Skocz do zawartości
magnezyt

Zetor Proxima 65 - piszcie wszystko o tym modelu, ile pali itd.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wlodiw    2

Proxima 65 to nic innego jak wcześniejsza Proxima 6441, ma kilka zmian kosmetycznych, typu nowy dach, nowe naklejki :) , wydłużone okresy od przeglądu do przeglądu, acha od nowego roku Zetor przechodzi z Arala na Shela. Tak mnie poinformowano jak zamawiałem Proximę 85. A dalej co do twojego pytania, to z tego co widziałem reszta się nie zmieniła więc szukaj informacji o starej 6441 parametry silnika i tp.będą te same.

karol091193    92

Nikt ci nie napisze jak on się sprawuje, itp. itd. Dopiero wprowadzają ten model i tak jak napisał kolega wlodiw szukaj informacji o zetorze proxima 6441

Wiadomość z agroFakt.pl

pablo21    26

Powiedzcie mi po co ten temat jesli Proxima 65 to jest poprostu zwykła Proxima 6441 tylko poprostu Zetor zmienił znaczenia i tylko tyle no i naklejki ma nowsze i cos ktos mówił ze nie ma juz tych starych foteli jak w 7211 tylko Grammera w standardzie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Szymekrolnik912
      Wie może ktoś jaki jest schemat zmiany biegów w zetorze
    • Przez krzysiekwm90
      opinie na temat ciągnika

piście

• Przez damian513
      Witam parę miesięcy temu zakupiłem ciągnik zetor proxima power 95 z 2010 roku  i chciałbym zamontować do niego ładowacz czołowy ale jakiś z tańszej półki i dobrej jakości. W gospodarstwie pracuj do ciężkich prac ładowarka teleskopowa . Tur miał by służyć do ładowania bel na polu. Dalsze trasy po siano , ładowanie big bag z nawozem na polu czyli takie lekkie prace. Jaki ładowacz czołowy waszym zdaniem był by dobry ? A jak są te nowe tury po 10,000 tyś  to te konsole pasują do tura czy to dorabiają jak to jest dokładnie ? 
    • Przez tomi382
      czy ma ktos nową proxime z adblue? Na ile wystarcza pełny zbiornik ad Blue? jak z awariami tego systemu?
    • Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?