Zaloguj się, aby obserwować  
tomb2

Myjki ciśnieniowe KINZO

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomb2    1

A więc w super markecie są myjki cisnieniowe za 250 zł Zastanawiam czy sobie takiej nie kupić

Oto parametry:

-pompa aluminiowa

-silnik obudowany osłona metalowa

- cisnienie robocze 110 bar (200 bar max.)

-przepływ wody 6,4 l/min

-system auto stop (co to jest ?)

-długość węża 5m

Co o tym myslicie proszę o szybką odpowiedz :)


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

patrz na mocowanie pistoletu :P

ja kupilem 2 lata temu na promocji Karchera za 900zl i w ciagu 2 lat zlamalem 2 pistolety - sa bardzo kruche, ulamal sie taki rozek a przez to waz nie trzyma

teraz kupilem profesjonalny pistolet - caly metalowy ale kosztowal 300zl :P

 

myjka to podstawa w gospodarstwie :)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

system auto stop jes to system króry wyłancza myjkę kiedy nie masz naciśniętego pistoletu jest on po to aby pompa się szybko nie zużywała. Dobrą i profesjonalną myjkę kupisz za ok 3000 ta myjka to jest tak zw. jednorazówka jak się coś spiepszy to nie naprawisz pozatym musisz robić przerwy w prasy aby pompy nie zajechać NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANIEL    1

ostatnio kupiliśmy myjke ciśnieniową niby oryginalny karcher 2.04 (gdy była w NOMI za ok 280 zł) ponieważ dawali na nią aż 2 lata gwarancji, jest bardzo mała w porównaniu do tych profesjonalnych ale jak narazie dobrze spełnia swoje zadania.Teraz czyszczenie stało sie czymś przyjemnym, polecam taką maszynke jak myjka ciśnieniowa.

Mam pytanie, jaka jest różnica między myjką taką małą (za ok 300zł-taka jaką ja mam) a tymi dużymi (bardzo drogimi), oprócz tego że jest tańsza i niby sie wcześniej zajeżdza, czy jest różnica w ciśnieniach

?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

nie kupuj tego to sie przegrzewa tak ze az dymi miałem to i sie zjarało nie wiem czy dokładnie taka firma ale z supermarketu nomi jak bedzie mył tylko buty jak wyjdziesz z obory to wystarczy ale o maszynach nie mam mowy zainwestuj w lepszy sprzet ja kupiłem karchera za 270zł z serii hd fajna sprawa mozesz myc cały dzien i nawet nie jest ciepła nic nie cieknie nic nie wyrczy jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtii    9

swojego karchera mam 3 lata kosztował 2,5k zł,model k 7.85,jest to najmniejsza myjka z profesjonalnych,moge nią myc cały dzien i nic,ciśnienie 180 bar,wystarczy do wszystkiego,szkoda ze nie ma grzania,mycie traktorka na gorąco to super sprawa,ale dla mnie myjka z grzaniem to za drogo

myjka za 300 zł moze pracowac max 10-15 min i 30 min przerwy,to dobre zeby autko osobowe umyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

wojti coś chyba nieco naciągnełeś model k7,85 nie należy jeszcze do profesjonalnych inaczej by miał oznaczenie HD. A co do ciśnienia to max 150 bar nie wiem jak z dyszą turbo może nieco więcej pociągnie. Ja osobiście posiadam Karchera HD 1090 i Kranzle 3200TS obie używane kupiłem . Myjki te należą do profesjonalnych i z dyszą obrotową (turbo) osiagają nieco ponad 200bar. Karcher Hd 1090 to duża myjka o bardzo prostej budowie niestety ma za słabo zabezpieczony silnik i są przypadki że jest zanik fazy i silnik się pali ja tak miałem. Wtedy kupiłem tą Kranzle bo myjka mi była potrzebna a remont jak wiadomo trwa. Kranzle w porównaniu z tym Karcherem ma ceramiczne tłoczki nowe karchery teraz również mają ale ta 1090 ma stalowe które to się za szybko zużywają. Kranzle mi się nie podoba bo ma za dużo tej elektroniki (miałem z nią sporo kłopotów w ciągu kilku miesięcy serwis odwiedziłem 3 razy spalony włącznik spalony transformator zniekształcona obudowa mikrowłącznika przez co się nie włańczała). Kupując używano trzeba sprawdzić czy olej w zbiorniczku jest czysty a nie taki mentny bo to oznacza że siedzą symeryngi i woda się przedostaje do oleju czyli złom a nie myjka i czy nie ma wycieków na pompie. Najlepiej jak jest gwarancja minimum 3 miesiące bo jak nawet są założone nowe symeryngi a tłoczki zjechane to jak ktoś przez ten czas nieco pomyje to wszystko wyjdzie na jaw. Ja osobiście używam myjki tak średnio do mycia samej chlewni 10 godzin przez 2-3 dni i za 3 tygodnie to samo, no i owszem jakieś mycie maszyn czasami samochód. Najdłużej używałem myjki non stop(przerwy takie minutowe i dwie po 5 minut do przejścia do następnej komory porodówki) prze 5 godzin i wierzcie mi nie jest to lekka praca przy tym ciśnieniu po kilku godzinach to ręce bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

k7.85 jest przez wielu uwazana juz za model POLPROFESJONALNY - jest to najwieksza jak sie nie myle z serii amatorskiej.

Ja osobiscie mam K503M z tym ze z pistoletem i wezem od myjki profesjonalnej - jest caly metalowy, wytrzymuje grzanie wody i duze cisnienie. ogolnie sluzy do mycia maszyn, czasem samochodu - najwiecej co nia zrobilem to piaskowalem plot - okolo 2 godz bez przerwy (nie liczac minuty na zmiane przesla) i jakos dawala rade. Jednak jesli teraz mialbym kupic to albo kupilbym cos prostego z serii HD albo juz jakas uzywke z grzaniem wody.

Jeszcze raz powtorze w tanich myjkach uwazajcie na lance - lamia sie co chwile - znam juz 10 przypadkow zlamania koncowki lancy do myjek z serii K - to jest jakis badziew.

Pozdrawiam i zycze milego mycia :)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pejton    2

Ja do swojej myjki, tylko że profesjonalnej w tamtym roku za dyszę z lancą dałem coś ok. 300zł.


parę ha i para rąk do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

ja mam wap 7600 11 lat.kupilismy nowa ojciec na polagrze wypatrzył.cisnienie max 160 bar.ale 120 wstarczy do mycia,no chyba że malowanie ale to juz musi być goraca woda powyrzej 80 stponi..Wap juz sie zużyła,rozglądam się za nową albo używke z podgrzewaczem i tylko Wap..miałem teraz porzyczonego karchera symbolu nie znam za 3200 zł ale to nie to..


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

Jak tam u ciębie w MFie z farbą bo ja jak myję 4270 to farba zchodzi płatami i ciśnienie 120 bar prawdziwy szmelc ten mój MF . W 360 , 330 jak myje to nie ma mowy żeby farba odlazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Dobrze piootrze że masz w MF plastikową maske :D


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

Właśnie że nie mam plastikowej maski ani błotników tylko tyle że mnie czerwona farba nie odłazi tylko czarna ze skrzyni , mostu i innych klamotów :cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

nie no u mnie farba nie zchodzi..I mam nadzieje że tak będzie!!nie daleko koleś też ma 4270 z czołowym i też narzeka ale mu to skrzynia sie sypła..u niego to łąki i same piachy.pług ciąga 5 obrotowca a żeby szedł to nabierał piachu w łyrzke i go zajeździł..


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

ja myłem 23 letniego mtzta - dysza obrotowa i ogien dym nigdzie lakier nie zlazl, przystawilem sie do nowej tablicy rejestracyjnej i farba zlazla :( eh co za syf nam daja i tyle kaza placic:(


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4
nie no u mnie farba nie zchodzi..I mam nadzieje że tak będzie!!nie daleko koleś też ma 4270 z czołowym i też narzeka ale mu to skrzynia sie sypła..u niego to łąki i same piachy.pług ciąga 5 obrotowca a żeby szedł to nabierał piachu w łyrzke i go zajeździł..

U mnie po gwarancji wszystko jest ok ale i tak go się pozbęde gościowi co razem ze mną był u korbanka poszło sprzegło w nawrotnej po gwarancji zabulił cos koło 3 tysioli ja gdybym mógł cofnąć czas to napewno tego MFa bym nie kupił lepiej było dołozyć kasy i kupić konkretny sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

no właśnie dziwie Ci się że nie kupiłeś odrazu mocniejszego...z tego co wiem to ziemie masz cieżkie to tam ze 130 koni powinno biegać:)u mnie to ziemie lekkie 4,5,6 kl,3 to nie wiele ale mam spore górki a na nich gline ale jakoś mf idzie-narazie nie narzekam..


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

Dzisiaj gadałem z gościami o sprzedazy mojego MFa i nie ma z tym najmniejszego problemu są chętni na te ciągniki i bardzo mnie to cieszy

 

PS masz gg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

a tak z ciekawosci to czym zastapisz mf?? jezeli twierdzisz ze jest on slaby to zostaje chyba tylko fendt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

Zostaje nietylko Fendt ale jeśli będe kupował jakąś używke to może i FENDTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

ale jak kupisz fendta to i tak pozostanie niesmak-korbanki..:)z gg jest mały problem ale od czego jest forum:) możemy się przenieś do 'cągniki mf '


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

A ja mam taka mala myjka i tak powiem ze kosztowala cos kolo 200zl ma cisnienie 90-max 110 bar i to i tak za duzo bo mi przy przyczepach farbe odpryskuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj