Zaloguj się, aby obserwować  
Krzys123

Simsonki

Polecane posty

Krzys123    21

Mam mały problemik z moim simkiem (Skuter z 88r.) rozchodzi sie o to że jak ciepły to dzieją się z nim cuda czasem ''chwyci'' wysokie obroty a niekiedy gaśnie ;) . Planuje zrobić mały remoncik i włorzycić tłok 70. ile to mnie mniejwięcej będzie kosztować? A jakie wy macie simsony? Co przerobiliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

(bez obrazy) ale uwazam ze ten temat nic nie ma wspolnego z rolnicetwem. (to jest tylko moje skromne zdanie heh) a przy simaku moze po prostu cos sie dzieje z gaznikiem;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

No może nie ma nic wspólnego z rolnictwem ale taki temat '' żużle'' lub ''prison break" też nie są związane z rolnictwem (nie żebym miał coś do tych tematów ;) ). Iglica sie nie zawiesza z pewnością. miałem do niego ksiązkę ale ona jest za bardzo zawiła dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

żeby włożyć 70 cylinder to musisz mieć rozwiercone kartery i wał z 70. Nie wiem czy w skrzyni czegoś nie trzeba przerabiać ;)


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

w 100% wiem że trzeba zmienić kosz sprzęgłowy. A te kartery to inaczej dysze?? HEH to muj 100 post ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

ja mialem podobnie z moim simsonem ze jak sie rozgrzal to gasl wiec zalozylem mu cewke z starej zezlomowanej jawy 250 i dotej pory na niech chodzi, a nastepna sprawa to morze byc przypchany gaznik.


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraker    2

mi tak robił jak do gażnika brud naszedł, podczas jady spróbój znowu na ssaniu przejechać kawałek może się odetka, jak nie to wyczyść gażnik ;)


MF & Zetor siłą naszej gospodarki

Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1
w 100% wiem że trzeba zmienić kosz sprzęgłowy. A te kartery to inaczej dysze?? HEH to muj 100 post ;) ;) ;)

nie, kartery to blok silnika, masz racje jeszcze kosz sprzęgłowy. Ja bym ci radził poszukać fabrycznej 70 bo tak to dużo przerabiania B)


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

Cylinder ma 2 lata jest gładziutki i nie ma garbu bo patrzałem to dać go do szlifu czy kupić nowy? Ale żeby kartery wymieniać! Nad tym nie pomyślałem. Miałem okazje kupić 70 ale na niedaleko na obwodnicy było z niego pełno śladów i zrezygnowołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

cylinder kup nowy 70 ale orginalnego nie kupisz bo kosztuje jakies 400zł a polski 70 cm za 100 napewno nie bedzie silnisjszy od orginalnego 50cm.teraz powinienem to wyjasnic wiec wyjasniam polskie cylindry maja tylko wieksza tuleje w ktora wchodzi tlok a kanaly ssace dolotowy i pluczace sa takie same jak w 50cm a na dodatek sa wykonane z szorstkiego materialu co utrudnia poslizg mieszanki.jesli masz orginalny 50cm to rozwierc go na 60cm koszt 30zł a tłok lepiej kup orginalny.jesli jednak zdecydujesz sie na polski 70 cm to kartery mozesz rozwiercic zwyklym frezem na wiertarkie walu jesli nie ma luzu na lozyskach tez nie musisz zmieniac powinien wytrzymac a kosz sprzeglowy to juz wedlug uznania na koszu od s70 bedzie slabszy i szybszy a na s51 silniejszy i wolniejszy ja bym kosza nie zmienial nic wiecej nie trzeba zmieniac.tylko jak zalozysz ta 70 to kpl razem z glowica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

A jak zaniose cylinder do szlifu to co mam gościowi powiedzieć? I jescze jedno jak będe wkładał 60 co treba z gażnikiem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

ile wam wasze simsony lecom (cylinder 50cm3) bo moj 63km/h i koniec gaz jeszcze jest ale nie przyspiesza


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

najpierw musisz kupic tlok nr 41 potem tlok razem z cylindrem zanosisz do goscia i mowisz zeby rozwiercil tuleje a w gazniku nic nie musisz robic jakby go mulilo to podniec troche igle albo zmien dysze na wieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

powinno byc 500 km

na dodarciu do paliwa dolewaj olej stihl 150ml na 1 litr pozniej mozesz przejsc na miksol w tych samych proporcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

to nic ja po 3 latach nieużywania motorynki wyczyściłem świece przelałem i paliwem i chodzi ;)

a propos simsona skutera niedługo będę miał takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0

Ja tez bede miec ale Simsona Enduro na poczatku chcialem Skutera ale zmienilem zdanie


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

jak byś miał go dostać za darmo to nie wiem czy byś zmienił zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0

hehe to bym nie zmienil zdania ale mieszkam na wsi i wiadomo lasy, pola ;) Skuter by nie dal rady na taka jazde ;)

 

http://www.simsonserwis.com/s51/8.jpg

 

http://www.simsonserwis.com/s51/9.jpg

 

o cos podobnego mi chodzi ;)


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0

Niewiecie moze z czego jest ten bak , liczniki i przedni blotnik ??

 

http://www.simsonserwis.com/s51/9.jpg


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj