URSUS5314

Żużel

Polecane posty

360P    4

W czwartek Fred i Niels przybywają na przygotowania przed derbami, zobaczymy co wymodzą. Nie wiem co u nich jest taką blokadą, byc może presja. Ale mam nadzieje, że sie pozbierają.

Wczoraj seniorzy, oprócz Dobrusia, średnio pojechali. Walas oprócz 5:1 z Dudim za wiele nie pokazał, Protas próbował po zewnętrznej coś wyprzedzać ale to techniczny tor gdzie raczej trzyma się krawężnik więc na nic się to nie zdało.

Zengi z Dudim ładnie sie pokazali choć po 14 biegu Zengi na pełnym gazie wjechał do parkingu, jak huragan. Zły był jak szerszeń.

Torunianom gratuluje wspaniałego stadionu - byłam, siedziałam i wszystko widziałam ;) Valtry też macie piękne. Na prawde rewelacja :D Pozdrawiam


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Dziękujemy w imieniu torunian ;) ja miałem być na tym meczu, ale był mały zjazd rodzinny i obejrzeliśmy w TV :) Za to teraz meczu z Cze-wą nie mam prawa opuścić :)

Zielona jeździ z Gorzowem - oby zwycięsko :)

 

Pozdrawiam


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
Eh, baty batami, ale Dudek pokazał klasę :) Oby tak dalej, wole ewentualnie oglądac jego zera jak zera iversena. Brawa dla Żyty za rezerwy za nielsa. Jeszcze jaki oburzony był ;) Ile można czekac zeby wkońcu zaczął jezdzic? Mam nadzieje, że za rok nie będzie żadnych puków itd.

 

btw. Sprawdźcie komentarz duzersa na nk :)

No rzeczywiście nieźle oberwał Falubaz. A od Nielsa i Lindgrena zdecydowanie więcej się wymaga. Ale oni to są nieobliczalni zawodnicy. Gdy wszyscy ich skreśla to zacznie się coś dziać i nawet Pedersen będzie mieć z nimi problemy.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Zastanówcie się, co sie dzieje kiedy działacie pod presją np idzie deszcz a tutaj trzeba zebrać zboże, słome itd (rolniczy przykład) - > stres, nerwówka i pytanie czy sie uda. Ja obserwuje zawodników i wiem, że Freddie po 1 nieudanym biegu już ma coraz większe trudności. Kombinuje z przelozeniami, i czasami nawet przekombinuje. W zeszłym roku kiedy był już u kresu sił, bo miał elitserien, elite league, gp i polską, i nic nie szło - wiedzial ze ma na karku kibicow. Pozbieral sie i w Gorzowie pojechał przyzwoicie. Nie mówie, że to jest dobre, ze można im pobłażać. Ale trzeba być wyrozumiałym. Dlatego uwazam, że Fred wyjdzie na prosta.A z Pukiem to nic nie wiadomo... Do Walaska też mam zastrzeżenia, ale juz nie bede sie tutaj rozwodzic. .


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Wierze w Falubaz, ale takiego wyniku nie typowałam w ogóle :) Staleczka dostała porządny łomot. Ciesze sie, bo mecze u siebie mamy wygrane. Jedynie muszą popracować nad wyjazdowymi. Freddie i Niels w końcu dobrze sie zaprezentowali, troche odetchneli. Ogółem cały team pojechał równo, z małym niedociągnieciem Walasa i jednym 0 Protasa. Czyli bilans niezły :P


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Protas akurat w tym wypadku nic nie mogł zrobic, bo go wiezli para na 3:3, walas podobnie w jednym biegu wjechał na jakas dziure i juz nie dal rady


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Obydwoje mówicie tak jakbyście chcieli wygrać 75:15 :P Gratuluję Wam zwycięstwa nad odwiecznym rywalem :)

Apator 6. zwycięstwo z rzędu - tak trzymać :) Bez Kościechy, za to z trzema juniorami objechaliśmy Cze-wę :) Strasznie podobało mi się to co wyczyniał na torze Sullivan - dawał po orbicie i robił w ten sposób świetne widowisko :) Zastanawiam się tylko nad jednym. Jaka jest jakość marketingu w TVP Sport żeby doprowadzić do tego, aby nie transmitować szlagieru kolejki... Cóż - ich strata, bo było co oglądać :)

Teraz jedziemy podbić... Gorzów :)

 

Pozdrawiam :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

TVP sport to jest po prostu zal... Strasznie transmitują mecze jeszcze do tego w necie można za kasę oglądać... Chyba chcą ludzi odstraszyć aniżeli przybliżyć do kupna pakietu sport. Ja szczerze mówiąc nie mogę się doczekać żeby Polsat sport ponownie transmitował mecze ekstraligi. Paweł Wójcik to przynajmniej komentator speedwaya z prawdziwego zdarzenia.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Krzysiu Cegielski jeszcze bardzo fajnie komentuje wg. mnie, czego nie mogę powiedziec o jego partnerze, jest poprostu stronniczy, a już rok temu podczas derbów ziemi lubuskiej w gorzowie to przesadził. Jechaliśmy tam świetnie, ale według niego to gorzów popełniał błędy, gorzów to i tamto, a mimo to wygrali :P

 

Krzysiu, pewnie sie rozbiło o podobne godziny no i postawili na derby :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Darżynkiewicz (bo o nim mowa) to palant :) Podczas transmisji Apatora z Falubazem ciężko mu przez gardło przechodziły słowa, że Toruń znów wygrywa :P Natomiast Cegielski to profesjonalista :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

W końcu to były żużlowiec zna się na rzeczy. Jedyny ekspert w TVP co ma rozeznanie dobre w speedwayu. Szkoda że nie mają takiego człowieka jak Tomek Lorek w Polsacie co praktycznie wszystkie ligi europejskie znał...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Hehe z lorkiem kojarzy mi się walasek, a z nim automatycznie ta akcja :P


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Hehe pr0 akcja :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Mnie w TVP Sport irytują komentatorzy min. właśnie Darżynkiewicz, Malinowski z Torunia ( Krzysiu, nie miej mi za złe :P). Cegła jest ok, Wardzała też nawet dobrze mówi. Ale brakuje profesjonalizmu.

 

Podobnie było w zeszłym roku w Canal + podczas transmiji zawodów GP, jeden dziennikarzyna co to niby zna sie na speedway'u gadał totalne bzdury. Nie pamiętam jego nazwiska, ale na szczęście teraz za niego jest Daria Kabała :)

 

Niestety, pięknie być nie mogło - Zengi złamał obojczyk podczas trenigu w Szwecji przed rozgrywkami Elitserien. Nie wiadomo, jak długo potrwa rehabilitacja. A w nd Breslau czeka z polewaczkowym Cieślakiem na czele...


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Kurcze co za dzień, nie dosc, że mój ulubiony prezes chce się podac do dymisji, to jeszcze zengi jest kontuzjowany.. Przynajmniej dudek pojeździ, słaby nie jest, chociaż zengi urastał nam na lidera drużyny. I tym akcentem mamy przegrany mecz we wrocku..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Może niekoniecznie przegrany, ostatnio mecze we Wrocku obfitują w niespodzianki :P Z tym, że Walas i Freddie będą gonić do Wrocka z GP w Geoteborgu. Może Dudi jakoś pojedzie, nie wiadomo kogo wrzucą na drugiego.


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
Mnie w TVP Sport irytują komentatorzy min. właśnie Darżynkiewicz, Malinowski z Torunia ( Krzysiu, nie miej mi za złe :P).

Nie mam Ci niczego za złe, ponieważ Malinowski to tyfus, czyt. bydgoszczanin :)

 

A w nd Breslau czeka z polewaczkowym Cieślakiem na czele...

My już wiemy co to znaczy mecz na kartoflisku we Wrocku. Cieślak nadaje się na rolnika, bo co jak co, ale bronowanie i melioracja toru wychodzi mu wręcz znakomicie...

 

Kurcze co za dzień, nie dosc, że mój ulubiony prezes chce się podac do dymisji, to jeszcze zengi jest kontuzjowany.. Przynajmniej dudek pojeździ, słaby nie jest, chociaż zengi urastał nam na lidera drużyny. I tym akcentem mamy przegrany mecz we wrocku..

Sołtys Władek nie odejdzie. Podarł dymisję po odmowie zarządu klubu. Ale za to czeka już dymisja na Chomskiego, jest tylko jeden warunek - Gorzów musi przegrać z Toruniem. O to jednak nie będzie tak łatwo. Holder wy***rdolił się na crossie i ma ponoć złamany obojczyk - ile w tym prawdy, nie wiem. Ale jeżeli to prawda to zapewne zrobi sobie wycieczkę do klinki doktora Simpsona w Anglii, gdzie mu "zespawają" kości


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Dacie rade w Gorzowie :P Teraz nasz prezes nasmarował list do naszego pawlaka, troche mnie juz mecza te listy, co oni telefonu nie maja? :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

A to widzisz, on jednak tyfus jest. Łee czyli moja opinia o nim jest jak najbardziej słuszna :P


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
Dacie rade w Gorzowie :P Teraz nasz prezes nasmarował list do naszego pawlaka, troche mnie juz mecza te listy, co oni telefonu nie maja? :P

 

Będzie ciężko, za Chrisa ZZ, czyli każdy max może pojechać 7 razy, mam nadzieję, że nie będzie to konieczne...

Jakaś ulewa w Gorzowie na niedzielę by się przydała...


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Przecież wygracie, nie dużo ale dacie rade :P

 

Już 5 lat bez kurmanka [*] Jak ten czas leci, jeszcze pamietam ten mecz z unia leszno na którym się dowiedziałem o jego śmierci.. Zonk poprostu, zatkało zamurowało, żal, ból..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Te 5 lat minęło, nie wiadomo kiedy... Brakuje Kurmana bardzo, jego i jego jazdy. Był genialnym riderem oraz dobrym człowiekiem. I takim go zostawie w pamięci [*]

 

Dziś GP Geoteborg :P Zobaczymy czy tor na Ullevi Stadium będzie się spisywał. W zeszłym roku dziur i upadków było mnóstwo.


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ja nadal nie mogę odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego to zrobił... Tajemnicę do grobu zabrał [*]


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

No ale Crump to sie w finale nie popisał, nie wiem dlaczego jechał po zewnętrznej, jak przy krawęzniku kazdy sie do niego zbliżał :P Nicki był blisko, ale nie tym razem :P


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj