokładnie, było trzeba tylko zrobić 2016/2017r i po sprawię. Admin proszę zadziałać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Wystarczy zrobić temat "ceny płodów rolnych" i po problemie.
Właśnie wywiozłem skład rzepaku. Fajnie do udało bo dziś podpisałem kontrakt i jeszcze po południu pojechałem.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

1905netto.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Jakim sprzętem wozisz ? może się spotkamy ,wybieram się we wtorek

 

do kogo to pytanie?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

ja wożę ciągnik + 2 przyczepy, ale po pierwsze woże do Tarnogrodu, a po drugie narazie odpuszcze bo nan aki wyjazd ze jak slisko to moge wyladowac w rowie.

Jak sprzedasz to napisz jakie ma ceny


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1036

ostatnio się dowiedziałem ze największym krajem w UE jeśli chodzi o eksport pszenicy jest Rumunia i Litwa .a to za sprawą przemytu zboża z Rosji tak z Rosji jak i Ukraińskiej pszenicy. gdzie cena jest lekko ponad 100 euro za tonę .I w ten sposób Władek i Ukraińcy ruchają nas w dupe jak chcą .możecie mi nie wieżyc ale wiem to z pewnego źródła.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf25    12

@

Pajej przed wczoraj sprzedane w tarnogrodzie jedno auto bialko 14 gluten 30 opad ok 380 gestosc 72 po 630 netto z taka gestoscia jak na podkarpacie mysle ze bardzo dobra cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunf    32

 

@

Pajej przed wczoraj sprzedane w tarnogrodzie jedno auto bialko 14 gluten 30 opad ok 380 gestosc 72 po 630 netto z taka gestoscia jak na podkarpacie mysle ze bardzo dobra cena

 

 

72 gestosc :D

 

 

i badz tu madry jedni z 74 gestosci 600 net a drudzy z 70-72 630 net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gen    50

@Pajej też przedwczoraj 14 ,5 białko 31 gluten, 78 gęstość po 650 netto -oczywiście Tarnogród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf25    12

@ zalezy jakie parametry jesli inne sa bardzo dobre to daja 630 netto a jeden chocby inny jest slaby to 600 netto .. mi akurat zlapalo wszystkie inne bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    151

Kula powiedz gdzie dostałeś tak fajną cenę za rzepak. U nas północna wlkp okolice Piły jeden ma 1820 natomiast drugi 1800 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunf    32

@ zalezy jakie parametry jesli inne sa bardzo dobre to daja 630 netto a jeden chocby inny jest slaby to 600 netto .. mi akurat zlapalo wszystkie inne bardzo dobrze

 

przeczytaj dokladnie co on napisał a ja mu odpowiedzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj