URSUS5314

Żużel

Polecane posty

Matey    893

2 września - natarcie na bydzie :P. Ojj będzie nas troszku :P


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

Taa,a GKS przegrał z ostrowem af :/. Ale i tak ważne że mam szalik GKS :P. 6 Dni i do byyyyyyyydzi najazd :P


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

podobno Gollob daje swoje motocykle zawodnikom Bydgoszczy na mecz z Zieloną.

 

a Unia LESZNO idzie po medal !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

Hehe, żeby sie na tych motocyklach niepozabijali jak np Jonson ;p Jak sędzia znowu nie poleci w kulki to będzie dobrze. A nas tam trochu będzie, 11 autokarów łącznie 550 ludzi, jeszcze ile pojedzie pociągami/samochodami no i jeszcze kumple z Gdańska jadą :) Obstawiam finał Toruń Leszno :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

bez iversena, bez lindgrena do bydzi..oby padalo albo cos bo w pelnym skladzie bysmy mogli powalczyc. bede w pon, jutro droga do bydzi ;]


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0

Brawa dla Falubazu! W rewanżu powinno być już łatwiej. A naprawdę to Tarnów powninen teraz jeździć o utrzymanie a nie ZG.

A u nas przegrali z Lesznem, Nicholls zawalił mecz :/ Szykuje się powtórka z Atlasem, tym razem o 3 miejsce. A Bydgoszcz do 1 ligi, nie lubię ich bo podniecali się, że u siebie przegrali z Marmą bo Jonsson niejechał tylko jakoś już niepamiętali że w rewanżu była odwrotna sytuacja: Pedersen niejechał a Adrenalina tak i też przegrali. Bydgoszcz 1 liga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

Nie no ogólnie to było spoko, autokarami jechaliśmy 6h, gardła bolą ale było warto. Tyle mijanek i w ogóle.. Ale to co robił Protas.. poezja normalnie... po orbicie z 4 na 1. No Bydgoszcz byli pewni wygranej a tu bęc i ni ma. Jeszcze u siebie musimy pojechać, no i baraż z Gorzowem chyba. Ważne, że było warto zarwać nocke i wyruszyć na mecz :). Dzisiaj chyba padne spać o 16 ehhee :). Szkoda Rzeszowa, Pedersen z tego co słyszałem walnął 20. Jednak co klasa to klasa. Ale tak naprawde to Leszno i Rzeszów mają w tym roku najbadziej wyrównane składy w elidze.

 

"Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina, starszy czy młodszy byle nie z Bydgoszczy :)"

 

No to czekamy do 16 ;]. Btw. słyszałem, że w ostrowie paru gorzowiaków się rozwaliło?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS5314    0

Pedersen miał 14 pkt. raz Adams go pokonał i to daleko był przed nim :) Finał będzie Toruń - Leszno i w Toruniu minimalnie Torun wygra a w Lesznie unia odrobi strate i dostanie złoty medal :)

 

ja tez mam nadzieje ze Bydgoszcz spadnie.

a w Lesznie świetnie pojechał Batchelor zdobył 12 pkt:)

 

Brawa dla Protasiewicza. a podobno był jakis konflikt Walasek - Jonson ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

Ta, Jonsson mało Walaska w bande nie wpakował, dobrze, że odpuścił bo by bande musieli naprawiać.. A sędzia jak zwykle głuchy ślepy :). Jonsson ostro jechał wczoraj, no ale i to nic nie pomogło.. A Protas spokojnie po orbicie latał hehehe :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

Hampel wczoraj zaczoł treningi i prawdopodobnie w niedziele pojedzie w meczu :) chyba sie wybiore na ten mecz:) zapowiada sie ciekawie.

 

 

Właśnie Emil Sajfudinow wygrał IMSJ. drugi był Holder a trzeci Hlib.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS5314    0

Pedersen na 100% wystartuje w lesznie!! nie ma co sie cieszyc hehe teraz ma tydzien rpzerwy w startach ale zapewniał ze mimo wszystko do leszna pojedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

To co słyszałem że Nicki zostaje w Rzeszowie ?<_<. Ojj niech lepiej sie Dowhan stara ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS5314    0

od i sie porobiło !! W niedziele w meczu Leszno-Rzeszów. obydwie drużyny będą osłabione!! W rzeszowie nie wystartuje Pedersen ( jednak) a w Lesznie Adams nie jedzie bo wczoraj w Angli miał wypadek i wybił sobie bark. i niewiadomo czy Hampel pojedzie bo jeszcze odczuwa skutki wypadku w GP w Bydgoszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

No to ładnie, bez dwóch liderów i jeszcze hampelek bez formy :/ U nas w porządku Polsat ma przyjechać, zobaczymy jak to będzie jutro ;p


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0

hahaha ale Bydgoszcz baty dostała. Zielona Góra nie pozostawiła cienia złudzeń Bydgoszczy i pokazała kto był lepszy. A Rzeszów przegrał w Lesznie <_< chociaż były nawet dobre momenty. Bez Pedersena nie było raczej szans na zwycięstwo ale inni ładnie nawet punktowali, gdyby Pedersen dzisiaj jednak jechał a Adams nie i pierwszego meczu Nicholls niezawalił to może by Marma weszła do finału no ale gdyby babka miała wąsy to by była dziadkiem, nie ma co gdybać, w sumie najlepsze drużyny weszły do finału. Z Wrocławiem jest realna szansa na brązowy medal dla Marmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

oglądałem mecz zielona- rzeszów w telewizji <_< fajny meczyk. Super że Unia wygrała ;) Należało im sie :) Nawet bez Adamsa sobie poradzili. ale gdyby Pedersen jechał było by gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

A przed startem eligi mówili, że albo Zielonka, albo Rzeszów albo napinacze z Bydgoszczy spadną. A tu prosze, mało brakowało a rzeszów byłby w finale. Gratulacje dla leszna, ciekawy finał będzie ;) Rzeszów z wrockiem teraz o 3 miejsce jadą bo nie kumam troche ? (cały czas się interesowałem strefą spadkową). hehehe 20 punktów kto by to przewidział :) Szkocja na cały stadion-tylko w zielonce :) teraz tylko baraże z ostrowem :) mam nadzieję, że za rok będą "podwójne" derby :) Leszno i Gorzów :) Pozdrowienia dla kibiców speedwaya <_<))


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

cos mi sie zdaje ze Zielona w barażach z Gorzowem pojedzie. Ostrów jest silny i jeszcze u siebie jadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

no lepiej nie bo baraże i dodatkowa presja będzie. Nie jest dobrze bo Fredrik ma zarezerwowane zawody w pardubicach, ja myśle że dowhan zaplaci kare ale on musi jechac bo to jest nasz najbardziej waleczny czlowiek w tej chwili


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

no żeczywiście Fredrik jest dobry ostatnio ;) mi szkoda Walaska troche. cały sezon był liderem drużyny pod koniec 2 mecze słabiej pojechał a protasiewicz odwrotnie 2 mecze pod koniec dobrze pojechał i wszscy pozostanei w lidze zawdzięczają Piotrkowi. Gdyby nie Walasek to by było gorzej u was. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj