URSUS5314

Żużel

Polecane posty

360P    4

Musze stwierdzić, że tym razem Nickiego pokrzywdzono. A właściwie Grodzki go skrzywdził. Składał się w łuku, ponadto jechał z przodu, a w żużlu wiadomo - zasada 'przodującego'. Powinien wykluczyć jednak Sajfutdniova. Stąd wygrana Emila z przymrużeniem oka, ale oddaje chłopakowi szacunek bo to wielki talent.

Polacy nie popisali się wcale. Freddie jechał całkiem dobrze,ale te parszywe koleje na które wjechał... Z resztą było ich od groma. Wielu chciało dziś Olsenowi skopać 4 litery za ten tor.

Podobała mi się reakcja Hansiego Andersena w biegu gdzie ściął Ułamka(oczywiście przez wjazd na koleine). Od razu poczołgał się do niego, i sprawdzał czy jest ok. To jest zachowanie godne dobrego sportowca. I za to Hansi ma u mnie dużego plusa :P


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusik1634    1

te zawody nie odzwiercirdlały prawdziwych umiejętności zawodników, jak co roku nie dopisali organizatorzy którzy co roku nie potrafią poradzić sobie z tymi dziurami na torze. Co do Petersena to też uważam, że nie powinien zostać wykluczony, na miejscu sędziego pozwoliłbym powtórzyć wyścig w pełnym składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

Nie mógł puscic biegu w 4, bo to nie był pierwszy łuk, tylko jak sie nie myle 3? okrążenie

 

he he no i nicki ma kontuzje przez swoja głupote, szkoda może zmądrzeje


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Nerwy, nerwy i jeszcze raz nerwy. Doskonale wie, że mistrzowski tytuł ucieka mu sprzed nosa. I teraz przez swój wybuch jego szanse znacznie maleją.

Następne GP w Kopenhadze, ciekawe jak tam tor będzie wyglądał. W zeszłym roku nie było źle, ale w późniejszej fazie zawodów kolein przybywało...


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

Te nerwy które kiedys pomagaly mu zwyciezac teraz przeszkadzaja :P Dlatego Hancock czy Adams raczej nigdy nie zdobeda IMŚ, bo sa poprostu zbyt dżentelmeńscy


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

Ja WSKą czasami kręcę bączki :P


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Słuchajcie wytłumaczcie mi jedno. Jaki jest sens rozgrywania zawodów na sztucznym torze? To były kolejne zawody w których nie było walki o zwycięstwo tylko o utrzymanie się na torze... Zawody na takim torze przypominają skoki narciarskie. Tam żeby wygrać wystarczy dostać dobry wiatr a tu żeby wygrać wystarczy nie wjechać w dziurę. Swoją droga nie wiem kto ten tor przygotowywał przecież dziur było więcej niż w polskich drogach...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey15    0

Włókniarz 53-37 Lotos :P . Chłopaki pokazali że umią wygrywać bez Petersena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
he he no i nicki ma kontuzje przez swoja głupote, szkoda może zmądrzeje

On sam twierdzi, że Crump "molestuje" go psychicznie i nie może się opanować :P Ale co racja to racja - został niesłusznie wykluczony

 

Słuchajcie wytłumaczcie mi jedno. Jaki jest sens rozgrywania zawodów na sztucznym torze? To były kolejne zawody w których nie było walki o zwycięstwo tylko o utrzymanie się na torze... Zawody na takim torze przypominają skoki narciarskie. Tam żeby wygrać wystarczy dostać dobry wiatr a tu żeby wygrać wystarczy nie wjechać w dziurę. Swoją droga nie wiem kto ten tor przygotowywał przecież dziur było więcej niż w polskich drogach...

Sensu - brak. Ja na miejscu żużlowców zrobił jeden wielki bojkot i wypiął 4 litery w ich kierunku - niech sami wsiądą na motor i jeżdżą po takim torze. Organizatorzy zapominają, że to żużel a nie motocross

 

Ja WSKą czasami kręcę bączki :)

To żeś się wyrwał z tą wypowiedzią :P:P Widać, że wiesz na czym polega sport żużlowy :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

Ty sie krzysiu ciesz, że takie burze były, bo Władek Komarnicki do końca chciał żeby mecz się odbył, nawet folie na torze kładli :P


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Modliłem się o ulewę w Gorzowie i w końcu Pan mnie wysłuchał :P A sołtys Władek chciał mecz rozegrać wiadomo dlaczego - nasze znaczne osłabienie dawało szansę wygrania meczu. Teraz i Holder i Kościecha wracają do składu, więc chyba można być spokojniejszym :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4
Swoją droga nie wiem kto ten tor przygotowywał przecież dziur było więcej niż w polskich drogach...

No jak to kto - Ole Olsen, ojciec cyklu GP :P W sobote dostał 'brawa' od Andersena za jakże cudowny tor. Nie wiem, jaki jest cel organizowania zawodów na torach jednodniowych które w 80% są usłane wypadkami i wylotami w powietrze po najazdach na koleje. I nie tylko ja zadaje sobie to pytanie.

Ponadto żużel to też dyscyplina gdzie granatowomarynarkowi mają za dużo do powiedzenia, gdzie cześciej chodzi o $ niż o kultywowanie sportowych tradycji i ukazywanie piękna tego sportu.


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0

Zawsze lubiłem nickiego (i wtedy jak był atakowany za ostrą jazdę, nawet jak poszedł z rzeszowa) ale według mnie został słusznie wykluczony i dobrze mu tak :P

Jakby był na miejscu sajfutdinowa to by odwortnie śpiewał, żeby tylko była jego racja. W tamtym roku nicki sam kładł sie 2 razy na tor w analogoicznej sytuacji i sędzia (wojaczek) wykluczył kolejno jeśli dobrze pamiętam golloba i adamsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

dziś kolejna kolejka, moje typy:

 

Zielona Góra - Wrocław 55:35

Leszno - Bydgoszcz 50:40

Gdańsk - Częstochowa 47:43

Toruń - Gorzów 57:33


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey15    0

Ale dzisiaj dostała częstochowa po tyłku w Gdańsku :mellow: 60-30 , no ale nie ma sie co dziwić skoro nie było petersena i hanckoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Falubaz - Atlas 52:37 - bardzo ładny wynik. Mecz nie należał do najłatwiejszych, było sporo walki. Dobre widowisko. Pomimo juniorki wszyscy pojechali dzisiaj równo, i jeśli jeździliby tak na wyjazdówkach to moglibyśmy zajść daleko :mellow:

Za tydzień krwawe derby w Gorzowie. W zeszłym roku sasiedzi dostali 'dwa razy wpieprz i oczko niżej'. Jak będzie w tym roku? Oby tak samo jak w poprzednim :lol:


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

Golloba jakoś niezbyt darzyłem sympatią, a teraz to już go chyba nie polubię. Trudno, przegraliśmy nieznacznie, ale przegraliśmy, mamy bonusa, a śmieszny gorzowik cieszył się jakby rozjechali nas 75-15. Po cichu liczyłem, że grześ powtórzy akcje z tarnowa jak został wykluczony, ale się opanował ;) W czewie mecz na styku, gdyby jechał Cholder myślę ze byłoby całkiem inaczej no i niestety pierwsza porażka torunia, a szkoda bo ostatnią porażkę ponieśli w zg rok temu ;) Wracajac do goloba to on chyba po 15 biegu myslal ze zdobyli dmp, kozak, szybki byl, ale znajdzie sie ktos co i goloba w bande wcisnie :)

 

Eh już widzę te napinkę jaki to gorzów jest fajny, a co powie władek to wole nie czytac :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Napinka sołtysa Władka będzie niczym w porównaniu napinactwa, że Cze-wa jest po prostu za***ista bo jako pierwsza Toruń pokonała ;) Każda passa kiedyś się kończy i nawet lepiej, że teraz mają lekką zadyszkę niż mieliby mieć w play-offach. Tak, więc powoli, drobnymi kroczkami do celu... ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Gollob po meczu miał tak rozciągniętą twarzyczke jakby złoili nas trzydziestoma. A niech sobie przypomni derby u nas, jakie bzdury wygadywał żeby sie wytłumaczyć... Że kazdy tor jest inny, bla bla bla. Nie przepadam za nim, jest dobrym żużlowcem(choć wcale nie tak dżentelmeńskim - sytuacja z Zengim) ale jego zachowanie mnie irytuje.

Władek zmobilizował Staleczke - powiedział, że nie zapłaci to chłopcy sie sprężyli. To jest dopiero pedagogiczne podejście.. ;) I tak bonus jest nasz. I tak bez zmiany - Falubaz Pany ;)

Mój brat wyczytał na forum jakiegoś portalu że we Wrocku kibice Atlasu wypuścili na murawe świnke z szalikiem Unii. Wrzawa wśród kibiców przez całe zawody... Wrocławianie słyną z pomysłowych opraw :)

Ciekawe zawody w Bydgoszczy, musze przyznać że niektóre biegi były bardzo emocjonujące. I z serii - tam gdzie Grodzki, tam źle sędziowany mecz. Pije do decyji jaką powziął w przypadku T.Chrzanowskiego, powinien go zdecydowanie wykluczyć. Kolejna 'trudna' sytuacja, kolejna (wg mnie) zła decyzja.


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

Biorę dzisiaj lubuską do ręki a tam co na pierwszej stronie? Tylko Falubaz :D Nie ma co, ta akcja to mistrzostwo świata, a gorzowiaczki próbują odwrócic kota ogonem.

 

Znalazłem pewien komentarz na yt, nawet śmieszny, ale w obecnej sytuacji raczej nie wypada sie smiac

 

BoroFalubaz (16 godz. temu)

Michael Jackson tak się śmial z gorzowa ze az umarl e śmiechu


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

Brawo fredka, Crump klasą sam dla siebie, nicki w pólfinale nie powinien zostac wykluczony, szkoda mi gościa, cały czas ma pod górkę. No a w starciu emil vs nicholls wygrał wedlug mnie rusek :) sprowadził go do parteru jak zawodowiec :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Poprzednie 2 lata w Cardiff kojarzyły mi sie z dziurawą nawierzchnią, upadkami i męczarnią. Dzisiejsze zawody były całkiem dobre min ze względu na warunki torowe. Choć nie obeszło sie bez emocji i kontrowersji.

Mała bitewka Emila i Scottiego była urozmaiceniem tego GP(Scottie miał spory zapał do walki by móc wykorzystać swoją 'wiedze' przekazaną mu przez ojca bo był on pięściarzem :D ). Uważam ze Sajfutdinov za bardzo sie panoszy, Scott podciął go deflektorem ale nie był to jakiś wielki wybryk. I zachowanie tunera Ashley Holloweya, to też duża przesada (przechodząc walną Nichollsa z łokcia)...

I kwestia : profanacja sędziowania, profanacja speedway'a. Kompletnie nie rozumiem wykluczenia Nickiego, bo nie był on niczemu winien. Jeżeli sędzia podjął decyzje o wykluczeniu Harrisa (była tam jego wina, ale mógł puścic pełny skład) to powinnien iść za ciosem ale wykluczyć Hansa. Pedersena po prostu pokrzywdzono.

Właściwie miejsca na podium dla mnie zadowalające. Pierwszy Crumpie, którego nikt nie może 'chapnąć', Freddie wykorzystał angielskie Javki i dobrze na tym wyszedł, Hans wśliznał sie przez błąd sędziego ale trzeba mu oddać tą lokate.

Mam nadzieje, że rokowania Fredki nie zmienią sie. Walnał komplet w elitserien, co może być optymistycznym akcentem w kwestii jazdy w ekstra. I oby tak było.


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

I Unia wygrywa sporo z Toruniem :D


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj