URSUS5314

Żużel

Polecane posty

Matey    895

no ja stawiam na wygrane minmalne wygrane Wybrzeża, Stali i Falubazu, wyższe wygrane zaliczy Unia Leszno i Unia Tarnów

 

o wrażenia po dzisiejszym turnieju Dobruchy to nawet nie pytam, troche szkoda ze była taka pogoda, no i data w sumie też moglaby byc inna


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

Moje typy :

Polonia Bydgoszcz - Stelmet Falubaz Zielona Góra : 50-40

Unia Leszno - CKM Włókniarz Częstochowa :56-34

Azoty Tauron Tarnów - Betard Sparta Wrocław : 58-32

Lotos Wybrzeże Gdańsk - PGE Marma Rzeszów : 45-45

Stal Gorzów - Unibax Toruń : 48-42

 

A wczoraj w ZG Hampel zrobił tyle pkt co Protasiewicz Jonsson Jankowski i Strzelec razem wzięci :))

Juz jutro się zaczyna wkońcu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam.Również interesuję się żużlem.Jestem kibicem Unii Leszno.Skład całkiem niezły i liczę na zwycięstwo z Włókniarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Moje typy :

Polonia Bydgoszcz - Stelmet Falubaz Zielona Góra : 50-40

Unia Leszno - CKM Włókniarz Częstochowa :56-34

Azoty Tauron Tarnów - Betard Sparta Wrocław : 58-32

Lotos Wybrzeże Gdańsk - PGE Marma Rzeszów : 45-45

Stal Gorzów - Unibax Toruń : 48-42

 

A wczoraj w ZG Hampel zrobił tyle pkt co Protasiewicz Jonsson Jankowski i Strzelec razem wzięci :))

Juz jutro się zaczyna wkońcu!!

 

szkoda ze nie widziales warunków torowych, po drugie po tym turnieju nie wyciagalbym pochopnych wniosków, bo moze byc tak ze jutro beda zupelnie inne wyniki


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

No warunki torowe, ale dla wszystkich były takie same. Hampel nie jeździł w innych przecież. W każdych zawodach potwierdza że jest najlepszym zawodnikiem w Polsce. No ale wiadomo ze takie turnieje nie mozna porównywać do ligi. Dzisiaj się wszystko okaże kto ma jaką formę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

No tak, ale interesujesz sie zuzlem i powinienes wiedziec ze trudno o realna ocene formy zawodników na takim torze, to jest bardziej loteria. Zostanie ktos z tylu na starcie (mimo ze jest szybki) jedzie drugi czy trzeci, lapie sie na szpryce, a ze jest bloto to nic nie widzi. Oczywiscie nie kwestionuje tutaj umiejetnosci Hampela, bo on jedzie doslownie wszedzie :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

No i po pierwszej kolejce.

Wszystko tak jak sądziłem. Falubaz wysoko przegrał z Bydgoszczą, nie istnieli tam praktycznie. Pewnie będą zwalać wine na tor bo co chwile się czepiali ale było widać ze był nie równy.

Leszno - Częstochowa 49-41 myślałem ze wyzej wygrają ale Baliński i Adamczewski kompletnie nie jechali. Na następny mecz mam nadzieje ze Pavlic pojedzie. Za to reszta juniorów rewelacja Musielak 11+3 Prz, Pawlicki 10+1 Pi Pawlicki 11 no i wiadomo Hampel swoje zrobił chociaz dwa biegi zawalił.

Gdańsk - Rzeszów Crump i Walasek sami meczu nie wygrają. Reszta beznadzieja a w Gdańsku Nicki ładnie 16pkt.

Gorzów - Toruń, tak jak myślałem ze Toruń się nie pozbiera. Tylko Holder i Ward starali się walczyc no i Miedziak w ostatnim biegu. Gorzowianie bardzo dobrze byli spasowani z torem i cholernie szybcy byli. Denerwuje mnie tylko to ze tego Zmarzlika na siłe wciskają do biegów.

No i Tarnów wiadomo że wysoko wygrał z Wrocławiem. We Wrocku nie ma kto punktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

meczu z Polonią nie ogladales, sędzia też dosc ladnie zapunktował po stronie Bydgoszczy :) Tor jaki był widziales, taka sobie taktyke obrali, zeby wyeliminowac Falubaz torem, niekoniecznie pochwalam ale ok

 

Leszno niby takie mocne, a tutaj tylko 49 punkcikow ze skazywanym na pozarcie Włókniarzem :)

 

Co do Gorzowa to akurat dobrze ze puszczaja młodego jak najczesciej, w innych klubach powinni sie od Palucha uczyc. Po drugie czuje, że Gorzów w tym sezonie nie przegra ani jednego meczu u siebie


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

Oglądałem mecz w Bydgoszczy.

Nawet jak juz tor był równy to nie punktowali. Holta Jabłoński i Jankes mozna powiedziec beznadzieja ale to poczatek sezon dopiero więc nie ma co nikogo skazywać. A sędzie nie słuszne decyzje podejmował. Zwłaszcza wtedy jak Gapiński miał wypadek. Jonsson nawet go nie dotkął. Jak juz chciał wykluczac falubaz to prędzej Dudka.

Leszno trzeba powiedzieć ze bardzo słabo pojechało a Częstochowy nie skazywałbym na spadek. Mają dobry skład. Łaguta wymiata (16pkt) i reszta tez nie najgorzej.

Dobrze ze młodzi duzo jeżdżą ale najpierw jak zastąpił Jensena (który dobrze jeździł) nie zdobył punktu to po co jeszcze w 14 biegu Kasprzaka zmienił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

no sedzia obiektywny nie byl, ale nawet z jego slusznymi decyzjami ten mecz bysmy przegrali

 

Włókniarz spasc to nie spadnie, maja taki sklad z ktorym ciezko bedzie spasc i ciezko bedzie wywalczyc medal, taki srodek tabeli. Co do Zmarzlika to hmm, ja jakbym był trenerem Falubazu to samo robiłbym z Dudkiem i Strzelcem, Zmarzlik ma papiery na jazde, jak dalej bedzie sie rozwijał w tym tempie to podejrzewam ze bedzie z niego drugi Hampel


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

Zmarzlik tak. On juz wie jak jeździć i ma świetny sprzęt. I podoba mi się jego jazda w przeciwienstwie do jazdy Dudka. on nie jeździ agresywnie tylko niebezpiecznie. Co chwile stwarza niebiezpieczne sytuacje na torze, powoduje duzo wypadków ale jakos fuksem zawsze calo z nich wychodzi w przeciwienstwie do innych. Nie lubie jego stylu jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

ja wole Dudka niż dwóch Pawlickich razem wzietych, to sa dopiero zabijaki :blink:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Przemek jezdzi ostrozniej niz Piotrek, troche juz tych dzwonów miał i ochłonął, dobrze by bylo jakby i Piotrek szybko się "ogarnął" bo szkoda zeby skasował kogos albo siebie. A Dudek to hmm, lubi przepychanki na dojezdzie do pierwszego łuku, ale tak robi praktycznie każdy, ten dzwon Pavlica rok temu z jego winy, a tak poza tym nie pamietam zeby kogos skasował


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

z tego co pamiętam to Piotrka Pawlickiego tez Dudek załatawił w tamtym roku zdaje sie. Dzisiaj moim zdajniem wypadek Gapińskiego był bardziej z jego winy niz Jonssona ale tez Gapiński sam sobie był winny bo tam nie było miejsca zeby wjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

no nie wiem jak tam mogl zawinic Dudek, skoro on wjezdzal pierwszy w ten łuk, był przed Jonssonem i Gapińskim... W tym wypadku najlepsza byłaby powtórka w 4, ale nie dało sie wiec jedynym kto powinien byc wykluczony to Gapiński.

 

Chodzi Ci pewnie o mistrzostwa świata juniorów, dla mnie to piotrek sie sam tam załatwił, no ale nie wiem, moze nie jestem obiektywny


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

Ja tam sie nie chce z nikim tu kłócic. Pisze tylko co myśle :) Nie mówie ze była wina Dudka ale kontakt z Gapińskim miał on a nie Jonsson.

Juz nie moge się doczekać następnej kolejki. Szkoda tylko ze przełożony jest mecz Leszno - Rzeszów więc Unia ma wolne ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

ja też nie miałem zamiaru sie klocic :) obejrzysz za to na spokojnie dwa inne mecze przy piwku w domu :P

 

Unibax Toruń - Lotos Wybrzeże Gdańsk

Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów

PGE Marma Rzeszów - Unia Leszno (29 kwietnia 2012)

CKM Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz

Stelmet Falubaz Zielona Góra - Azoty Tauron Tarnów

 

po dzisiejszych meczach zapowiadaja się same zacięte spotkania za tydzień, ciekaw jestem jak sie Wrocław u siebie spisze


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

No tak to moge oglądać :)

Toruń - Gdańsk myśle że Torun wygra zeby sie odegrać za dzisiaj bo nie wiem jak na wyjazdach pojadą Gdańszczanie poza Nikim :)

Wrocław - Gorżów tutaj to pewnie lepiej pojadą niz dzisiaj ale i tak Gorzów wygra.

Częstochowa - Bydgoszcz tutaj to stanowczo na Częstochowe stawiam. U siebie będą naprawde groźni jak w Lesznie tylko 8 pkt przegrali.

Zielona - Tarnów szczerze to stawiałbym na Tarnów. Hancock pojedzie tak jakby u siebie jechał do tego reszta widać ma forme a w Zielonej różnie może byc, chodzi mi o postawe Holty Jabłońskiego i Jankowskiego (o ile Davidsson nie wróci) Protasiewicz i Jonsson przypuszczam ładnie pojadą u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Toruń-Gdańsk 40:50

Wrocław-Gorzów 36:54

Częstochowa-Bydgoszcz 55:35

Zielona Góra-Tarnów 44:46

 

Co do meczu Unii z Włókniarzem.Martwi forma Balińskiego,a reszta wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

widze ze obstawiasz bardzo optymistyczne warianty dla siebie (wygrana Wybrzeża w Toruniu i to samo w meczu w ZG) :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może podświadomie :D.Myślę,że jest to realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

Ja myśle ze Toruń wygra u siebie z Gdańskiem i to mozliwe ze wysoko. U siebie dobrze jeżdżą no i będą chcieli się odegrać za ostatni mecz:)

 

I jak wrażenia po drugiej kolejce?

Toruń - Gdańsk : 63-27

Zielona Góra - Tarnów : 45-45

 

Trzeba przyznac ze Zielona słabo jedzie. Dudek ich uratował no i Jonsson. Dobrze pokazał się Loktajew a Protasiewicz i reszta kiepściutko. Dobrze dla nich ze Vaculik się przewrócił bo pewnie przegraliby ten mecz.

No a Gdańsk chyba nie ma składu na ekstralige poza Pedersenem i może Jonassonem

Edytowano przez LukaszNZUL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj