Polecane posty

kamik5952    2
27 minut temu, king12 napisał:

Dziś miałem ofertę na paszowke po 670 netto pewnie jeszcze by cos wytargowal lubelskie 

U kogo taka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1507

kontraktuje ktoś w lubelskim już rzepak na nowy sezon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253
21 godzin temu, monix napisał:

raz miałem pszenice co niemiała gestosci a wyrównanie miała super iszła na skup z dopłata arimr

jak z dopłatą arimr o co tu chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to była dopłata jak nie byliżmy w uni europejskiej od tamtej pory tej dopłaty niema i płaciła to  ARR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231
6 godzin temu, king12 napisał:

Dziś miałem ofertę na paszowke po 670 netto pewnie jeszcze by cos wytargowal lubelskie 

 

4 godziny temu, king12 napisał:

UNEX jeśli dobrze pamiętam nazwę 

czy to aby na pewno o paszówke chodzi?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1507

jestem ciekaw ile będą proponowały na początku skupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk2411    30
Dnia 13.12.2017 o 13:48, SAUTER napisał:

Jak on ładuje ten samochód zbożem ? Ma jakąś dmuchawę ssącą z tyłu?

 

 

 

 


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dipol    2
Dnia 13.12.2017 o 14:32, Tomek55 napisał:

U nas w małopolskim 67 netto ale kiedyś bylem w grupie i była kartka "pilnie kupie jęczmień i pszenicę paszowa " powoli kończą się zapasy i zaczyna sie ruch a co za tym idzie ceny tez rosną

Kto tyle płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1215
1 godzinę temu, Pajej napisał:

 

czy to aby na pewno o paszówke chodzi?

Chyba raczej o konsumpcję ale że aż 670 netto? Dzwoniłem do nich chyba w tamtym tygodniu to powiedzieli mi 645netto konsumpcja czy paszówka, oczywiście bez żadnego targowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

645 neto daje lokalny za pasze a kapka daje od 620 do 680 neto  z parametrami i jaki jest sens robić parametry lepiej zasiać na pasze  i o tonę więcej zebrać i mniejsze nakłady a większy zarobek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dirk41    63
39 minut temu, patrykrolnik11 napisał:

to u was tanio u nas w ciechanowskim płacą od 68-70 + vat i cena idzie w góre

u kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamils    6
Dnia 31.01.2017 o 17:29, Jano7711 napisał:

Nawet pomijając jakieś prognozy to powoli zbliża się sezon i lokalne skupy raczej na pewno to wykorzystają do obniżek, większość musi coś sprzedać, żeby kupić nawozy etc. Takie moje zdanie i sprzedaję paszówkę po 630 brutto lubelskie pow. puławski

Też jestem z lubelskiego i tydzień temu sprzedałem po 700 brutto cena i za paszowe i konsumpcja ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamils    6

Firma Kowalczyk albo po 700 z podwórka całe auto albo ciagniki z przyczepą max 15 ton cena 695 brutto ! Firma ma trzy punkty jeden garbów drugi gdzieś za abramowicka a trzeci nie wiem ! Jak ciężko wjechać autem albo za nisko czy coś tolepiej ciagnik !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krol9    3

Jakie macie oferty na pszenżyto? Mam ofertę na 630 netto , i nie wiem czy już sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1007
1 godzinę temu, kamils napisał:

Firma Kowalczyk albo po 700 z podwórka całe auto albo ciagniki z przyczepą max 15 ton cena 695 brutto ! Firma ma trzy punkty jeden garbów drugi gdzieś za abramowicka a trzeci nie wiem ! Jak ciężko wjechać autem albo za nisko czy coś tolepiej ciagnik !

Ale przyjezdzaja tym ciagnikiem na gospodarstwo i zabieraja zboze czy jak ? A jesli tak to jak daleko tym ciagnikiem moga dojechac od skupu ?


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
39 minut temu, krol9 napisał:

Jakie macie oferty na pszenżyto? Mam ofertę na 630 netto , i nie wiem czy już sprzedawać.

To dobra cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    635
11 minut temu, robercikj100 napisał:

Ale przyjezdzaja tym ciagnikiem na gospodarstwo i zabieraja zboze czy jak ? A jesli tak to jak daleko tym ciagnikiem moga dojechac od skupu ?

Jeśli to ten sam skup co jest koło mnie to przywozisz ty im swoim ciągnikiem albo oni odbierają ciężarówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233
20 godzin temu, Pajej napisał:

 

czy to aby na pewno o paszówke chodzi?

Tak mowa była o paszowce bo jeszcze parametrów nigdzie niebadalem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233

Z tego co facet mówił to zaczyna brakować pszenicy wystawilem pszenice na sprzedaż jakies rok temu wtedy do mnie  dzwonił teraz niewystawialem a jednak numer tel miał gdzieś  zapisany i chce kupić .czyli cena prawdopodobnie będzie rosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad2510    98
Heh dobra wróżba koleś za dzwonił bo kontrakt pod koniec roku się kończy i trzeba się wywiązać z ziarka a ten pisze że pszenica przez to będzie rosła.. ja takich telefonów odbieram co miesiąc po parę a pod koniec roku to już w ogolet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad2510    98
Lubelskie to tylko Kozak termin wypłaty kasy to Max 2dni Kowalczyk sam mówił że jak ma to płaci po 14dniach a jak nie to się przeciaga do 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj