URSUS5314

Żużel

Polecane posty

Matey    895

Nie no musicie tam wygrać to bardzo nam pomoże :lol:. Miejmy nadziej, że tak będzie


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

no fajnie jakby Rzeszów wygrał. a Unia podejmuje jutro Atlas u siebie. ciekwy mecz sei zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Atlas ostatnio słabo jeździ dostał w d*pę z Częstochową a dzisiaj dostanie w Lesznie .


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Dla mnie najważniejsze jest, żeby Bydzia przegrała i Unia Tarnów ;) Zobaczymy od 17 :lol:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

i Unia wygrała :lol: 50-43:) Ładnie punktowali oprócz oczywisce Miśkowiaka. Rzeszów tez pokonał Bydgoszcz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Brawo Rzeszów :lol: Brawo Toruń :o. Szkoda Wrocka, ale gratulacje dla Leszna ;) Jak tam sie tabela przedstawia, wie ktoś?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

1 Toruń

2 Leszno

3 Rzeszów

4 Zielona Góra

5 Częstochowa

6 Wrocław

7 Tarnów

8 Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

W następnej kolejce Bydzia i Tarnów baty :lol: Leszno będzie miało cięzko we Wrocku, tak samo jak my w Cz-wie. Miejmy nadzieję, że będzie dobrze i się falubaz utrzyma w Elidze


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0
Rzeszów tez pokonał Bydgoszcz:)

 

Ehh wymęczyli to zwyciętwo a oni przecież bez Jonssona jechali. Ale jednak na koniec wypunktowali ich bo czterech zawodniów dobrze jeździło (Pedersen, Watt, Dobrucki, Nicholls) i prawda była taka, że takim składem niemieli prawa tego przegrać zważając na to że Jonnson w Bydgoszczy niejechał.

 

ps. i teraz Rzeszów 3 miejsce przed rewanżami i apetyt znowu rośnie, ale ostrożnie trzeba podchodzić do szans na medale bo Wrocław i Częstochowa trochę za nisko i napewno niespasują. I ciężko z nimi będzie wygrać u siebie a o bonusach trzeba raczej zapomnieć bo wysokie na wyjazdach przegrane były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

no niestety spadek do 2. ligi gwarantowany ;) :angry: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Falubaz na 4 miejscu ;) Ciężko będzie w rewanżach, ale myśle, że 6-7 miejsce damy rade :lol:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2
moja pasja to żużel, kibicuje polonii bydgoszcz, chociaz w tym sezonie może byc ciężko

na zuzel to swego czasu jezdzila moja dziewczyna,wlasnie do Bydgoszczy lub na Apator torun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

słyszeliscie o ty mwypadku w Krośnie ??

Michał Matula junior z Czech sie zabił na torze.:lol:

 

 

A z innej beczki to Unia pokonała Atlas ;) 47-42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0

w radio słyszałem przed 19-stą godziną ;) Najgorsze hyba to, że to niestało się w ferworze walki o punkty, wynik biegu był już ustalony na 5:1 dla Krosna i wtedy czesi zaczęli się miedzy sobą ścigać. Ale stało się, jak by każdy był mądry przed faktem to by wogóle wypadków niebyło czy na żużlu, czy normalnie na drogach ale takie jest życie :o

Parę lat temu zabił się tam na torze w Krośnie polski żużlowiec tylko na treningu, w zeszłym sezonie Rafał Wilk na meczu kręgoslup złamał i jeździ na wózku teraz.

 

ps. Tarnów baty w Toruniu :lol:

Marma bez Pedersena wygrała z Bydgoszczą 52:39 ale dziwny był to mecz. W pierwszym powtórzonym biegu 5:0 bo sami rzeszowianie jechali (z Bydgoszczy jeden wykluczony za spowodowanie upadku a drugi złamał obojczyk w tym wypadku i do szpitala pojechał, Leś z marmy w którego wjechał bydgoszczanin jeszcze brał udział w karambolu i poobijał się). Następna niecodzienna sytuacja miała miejsce w którymś z następnych wyścigów, sędzia bardzo długo trzymał start, Nicholls'owi rwało motocykl, mało taśmy niedotknął, Jonsson z Bydgoszczy widząc to wogóle niewystartował bo myślał że sędzia powtórzy bieg z uwagi na "lotny" start Nichollsa, kiedy okazało się, ze sędzia jednak puścił bieg Jonsson'owi niepozostało nic innego jak zepchnąć motocykl z toru. Nielubię kiedy, choć drużyna przeciwna ale jak traci punkty w taki niesportowy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Szkoda mi tego chłopaka :lol: Ma ktoś nagranie z tym biegiem ? A Falubaz prawie bonus :/ Prawie robi wielką róznice ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

powinni montować im hamulce w tych motorach. :lol:

 

Cytat:

"Michal Matula

27 maja 2007 roku przyjechał wraz ze swoją drużyna do Krosna na mecz V kolejki. Po 2 wyścigach miał na swoim koncie 1 punkt. W swoim 3 starcie, a 7 biegu zawodów, na początku 2 okrążenia, Matula w ferworze walki o 1 punkt zahaczył o motocykl klubowego kolegi Pavla Fuksy i z całym impetem uderzył w bandę wyłamując kilka jej metrów. Następnie upadł w pasie bezpieczeństwa. Fragmenty desek powbijały się w jego klatkę piersiową przebijając płuca, serce i oskrzela. Zawodnik w stanie krytycznym natychmiast został przewieziony do szpitala. Mimo ponad godzinnej reanimacji młody zawodnik zmarł. Po otrzymaniu informacji ze szpitala, mecz w Krośnie został przerwany, a 3 000 kibiców uczciło pamięć Michala."

;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Widziałem zdjęcie jego motoru po wypadku.. Masakra, do kasacji. Hamulce nic tutaj nie dadzą, gdyby była tam dmuchana banda NAPEWNO by przeżył. A dziś rocznica śmierci Kurmanka [*]. Aż się łza w oku kręci.. Ja chce te akcje "po orbicie", z 4 miejsca na 1

 

"Bóg zbudował tor, i zaprosił najlepszych"


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Hamulce nic tutaj nie dadzą,

dadzą dadzą...bo jakby jeszcze hamował przed taką dmuchaną bandą to napewno by przezył.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Ja ci przypomne, że tam banda była z desek, a nie była dmuchana. Spokojnie by przeżył w tej dmuchanej bandzie, ale nie ma co gdybać, stało się. Miejmy nadzieję, że wkrótce we wszystkich klubach będą dmuchane bandy, a jak nie to zakaz rozgrywania meczów. A co do band to sie nie martw, one robią bardzo dużo. Widziałem na własne oczy, jak Fredrik Lindgren z całym impentem uderzył w bandę, przeleciał przez nią i tylko złamał sobie palca. To wyglądało masakrycznie. Ale gdyby tej bandy nie było.. strach myśleć. Pozdro


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

wiem ze bandy były z desek..i wiem ze dmuchane dużo dają.ale gdyby tam były bandy dmuchane i jeszcze by przed uderzeniem zaczął hamować to było by jeszcze bezpieczniej. :D a chyba o bezpieczeństwo chodzi tu przede wszystkim.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Jakoś żużel z hamulcami mi się nie widzi..Zazwyczaj kładą się na tor i tak hamuja :D Tylko trzeba zrobić to bezpiecznie ;p


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Tylko trzeba zrobić to bezpiecznie ;p

a nie zawsze im to wychodzi tak jakby chcieli.... :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

No i mecz odwołany.. Golloby i holta rozwalili się awionetką, ale wszyscy żyją. Władysława Golloba operują. Ajj jakby mecz się odbył to byśmy wygrali, ale z drugiej strony dobrze, że jadą fair play. Ciekawe kiedy nastepny termin. Pozdro


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Ale Bydgoszcz dziś pojechała po całej lini.... Szkoda słów na taką pseudodrużyne fair play :D. Leszno brawo, Wrocek też


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj