URSUS5314

Żużel

Polecane posty

Matey    895

a zaszkodził sobie finałem 2009 :P

 

Włókniarz mysle ze na spokojnie sie utrzyma, podejrzewam ze kilka niespodzianek też sprawi, skład maja lepszy niz przed rokiem. W ogóle, po wprowadzeniu tego przepisu o 1 zawodniku z GP sa mocne kluby w pierwszej lidze, np. takie Gniezno pake ma dosc dobra, Grudziądz podobnie, więc walka o ekstralige moze byc całkiem ciekawa


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leslaw00    0

Napewno będzie ciekawie na w69 i na innych torach też.Ja osobiście stawiam na lubuski finał ale napewno łatwo nie będzie.Apator napewno mocny,w lesznie napewno dużo zależy od postawy młodych byków a jaskółki z Cieślakiem napewno będą grożne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

Myśle że Grudziądz albo Gniezno wejdzie.

Przez 1 z GP może te kluby są silniejsze ale spadł napewno poziom GP.

 

Proponuje jak się zacznie liga zrobić w tym temacie coś takiego jak "typer". Będziemy obstawiać wyniki :)

Ciekawy sezon się zapowiada. Już nie moge się doczekać. Ale przed sezonem sparingi z Zieloną i Gorzowem oraz Memoriał Smoczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

U nas po staremu - sezon zaczniemy sparingami z Bydzią, Grudziądzem i Gnieznem. Koncepcja składu czysto toruńskiego bardzo przypadła mi do gustu. Sezon zapowiada się ciekawie, będzie dużo meczy i o to chodzi ;) (mimo, iż 10 drużyn w ekstralidzie mi się niezbyt podoba)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek19    2

Jeszcze 2 tygodnie do poważnego ścigania jak oceniacie swoje dróżyny po sparingach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

Z Leszna jak najbardziej jestem zadowolony. Z Gorzowem 66-24 i 57-33 dla Leszna :) Tylko ze Gorzów nie był w pełnym składzie ale widać że zawodnicy są szybcy i dobrze sie dogadują na torze. Dobrze pokazali się Pawliccy. Mam nadzieje ze w lidze przynajmniej nie będzie gorzej. Na treningach i sparingach bardzo dobrze Pavlic sie prezentuje. Troche słabiej Baliński (przez co moze sie nie załapać na pierwszy skład na częstochowe) ale myśle ze sie rozrkęci. No a Hampel to najlepszy żużlowiec w Polsce więc nie ma co go omawiać :)

 

a z innych sparnigów to myślałem ze Toruń będzie silniejszy. Z Bydgoszczą przegrał a tylko Holdera nie było. Ale jakie składy by nie były to liga to inna bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

No w pierwszym sparingu w lesznie to tyle stalowcow pojechalo ze szok :D Byles na sparingu? Jak tam kasprzak, w miare szybki? Co do Apatora to w drugim sparingu nie jechal tez ward. Gapinski jakos nadspodziewanie dobrze jedzie, Buczkowski tez, ale nie wierze ze beda tacy silni w lidze

 

Co do Falubazu to Jonas rewelka, Protas i AJ beda jeszcze szybsi, Dudek też dobrze jechał, co do Holty nie mam zdania, te punkty na sparingu zrobił na juniorach i kelnerach, dopiero w ostatnim biegu fajnie pojechał. Z calym szacunkiem do Jankowskiego ale to nie jest zawodnik na ekstralige, Jabłoński moze moze da rade

 

A jak tam nastepne sparingi? Falubaz w weekend jedzie ze Stala Rzeszów a potem z Unią Leszno, ten drugi sparing mysle ze bedzie bardzo fajny, nie mam nic przeciwko zeby taki był finał ekstraligi w tym roku :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

Ja tez mam nadzieje ze finał będzie Leszno - Zielona Góra :)

Kasprzak słabo jechał. Juniorzy bez problemu go objeżdżali. Gorzów chyba sie przeliczył co do niego no ale zobaczymy. Ciekawe jakie składy będą na sparingu z zieloną. Mam nadzieje ze podejdą do sprawy poważnie a nie tak jak "Gorzów" W którym jechał Kasprzak juniorzy i trzech gości. pocieszające jest ze w Gorzowie Gollob tylko z Hampelem przegrał :)

Bydgoszcz czasem może zaskoczyć. Ja myśle że teoretycznie najsłabiej Wrocław wygląda. Częstochowa i Rzeszów też mogą powalczyc w tym roku. No i czołówka to wiadomo Leszno Zielona Gorzów Toruń i chyba Tarnów chociaz tam tez nie wiadomo jak pojadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek19    2

ja myśle że falubazowi i stali gorzów oraz unibaxowi może nie iść tak łatwo jak w tamtym sezonie ale tarnów może zaskakiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

Również uważam że Toruń i Gorzów nie będą tak mocni jak zapowiadają.

Zielona raczej będzie w czołówce bo skład ma dobry. Praktycznie każdy z zawodników moze u nich zrobić komplet w meczu. Ale przed chwilą właśnie czytałem że zielona ma jakies problemy ze stadionem i prawdopodobnie początek sezonu nie pojadą u siebie. Toruń juz im zaproponował że mogą jechać te mecze które miały się odbyc w Zielona Górze w Toruniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

Moim zdaniem moze sie okazac ze Częstochowa ma lepszy skład niż Tarnów. W Tarnowie mogą byc spokojni jedynie o Hancocka i Kołodzieja no i może Janowskiego a reszta to raz sie uda a raz nie. W Częstochowie Łaguta Nermark Harris Szombierski Jabłoński i Zengota mogą sporo namieszać w lidze :)

Ciekawi mnie tez postawa Rzeszowa. Crump, Walasek, Kylmakorpi, Okoniewski, Richardsson, Kuciapa tez mogą czasem zaskoczyc. Juz za 3 tyg sie wiele wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

odnosnie naszego stadionu to nawet mi sie nie chce czytac o tym informacji, juz mnie mecza te ciagle szopki na lini klub-miasto-mosir. Jestem jakos dziwnie spokojny ze pojedziemy przy w69

 

Gorzow co roku jest wymieniany w gronie faworytow a jak konczy kazdy widzi. Ponadto nie uwazam ze Kasprzak bedzie dobrym ligowcem w tym roku. Ja na czarnego konia stawiam Rzeszów, okoń i walas są w gazie, crump też da rade, zalezy jak beda jezdzic juniorzy. Zengota akurat musi jeszcze duuzo trenowac, bo narazie wychodza mu mecze na wrocławskiej i śląskiej i to tez nie zawsze. Toruń bedzie silny. Przed sezonem podium typuje Toruń Leszno ZG, ale w jakiej kolejnosci to wole nie strzelac


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

Nie moge sobie nawet wyobrazić takiej sytuacji ze np. Zielona Góra jedzie jako gospodarz mecz z Rzeszowem w Lesznie czy Toruniu. Nikt nie dopuści do takiej sytuacji żeby do Leszna przyjechało tylu kibiców z ZG.

Sport to sport i wszystko powinno się rozstrzygać na torze a nie poza nim w różnych dziwnych okolicznościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Rowniez sobie nie wyobrazam sytuacji ze jade na mecz u siebie z Tarnowem do Torunia. Z takim rozwiazaniem klub traci pelno kasy, bo ile osób pojedzie na taki mecz? Strzelam że ledwo ponad 1-1,5tyś

 

Co sezon jest jakas szopka, teraz stadion, wczesniej trybuna.. Co prawda stadion nalezy do miasta, a jesli miasto domaga sie kasy od klubu za wszelkie naprawy na stadionie (pewnie chodzi o trybune, która spieprzyli po całosci) to sie nie dziwie ze na takich warunkach nie chca podpisac umowy. Falubazowi ciagle rzucaja klody pod nogi w tym miescie


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

Z tego co czytałem miasto chce taką umowe w której klub będzie ponosił odpowiedzialnośc za wszelkie remonty na stadionie więc sie nie dziwie ze sie nie zgadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

i jak tam wrazenia po dzisiejszych sparingach?

 

Falubaz-Unia

Tu mozna tyle powiedziec, ze nawet w oslabionych skladach druzyny sa wyrownane. Mysle ze jakby Protas jechal normalnie, Jonas byl w stanie jechac wynik bylby inny, no ale nie o to tutaj chodzi :P Ogólnie to Protas wporządku, Jonas poza jednym biegiem też ok, Holta niech sie lepiej wezmie za swoja forme bo Jablonski go wygryzie, Batchelor jest szybki, Pavlic chyba wiecej jazdy jeszcze potrzebuje, Pawliccy nawet nawet, ale piotrek powinien troche spokojniej jezdzic

 

http://www.youtube.com/watch?v=XQWs1U5YYu0&feature=player_embedded#!

 

Mam nadzieje ze Jonasem bedzie ok


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

Ciekawy meczyk był. Brak Hampela i Jonssona sie równoważy więc widać ze Unia i Falubaz jest na równym poziomie jak narazie ;) Jakby jechał Musielak to tez pewnie jakies pkt by dożucił.

Jeśli chodzi o Unię to Batchelor ładnie, wkońcu jechał tak jak pownien, Bali widać, że po połowie się odblokował (0,2,2,3,3) Pavlic - brakowało mu szybkości i takiego "obycia" z motorem jak innym. Przemek - chyba myślał ze ma szybsze motory bo wie jak atakować ale nie miał na czym. Piotrek zdecydowanie za ostro jeździ. Niech jeździ agresywnie ale bezpieczniej. Robi takie ataki jak często Sajfudinow robi, podjeżdżaj od spodu pod zawodnika i na centymetry chce za nim przejechac i w 12 biegu przez to zahaczył o Dudka. Adamczewski tez widać że sie stara i jak dobrze wystartuje to dowozi pkt.

w Zielonej Protas wiadomo dobrze a Holta słabo. te pkt co zdobył to głównie na juniorach. Zaskakuje mnie Jabłoński. Czasem moze byc kluczowym zawodnikiem. Davidsson myśle ze tez ma dobrą forme, szkoda tego wypadku podobno ma cos z ręką ale nic poważnego. Juniorzy walczą ale sporo błędów robią. A Jankowski to chyba jednak nie jest zawodnik do ekstraligi. Wyglądał jakby pierwszy raz jeździł.

(Sparing oglądałem :) )

Jeszcze tylko tydzien do GP i dwa do ligi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek19    2

No to chyba jonasa nie zobaczymy w pierwszych meczach a w zielonej jednak brakuje Grega i koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

Davidsson cięzko będzie miał w ogóle o miejsce w składzie jeśli Jabłoński będzie tak jeździł. Chyba że Holta wyleci pierwszy ze składu.

 

Ciekawe jak będzie z sobotnim Gp w Nowej Zelandii. Trzeba wstać o 5 rano i oglądać :)

Jak obstawiacie?

 

mój typ :

1 Hampel

2 Crump

3 Pedersen

4 Sajfudinow/ Jonsson/ Bjerre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

ja obstawie pudło, ruski, holder i hampel, kolejnosc dowolna


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

Warto było wstać przed 5 i oglądać :)

3 zawodników których typowałem było w finale :)

1. Hancock

2. Hampel

3. Pedersen

4. Crump

5. Gollob

Ciekawe zawody były. Widać kto jest w formie w tym sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek19    2

Już tylko dwa dni pozostały do pierwszej kolejki Enea Ekstraligi jak typujecie kto z kim wygra

RUNDA ZASADNICZA:

 

1 runda: 9 kwietnia 2012 (poniedziałek)

Polonia Bydgoszcz - Stelmet Falubaz Zielona Góra

Unia Leszno - CKM Włókniarz Częstochowa

Azoty Tauron Tarnów - Betard Sparta Wrocław

Lotos Wybrzeże Gdańsk - PGE Marma Rzeszów

Stal Gorzów - Unibax Toruń

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj