URSUS5314

Żużel

Polecane posty

Matey    885
no żeczywiście Fredrik jest dobry ostatnio :) mi szkoda Walaska troche. cały sezon był liderem drużyny pod koniec 2 mecze słabiej pojechał a protasiewicz odwrotnie 2 mecze pod koniec dobrze pojechał i wszscy pozostanei w lidze zawdzięczają Piotrkowi. Gdyby nie Walasek to by było gorzej u was. :)

 

Walasek to jest ziom, cały sezon ciągnał nam wynik, na koniec słabiej, ale za to drugi Grześ (Zengota) pojechał świetnie. Pepe miał świetny mecz w bydzi to co on tam robił po orbicie to sie nie mieści w głowie :). Ja już się finalu nie moge doczekac, Unia-Unibax ;) ale będzie zazarty mecz :) za rok bedzie final Unia-Zielona (haha ale bym chcial zeby tak bylo ;d) Pozdro ;]


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

a polscy juniory mistrzami świata ;) hehe. Szczerze to wątpie, żeby Gollob wdarł się na 3 miejsce w GP. Ja się modlę, żeby Holta zakończył GP na 10 pozycji. Hampelek wygrał memoriał A Smoczyka. Fredrik 2 miejsce :). Ciekawi mnie postawa Jonssona, bo w barażach dzięki niemu polonia spadła a dziś zrobił komplet w Rybniku..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0

Ale ch..nia :/ Nicki w szpitalu (upadek w 4 biegu), Watt po upadku (w 6 biegu) też zakończył zawody w szpitalu :/ tak więc wsumie już na początku tylko Nicholls i Dobrucki zostali z mocnych punktów drużyny. No i przegrana we Wrocławiu 60:31, parodia już pod koniec była bo niebyło komu jeździć na zastępstwie to Kuciapa za Pedersena pojechał a w pierwszym biegu nominowanym Kuciapa i junior. I ch.. wielki i 2 bąbelki będzie a nie brązowy medal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

No szkoda. Najważniejsze, że są bez urazów. Gorzów w ekstralidze :D Mam nadzieję, że za rok będą "podwójne derby". Według mnie, Toruń odrobi tę przewage 8 punktów, szkoda by było, bo leszno już od lat budowało drużyne na DMP. Mam nadzieję, że Leszno da rade ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gufi    0

ja mam nadzieje że ostrów dowali falubazowi i spadną do 1 ligi falubazy pijcie mleko 1 liga niedaleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885
ja mam nadzieje że ostrów dowali falubazowi i spadną do 1 ligi falubazy pijcie mleko 1 liga niedaleko ;)

no no zobaczymy. ale ostrow jest na bank slabszy od gorzowa ;] Pepe w formie, walas +/- zengi ta iversen i fredie i koniec marzen o elidze tyfusy ;]


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

byłem na meczu unia-torun cos niesamowitego!! ;) mecz o 18 a o 16 zadnego wolnego miejsca nie było juz. Baliński ładnie pojechał 13 pkt. Pierwszy raz widziałem ze Adams w taśme wjechał. ale podobno był mocno zestresowany na meczu. Za tydzien rewanż w Toruniu mam nadzieje ze unia wybra albo ze przegrają nie wiecej niz 8 pkt:) mam tez nadzieje ze Zielona rozgromi ostrów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

lindbeack kariera zakonczyl :D Bo po pijaku jezdzil. Nie no szkoda, ale zawsze uważałem, że Lindgren jest od niego o niebo lepszy ;]. Już w niedziele pierwszy mecz w ostrowie ;) hehe nie moge sie doczekać ;]


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

no własnie .troche dziwna decyzja lindbecka. dobrze sie zapowiadał. ale cóż ....

 

a Wy w Zielonej kibicujecie tam i pokonajcie Ostrów:) żęby za rok nie musiała jechac do Ostrowa tylko do Zielonej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

Będzie ciężko bo unia bez Hampela jedzie !! za niego będzie ZZ . Wrocław znowu rozniesie Rzeszów bo Pedersen i Watt nie jadą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

i co qufi ? hehee

43:50 Jest dobrze :P Teraz u nas powtórzyć ten wynik i bedzie okej ;] 3 z 4 kroków do pozostania w elidze wykonane


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Brawo Leszno ;]. Intar to dobry zespół tylko brakuje im jeszcze jednego zawodnika który by tak naprawde dowiózł te punkty i wygrał mecz. A z tego co czytałem Walas odchodzi z Zielonki. Jeżeli to prawda w następnym sezonie nie chodze na mecze... Bez Walasa nie ma Zielonki.. :/ ;(


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0

Mam nadzieje, że Pedersen się dogada bo narazie podobno nie jest jeszcze to przesądzone, że zostanie w Marmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

podobno to on chce 2 miliony złotych za kontrakt :) Szkoda, że w Falubazie już 2 miejsca z GP zajęte ( Iversen no i Fredrik chyba dostanie dzikusa) Ja sie narazie skupiam na tym, żeby prezio dogadał sie z Walaskiem, bo to co on robi to jest magia poprostu. Krążą sluchy, ze holta ma iść do zielonej, niby był na meczu w parkingu.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guero    0

gratulacje dla zielonej za baraze.byliscie zdecydowanie lepsi. szacunek. co do sytuacji mojej POLONII to niestety zostaje prezes,ktory mial wziasc odpowiedzialnosc za wynik w tym sezonie--i nic. spadlismy,ale dla naszego prezesa nic sie nie stalo. chcial oszukac caly kraj kupujac dzikusa,czemu przeciwni byli kibice w bydgoszczy. ale nasz pan prezes glosu kibicow nie slucha. na szczescie zostaly wyciagniete wnioski z poprzedniego sezonu i szybko podpisujemy kontrakty- wazne maja AJ,Emil, Jedrzejewski-chce zostac Buczek i Jonas(ktorego fanem nie jestem)-- ostatnio mowi sie,ze trenerem zostanie Plech za Ruteckiego i podpisac ma Harris. a to oznacza,ze nie bedzie "powrotu krola" Tomka G. do bydgoszczy. jesli tak bedzie to pozostanie jedno wolne miejsce w skladzie,ktore powinien dostac Klecha(od 3 lat u nas). 1.Davidsson 2.Klecha 3.Harris 4. Buczek 5.Jonsson 6. Emil 7.Jedrzejewski 8. Lopaczewski. W tym skladzie mamy szanse na powrot do ekstraligi juz po roku czego sobie i wszystkim kibicom POLONII zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

mi sie wydaje ze z tym skladem spokojnie powinniscie awansowac po roku o ile nie zdazy sie jakas kontuzja. Ja slyszalem ze miala byc jaka wymiana okonia za jakis 2 pierwszoligowcow z gorzowa no ale nie wiem co z tym dokladnie wyjdzie. Co do harrisa nie bylbym taki pewnien bo wasz prezes sam powiedzial ze ktos zobaczyl go w parkingu jak rozmawia z harrisem i z tad poszla ta plotka.. No ale nawet bez harrisa jestescie w stanie wygrac 1 lige no moze z jeszcze jednym solidnym pierwszoligowcem


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guero    0

okon odchodzi,bo stwierdzil,ze w 1 lidze jezdzil nie bedzie. tylko,ze gdyby nie my to nadal bylby pierwszoligowcem. ale az taki dobry nie byl,zeby go zalowac. trudno.

co do naszego prezesa to jest dogadany z TG tylko,ze spadlismy i ten nie bardzo chce jezdzic w nizszej lidze i stad propozycja HARISA. jest on alternatywa,gdyz jest limit zawodnikow z GP.

sam o tym wiesz-holta szykowal sie na zielona,a teraz macie problem przez PUK-a. ciekawe kto dostanie dzikie karty-moim zdaniem na 100% 2 szwedow-1 polak i ... kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Chyba Lindgren dostanie dzikusa no i chyba Jonsson. Z polaków to chyba Hampel lub Kasprzak. Co do holty to deklarował się, że odpuści GP dla polskiej ligi. Dla mnie pozostaje tylko pytanie co z Walaskiem, no ale nie wyobrażam sobie, żeby odszedł. Za świderskiego Holta i jest niezła paka :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guero    0

holta to $ i gdyby chcial odpuscic GP to nie wygrywalby dodatkowego biegu o pozostanie. a walasek zostanie gdy dostanie conajmniej tyle samo co pepe-w koncu to greg byl waszym liderem w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

no fakt walasowi sie to nalezy taka kasa. Wiadomo, że holta to zlotowa ale nie ma kogo zabardzo sciagnac, Jagus Torun, Hampel Czy Kasprzaki Leszno. Ale lepszy taki holta niz swiderski


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

no więc tak :

 

z pewnego źródła sie dowiedziałem ze :

 

Hampel rezygnuje z GP nawet jak mu dadzą dziką karte nie wystartuj bo stwierdził ze to dla niego same straty są .

Okoniewski na 80% idzie do Leszna.

Dzikie karty dadzą przypuszczam ze Charisowi Jonosnowi LIndgrenowi kasprzakowi .

Adams sie waha czy startowac w Gp. ale jescze nie podjął decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj