URSUS5314

Żużel

Polecane posty

Matey    884

Nie wiem po co kartki wprowadzili, za sytuacje bodajże w 8 biegu to boyce powinien wrócić i potrenować nokauty, nie cierpie bidona i nawet jego zasługi dla Polski tego nie zmienią

 

na MA nie bylem, nie wyrobiłem się, ale wpadne na finał (oby był). Powiem nieskromnie że tydzień przed tym meczem wyczuwałem wynik i jednak się udało. A w tabeli coraz ciaśniej :P


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

A co niby takiego w 8 biegu się stało? W sumie nic nie zauważyłem.

 

Na finał na MA nie zajedziesz. Wczoraj falubaz wybił PO z głowy. Z taka dyspozycją do końca rundy zasadniczej zgarniemy 1-2pkt a to nie wystarczy na PO. Trudno to powiedzieć ale bez Golloba wczoraj by był pogrom. Dobrze pojechał Brzozowski no i oczywiście nasz geniusz Przedpełski. 2 razy objechać Hampela. Chciałbym zobaczyć minę Hampela po 4 biegu ;)

Nie wiem czemu w 15 biegu nie jechał Paweł za Miedziaka (ma złamaną kość śródręcza, co było widać bo jeździł tak sztywno). Silniki Holdera lepiej niech dostanie Brzozowski, a za Kenneta Paweł jako RZ. Ward nie wiem gdzie był ale na pewno nie na MA. Zawalił mecz, a w 14 biegu złapałem się za głowę i po prostu nie wierzyłem. I w sumie nie ma dla niego usprawiedliwienia, po kontuzji wygrał turniej GP, a teraz jeździ na poziomie Brzozowskiego który ma KSM 2,50...

 

A falubaz z AJ jedzie po mistrza.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Co sądzicie o już można otwarcie powiedzieć wojnie BSI z one sport? Ja już jestem ciekaw co będzie za rok. Nich w SEC wystartuje jeszcze kilku zawodników ze światowej czołówki, niech wrócą stare dobre tłumiki i BSI dostanie mocnego łupnia.

Organizacyjnie zawody w Togliatti były super, ale ogólnie to były co najwyżej średnie. Mijanek to już chyba w Gorzowie jest więcej. I tradycyjnie tor ubity na beton.

A z drugiej strony były MS na długim torze w Rzeszowie gdzie były dziury ale tak przyczepny że Kylmakorpi kilka cm od band jeździł więc można zrobić przyczepny tor.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vinnie    5

Panowie i jak nastrój przed jutrzejszą pierwszą batalią o złoto ? Wybieracie sie na mecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Kilka godz po otwarciu kas nie było biletów. Dostać je to cud porównywalny do biegu 15 w czewie :D Czuje że mistrz jedzie do ZG. Żeby Toruń myślał realnie o mistrzostwie to musi wygrać 50-40 i więcej. A to jest niewykonalne, nawet jakby falubaz słabo jechał to hampel, pepe, dudek czy AJ na RT swoje zrobią.

 

Mi osobiście od kilku dni czasami chce się śmiać z czewy. Obwiniają Wojaczka że sprzedał mecz, a tymczasem powinni dziękować szombierskiemu za popis w 3 biegu. Jakby mecze były kupione to oba by się skończyły wysokimi zwycięstwami Torunia, i nawet w 15 biegu wykluczony by został Holta. W sumie to nawet dobrze że Toruń utarł im nosa, byli strasznie pewni siebie, a po 1 meczu już bardziej myśleli o finale niż o rewanżu, 8pkt straty uznali jak awans do finału i się przejechali.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

gdybym był kibicem Apatora ze wstydu popełniłbym samobójstwo, albo przerzucił sie na Elane Toruń.. brak mi słów na to co odwaliliście w finale, zero honoru (tak wiem że to sprawka dwóch cymbałów, ale jakby nie patrzeć są kojarzeni z Toruniem). Dramat, kompromitacja, śmiech na sali, po prostu brak słów


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Sorry ale za Kryjoma czy Karkosika umierać nie będę. Oni kibiców mają w poważaniu, wiec ja ich też. Tylko martwi mnie co dalej z klubem będzie.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vinnie    5

Rozumiem Twoje oburzenie Matey ale lekko się zagalopowałeś.

 

Powiem tak, kiedy ultrasi od początku sezonu zbuntowali się przeciwko nowym osobom z zarządu (Kurzawskiemu, Nadachewiczowi i osobie pana Golloba) i w ramach protestu nie chodzili na mecze to wszyscy ich krytykowali i palcami wytykali. Nie wiedzieli o co oni robią taka wrzawę.

Po niedzielnych wydarzeniach połowa Toruńskiego społeczeństwa DOPIERO przejrzała na oczy i zrozumiała protest ultrasów... tylko że trochę za późno...ale cóż była magia pieniądza i Golloba...

 

Cały sezon kontuzje: bez Warda, Miedziaka, Holdera i zawsze dawaliśmy rade, a teraz co? Nie ma Golloba to nie możemy jechać?

 

Szczerze? Najlepszą kara w tym przypadku powinna być degradacja, byłaby ostrzeżeniem dla innych klubów na przyszłość, oczyściła by atmosferę i zreformowała rządy w klubie. A kibice? Prawdziwy kibic zostanie ze swoja drużyna na dobre i na złe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Czemu zagalopowałem? Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji u siebie na podwórku, nie wiem czym trzeba sie kierować żeby tak bardzo niszczyc swój klub jak i cala dyscypline. Rózne komentarze czytam, ojciec gollobów stwierdza ze to wina Falubazu ze nie przelozyl meczu, duzo osob tez staje w obronie unibaxów... Chociaz, jeszcze macie szanse na zostanie mistrzami Polski :) Myslalem ze bardziej bezczelnym sie nie da byc, no ale jednak sie pomyliłem


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vinnie    5

Przesadziłeś z tą Elaną, to tak jakbym Ci zaproponowała kibicowanie Stali Gorzów....

 

My to ich bezczelne zachowanie zdążyliśmy już poznać na początku sezonu, dlatego to co teraz wyprawiają już takiego wrażenia na nas nie robi.

 

Matey pamiętaj jedno, Unibaxy to zarząd i osoby kierujące tym klubem; fani ( zwani przez nas konsumentami) Unibaxu to fani Golloba i stadionowej kiełbasy, a kibiców Apatora do tego towarzystwa ,,nie przypinaj,, bo to osoby wierne barwom drużyny i tradycji klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj