Polecane posty

miwigos    3520

rzepak loco Szamotuły 1930zł netto

To o ile podnieśli cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matys1990    23

Pszenica paszowa 600zł z vat,powyżej 10t dodaje 10zł

Pszenica konsumpcyjna 640zł z vat

Jęczmień 500zł z vat

podkarpacie

 

Ile masz tych ton zboza.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Jaka cena u kapki?

650 max


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

To o ile podnieśli cene

 

tego to nie wiem, bo miesiąc nie dzwoniłem jak stoi rzepak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie 

Dzisiejsze  kwotacje GoodGrains

Ceny wyjściowe netto na gospodarstwie (liczony w tej cenie transport 30pln/tona) w promieniu ok. 100km od portów gdansk/gdynia

W dalszych lokalizacjach cena uzależniona od kosztów transportu.

Pszenica 15 - 740pln netto czyli na porcie 770 cena luty, gęstość min. 77 cena na marzec +5pln

Pszenica 14 - 730pln netto czyli na porcie 760 cena luty, gęstość min. 77 cena na marzec +5pln

Pszenica 12.5 - 720pln netto czyli na porcie 750 cena luty, gęstość min. 76 cena na marzec +5pln

Pszenica nowe zbiory 685pln FCA

Rzepak 1905netto loco gospodarstwo luty / marzec 1915netto

Rzepak nowe zbiory 1665pln netto

Pszenżyto 610netto FCA 

Zapraszam na priv w razie pytań.

Przy większych ilościach cena do negocjacji

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Ja dziś miałem na rzepak propozycję 1920 netto. 

 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pszenica paszowa 620-625zł netto 

pszenica konsumpcyjna 645zł netto

 

ceny z gospodarstwa w lubelskim. okolice 

 

Ponawiam pytanie , możesz powiedzieć kto tyle płaci ?

 Za taka cenę 645 netto chętnie sprzedam ,a jak z moim transportem to pewnie kilka złotych więcej   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor86    9

 

pszenica paszowa 620-625zł netto 

pszenica konsumpcyjna 645zł netto

 

ceny z gospodarstwa w lubelskim. okolice 

 

Ponawiam pytanie , możesz powiedzieć kto tyle płaci ?

 Za taka cenę 645 netto chętnie sprzedam ,a jak z moim transportem to pewnie kilka złotych więcej   

 

 

pośrednik firma Unex z lublina. za paszową już dziś max 620 podobno ale mi się udało po 625 upchnąć. 

 

Ma ktoś z Was tu na forum dobrą cenę na kukurydzę z odbiorem z krasnika? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pośrednik firma Unex z lublina. za paszową już dziś max 620 podobno ale mi się udało po 625 upchnąć. 

 

Ma ktoś z Was tu na forum dobrą cenę na kukurydzę z odbiorem z krasnika? 

 

Dzięki , w poniedziałek zadzwonię i się dowiem dokładnie , jeszcze jedno czy wypłacają w terminie ?

I jaki termin płatności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Lokalna ferma trzody jęczmień 680+ vat,sprzedawał sąsiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

Lokalna ferma trzody jęczmień 680+ vat,sprzedawał sąsiad

 

piękna cena po takiej to bym sprzedał odrazu tylko ze u mnie mazowieckie wiec takiej ceny nie dadza mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markus1    2

Lokalna ferma trzody jęczmień 680+ vat,sprzedawał sąsiad

 

Dokładniej gdzie ta ferma jest?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morganix    3

Lokalna ferma trzody jęczmień 680+ vat,sprzedawał sąsiad

 

 

Możesz dać kontakt do tej fermy? po tyle skupują czy cena indywidualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

Południowa część Świetokrzyskiego, pszenica paszowa 630 z VAT, odbiór kupujacy, załadunek sprzedający. u lokalnego podmiotu skupującego. 

Na większą kase nie ma co liczyć, kupiec z rozbrajającą szczerością powiedział mi, ze więcej nie da bo pojedzie TIR-em 30 km i kupi ziarno z Ukrainy.

 

 

 

Mamy w powiecie Pińczowskim jeden z największych terminali przeładunkowych w Polsce, LHS Gołuchów w Woli Żydowskiej... 

 

Obejrzyjcie fotki:

 

 

https://www.google.com/maps/contrib/108175914355921531019/photos/@50.602923,20.641429,17z/data=!4m3!8m2!3m1!1e1

 

Edytowano przez Marl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

no niestety ta Ukraina nas zalewa tym ziarnem.  A druga sprawa panowie czy ktos ma kontakt do pana kaminskiego z felcyn gmina lutocin ten pan ma potezna tuczarnie swin i kiedys sie mu sprzedawalo zboze ale nie mam aktualnie numeru telefonu do niego czy ktos z was by mial prosze o kontakt

Edytowano przez warchest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Dokładniej gdzie ta ferma jest?

 

 

Ferma trzody Konstantowo k. Mroczy woj kujawsko-pomorskie,nie znam numeru telefonu,spróbuję się jutro dowiedzieć,jak wygląda termin płatności,sam kupuję zboże dla świń i ostatnią cenę którą płaciłem 650 brutto wydawało mi się że dużo,w zeszłym tygodniu cena skoczyła do 680 brutto ,chociaż w naszej okolicy co roku jęczmień cenowo przebija jakościową pszenicę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

wejdz na link, może ten tel nadal aktualny?

http://www.zumi.pl/2667063,Leszek_Kaminski,Lutocin,firma.html

 

tu kiedys dzwonilem chyba na ten numer ale nie aktualny byl ale zadzwonie jutro

Ferma trzody Konstantowo k. Mroczy woj kujawsko-pomorskie,nie znam numeru telefonu,spróbuję się jutro dowiedzieć,jak wygląda termin płatności,sam kupuję zboże dla świń i ostatnią cenę którą płaciłem 650 brutto wydawało mi się że dużo,w zeszłym tygodniu cena skoczyła do 680 brutto ,chociaż w naszej okolicy co roku jęczmień cenowo przebija jakościową pszenicę

 

 

to jeczmien drogi u was bo pewnie same tuczarnie tam macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj