Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość
12 godzin temu, dudi834 napisał:

Stasek zamotany czlowieku a gdzie ta przenica po 600 czy 500 co mowiles przed zniwami bo umnie teraz po 820. Ej Stachu Stachu prawdziwy z ciebie Stach

To tylko Twoja fantazja nie pisałem że pszenica będzie po 600 co z tego że po 800 w żniwa też tyle kosztowła to świadczy tylko o stabilizacji choć długo to nie potrwa my slę że wiosną 750 będziebo masa ludzi towar trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7556

Jak by naprawdę cenę kształtował rynek to pszenica co roku by była na poziomie 700 do 780 zł brutto . 

Ale tak nie jest bo są gracze giełdowi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Tomek90 napisał:

To są ceny loco Cargill?? 

Tak 


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2248

Nie wiesz czy przy ilościach min 24t z ich odbiorem nie narzucają coś cene? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabian777    30

Witam pszenica sprzedana             870 netto, wschodnie Mazowsze lokalny młyn, towaru raczej nie brakuje bo nie mają juz gdzie sypać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

Fabian777 napisał:

Witam pszenica sprzedana             870 netto, wschodnie Mazowsze lokalny młyn, towaru raczej nie brakuje bo nie mają juz gdzie sypać. 

cena półki co chyba największa po której została pszenica sprzedana na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tomek90 napisał:

Nie wiesz czy przy ilościach min 24t z ich odbiorem nie narzucają coś cene? 

Nie wiem, czy wogole swoim odbierają. Zawsze wizilem swoim transportem bo mam kilka km do nich. 


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    841
1 godzinę temu, gomez181 napisał:

 

cena półki co chyba największa po której została pszenica sprzedana na forum:)

no wyrwać 930zł brutto to aż miło na taki cennik popatrzeć, pytanie jak z płatnościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    177
1 godzinę temu, Fabian777 napisał:

Witam pszenica sprzedana             870 netto, wschodnie Mazowsze lokalny młyn, towaru raczej nie brakuje bo nie mają juz gdzie sypać. 

konsumpcja? a gdzie dokladniej? jestem z pow. siedleckiego

Edytowano przez ahten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687
5 godzin temu, staszek131415 napisał:

To tylko Twoja fantazja nie pisałem że pszenica będzie po 600 co z tego że po 800 w żniwa też tyle kosztowła to świadczy tylko o stabilizacji choć długo to nie potrwa my slę że wiosną 750 będziebo masa ludzi towar trzyma

pier**lisz nie solisz

Podam Ci na przykładzie pszenżyta 

W żniwa od 540 do 600 w tej chwili już blisko 800 płaci Stokłosa więc gdzie tu stabilizacja?mało tego zboża jest bardzo mało i nawet bardzo nie sprawdzają liczy się zboże 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ZELKOW napisał:

a bobik, jęczmień i owies po ile ?

Masz Bobik na sprzedaz? 


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
1 godzinę temu, ZELKOW napisał:

Nie mam byłem ciekaw jaka cena, To bym może wsiał w tym roku

bobik jak pszenica kons . i tak od wielu lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ZELKOW napisał:

Nie mam byłem ciekaw jaka cena, To bym może wsiał w tym roku

Za Bobik w tym roku place 950 - 1000 netto w zależności od lokalizacji 


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudi834    18
22 godziny temu, staszek131415 napisał:

To tylko Twoja fantazja nie pisałem że pszenica będzie po 600 co z tego że po 800 w żniwa też tyle kosztowła to świadczy tylko o stabilizacji choć długo to nie potrwa my slę że wiosną 750 będziebo masa ludzi towar trzyma

No pisałeś ze po 500 bo sam poślad albo kto da 700 za poślad to są twoje słowa  a u nas brak konsumpcji tak ze w górę 830 powoli do góry co dwa tygodnie 10 na tonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
35 minut temu, dudi834 napisał:

No pisałeś ze po 500 bo sam poślad albo kto da 700 za poślad to są twoje słowa  a u nas brak konsumpcji tak ze w górę 830 powoli do góry co dwa tygodnie 10 na tonie

To zacytuj tn post jak tak twierdzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Fabian777 napisał:

Witam pszenica sprzedana             870 netto, wschodnie Mazowsze lokalny młyn, towaru raczej nie brakuje bo nie mają juz gdzie sypać. 

przy jakich parametrach wiesz może ?

Ja obdzwoniłem kilka mieszlni to wszedzie ceny pospadały albo nie biorą do połowy stycznia lub lutego ;(

Edytowano przez andrzej123456k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj