Polecane posty

Gość   
Gość
1 godzinę temu, racyl napisał:

teraz agrobiznes to jakby sam ojciec dyrektor robił

Dzięki Ojcu jeszcze trochę Polski mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plantator_01    14
1 godzinę temu, staszek131415 napisał:

W agrobiznesie dziś mówili że pszenica do góry ale kto by tam im wierzył w te ich kłamstwa :P

Jak mówili o obnizkach to płacz że wszędzie w górę a u nich obniżki, teraz jak są podwyżki to kto by wierzył w ich kłamstwa.. No ludzie ogarnijcie się bo serio typowi Janusze z was wychodzą..

1 godzinę temu, staszek131415 napisał:

W agrobiznesie dziś mówili że pszenica do góry ale kto by tam im wierzył w te ich kłamstwa :P

Jak mówili o obnizkach to płacz że wszędzie w górę a u nich obniżki, teraz jak są podwyżki to kto by wierzył w ich kłamstwa.. No ludzie ogarnijcie się bo serio typowi Janusze z was wychodzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, staszek131415 napisał:

Dzięki Ojcu jeszcze trochę Polski mamy

mamy polskie produkty w zagranicznych sklepach.

w niedzielę zaraz z południa dobrze sie to ogląda ale nic za tym nie idzie oprócz tego że chłopi nie jadą traktorami na Warszawę

 

Kto z nas nie chciałby dostać fury od bezdomnego:D

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
33 minuty temu, staszek131415 napisał:

Dzięki Ojcu jeszcze trochę Polski mamy

Ha ha padłem normalnie. Tak a najwięcej to ma ojciec od swoich wiernych. I jemu to podejrzewam że wisi los tego kraju aby tylko stan mercow się zgadzał :)

  • Like 3

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, robercikj100 napisał:

Ha ha padłem normalnie. Tak a najwięcej to ma ojciec od swoich wiernych. I jemu to podejrzewam że wisi los tego kraju aby tylko stan mercow się zgadzał :)

 

No ma że aż bezdomni fury mu swoje oddają w darowiżnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No najwięcej szczekają Ci co nic nie dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, staszek131415 napisał:

No najwięcej szczekają Ci co nic nie dają

Każdy daje tyle ile uważa :| inaczej tyle co łaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
36 minut temu, staszek131415 napisał:

No najwięcej szczekają Ci co nic nie dają

Jak dla mnie możesz oddać mu nawet całą swoją gospodarkę jak tak bardzo w niego wierzysz. Odemnie raczej nic nie dostanie. A twój post o tym że to niby Rydzyk jest obrońca polskości po prostu mnie rozbawil. Ale skoro tak uwazasz .....

  • Like 2

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@robercikj100 taka jest prawda że najwięcej do powiedzenia mają ci co nic nie dają. Nikt nie broni założyć sekty dla dewotek aby robiły ci zrzutki na maybacha. Oraz dewotki które robią zrzutki na maybachy dla innych nie są na twoim utrzymaniu więc guzik powinno cię obchodzić komu i na co dają.

 

Niedawno konia się uczepili że handlarz zdzierca, teraz rydzyka. Demokrację mamy każdemu wolno, a jak się powiedzie to zgorzkniali nieudacznicy którym się nie udało i psy ogrodnika które nawet nie spróbowały osiągnąć celu wezmą cię na języki, eh co za kraj.

 

Kradzieży nie popieram i nią gardzę. A legalne działanie zawsze będę wspierał. Identyczna sytuacja jest z pseudo celebrytami, słyszy się głosy: oh jaki ten popek głupi oczy sobie wytatuował, jaki ten sławomir niedojebany bo dałna gra i kasę zarabia. Mała podpowiedź, w PL jeszcze chyba nie było takiego, więc droga, wolna, utnijcie sobie fujarę na wizji, popularność gwarantowana w 100%. A że popularność = kasa to wasze marzenia spełnią się w trymiga.

 

Jeden gra świętego, drugi niedojeba, trzeci wcielone zło z oczyma czarnymi i po kancerwaną mordą, to myślę że znajdzie się miejsce i parę dolców dla wschodzącego eunucha.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

Widzę urazilem darczyńcę ojca dyrektora :) Widzę że porownujesz Rydzyka do Popka i słusznie bo ojciec to jak dla mnie po prostu celebryta i z kościołem ma jedynie wspólna chyba sutanne. Masz rację miał chlopina lep okręcił wokol siebie niezła grupę ludzi i doi ich nieźle zkasy. Jak dla mnie taki człowiek nie powinien należeć do kościoła i się na niego powoływać ale jak widać niektórym to nie przeszkadza. Masz rację odemnie nie odostanie ani grosza więc pewnie nie mój problem :). Jednak nie uważam żeby jego Kasa i ten przepych powinien posiadać taki człowiek na takim stanowisku. Z Ojcem to ten człowiek ma niewiele niestety wspólnego.

  • Like 2

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzę że masz kłopoty emocjonalne z tym kto ile ma kasy...

To że ktoś mami ,,dziodków,, sekciarskimi sztuczkami, to że ktoś się okalecza i robi z siebie debila dla kasy, to że ktoś wywiera trend w cenie zboża puszczając plotki o pociągach zboża z ukrainy, to ja mam personalnie znienawidzić takiego człowieka że był na tyle zaradny i potrafił przyciągnąć rzeszę ludzi którzy będą go utrzymywać po przez datki, kupowanie biletów na koncerty i sprzedawanie zboża po zaniżonej cenie?

Na tym forum gnębi się pseudo handlarzy zboża, pseudo producentów wapna i cudów na kiju przeznaczonych dla rolnictwa bo to jest forum dla rolników którzy są świadomi zagrożenia i szukają rzetelnej informacji aby nie wpaść w pułapkę, dlatego też obala się miedzy innymi plotki wyssane z palca o pociągach zboża z ukrainy czy teorie z zakresu chemii rolnej przeczące wszystkiemu co do dziś dnia odkryto spisano i udowodniono.

Może są fora dla pań w podeszłym wieku jak nie wpaść w sidła PLNo-pijczej sekty, może są też fora dla młodzieży jak nie stracić głowy i kieszonkowego na gadżety od idoli. I może tam są poruszane te poszczególne problemy. Ale tu jest forum rolnicze i nie obchodzą nas relacje rydzyka z jego fankami.

A tym bardziej w takiej atmosferze zazdrości wynikającej z bezczynności. Nikt nikomu nie bronił realizować pomysłów więc teraz nie masz prawa nikomu wypominać legalnie zarobionej kasy.

Lepiej zapłacz za bezprawnie zabieranym majątkiem Polski przez organizacje żydowskie.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

Ciebie chyba obchodzą bo się strasznie poruszyles :) no ale masz rację dosyć już o tym rydzyku


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Poruszyło mnie że jak zwykle, najwięcej ryczą  krowy które najmniej mleka dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

teraz to Panowie wyżej powinni dostać bana na tydzień za zaśmiecanie tematu

sami jesteście niedojeba...... skoro nie potraficie przeczytać o czym jest temat

pszenica 640-670 brutto,

  • Like 2

Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 godzin temu, damianzbr napisał:

Widzę że masz kłopoty emocjonalne z tym kto ile ma kasy...

To że ktoś mami ,,dziodków,, sekciarskimi sztuczkami, to że ktoś się okalecza i robi z siebie debila dla kasy, to że ktoś wywiera trend w cenie zboża puszczając plotki o pociągach zboża z ukrainy, to ja mam personalnie znienawidzić takiego człowieka że był na tyle zaradny i potrafił przyciągnąć rzeszę ludzi którzy będą go utrzymywać po przez datki, kupowanie biletów na koncerty i sprzedawanie zboża po zaniżonej cenie?

Na tym forum gnębi się pseudo handlarzy zboża, pseudo producentów wapna i cudów na kiju przeznaczonych dla rolnictwa bo to jest forum dla rolników którzy są świadomi zagrożenia i szukają rzetelnej informacji aby nie wpaść w pułapkę, dlatego też obala się miedzy innymi plotki wyssane z palca o pociągach zboża z ukrainy czy teorie z zakresu chemii rolnej przeczące wszystkiemu co do dziś dnia odkryto spisano i udowodniono.

Może są fora dla pań w podeszłym wieku jak nie wpaść w sidła PLNo-pijczej sekty, może są też fora dla młodzieży jak nie stracić głowy i kieszonkowego na gadżety od idoli. I może tam są poruszane te poszczególne problemy. Ale tu jest forum rolnicze i nie obchodzą nas relacje rydzyka z jego fankami.

A tym bardziej w takiej atmosferze zazdrości wynikającej z bezczynności. Nikt nikomu nie bronił realizować pomysłów więc teraz nie masz prawa nikomu wypominać legalnie zarobionej kasy.

Lepiej zapłacz za bezprawnie zabieranym majątkiem Polski przez organizacje żydowskie.

 

Dostawać pieniądze to nie to samo co zarabiać

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnys    42

paszowa 650 brutto ,lubelskie ,ruch na skupie spory ,głównie rzepak , a co do Rydzyka to choć go nie wspieram (sekty to zbiór ludzi z wypranym mózgiem) to podziwiam człowieka za zdolności biznesowe 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
13 godzin temu, Grzenio napisał:

teraz to Panowie wyżej powinni dostać bana na tydzień za zaśmiecanie tematu

sami jesteście niedojeba...... skoro nie potraficie przeczytać o czym jest temat

pszenica 640-670 brutto,

A ty za obrażanie. 


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345

Jelonki kolo ostrowi maz. 675zl+vat w cenie transport 60km w pon sprzedaje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

niezła cena. to za konsumpcje? też bym sprzedał jak by była u mnie taka cena.


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kali87    4
13 minut temu, pawel885 napisał:

670netto płn mazowsze paszowa 

Cedrob? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj