URSUS5314

Żużel

Polecane posty

massey15    0

Dla mnie Greg Hanckok jest prawdziwym żużlowcem który potrawi zrezygnować z kasy na rzecz drużyny. A petersen to zwykły karierowicz dla którego liczy się tylko kasa i on sam. I myśle chodziby zdobywał 2 razy więcej w każdym meczu niż greg to i tak nigdy nie będzie tak lubiany jak on przez częstochowskich kibiców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
Wredny człowiek, ale utalentowany. Słyszałam o nim co nie co, jaki potrafi być w stosunku do mechaników. Szkoda gadać.

 

Niech zdobędzie tytuł IMŚ nawet i 20 razy, ale nigdy nie dorówna np Hancockowi. Jak dla mnie to jeden z najsympatyczniejszych żużlowców :) W sumie to chciałabym żeby Greg zdobył IMŚ. Ale z tą duńską swinką ciężko będzie...

 

Dla mnie obok Hancocka najbardziej spoko żużlowcem był Tony Ricardsson - ikona toruńskiej drużyny przed laty ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Czy taka ikona to bym się do końca nie zgodził. Bo jakoś Torunia miło nie wspomina... Ikona Unii Tarnów to się zgodzę.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Może nie największa ikona, ale jedna z paru ;) Dla mnie jest właśnie jedną z nich :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Nom, tonego też dobrze wspominam ;) Zaczął się temat o żużlowcach i mechanikach, crump też nie jest święty, zostawił swojego mechanika w parkingu po gp bo zapomniał dolac metanolu.. Ryan go przygarnął. Nicki pewnie został w czwie, bo nie chciał sobie trenowac na pierwszoligowcach, wg. mnie zachował się niepoważnie, jak widac sprawdza się powiedzenie, tam gdzie Pedersen tam nie bedzie mistrza polski..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

W każdej drużynie, w której był Pedersen do tej pory żadna z nich nie zdobyła nawet brązowego medalu - to chyba mówi samo za siebie...


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey15    0

Mnie już szlag trawia... Wczoraj w wiadomościach trąbili że petersem wraca do czewy , a dzisiaj z kolei w gazecie czytam że petersen będzie jeździł w stali gorzów za 1,5 miliona. To jak to w końcu jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

W gazetach zwykle bdury wypisują. Choć kto wie... Ale myśle że Komar nie dałby rady $ na Nickiego wyłożyć, za wysoka stawka. Ponadto, po co dodatkowe kłopoty ;)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Niby się mówi że Nicki robi wyniki ale własne, nie zespołu. Co z tego jak zgarnia komplety punktów jeżeli nie jeździ zespołowo i nie pomaga partnerom w walce z rywalami.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Znów zabawię się w typowanie wyników - III kolejka

 

Bydgoszcz - Toruń

No tak... Znów derby ;) Mimo, że Toruń ma mocniejszy skład i jest faworytem, to mecz derbowy rządzi sie swoimi prawami i Bydzia na własnym stadionie może sprawić niespodziankę. Typuję remis (co nie znaczy, że nie wierzę w chłopaków z Toronto :) )

45:45

 

Gdańsk - Gorzów

To będzie wyrównane spotkanie. Obie drużyny mają podobne składy. Jednak wg mnie specyfika gdańskiego toru to duży handicap dla gospodarzy

49:41

 

Wrocław - Częstochowa

Zawsze będę powtarzał, że "narodowy polewaczkowy" Cieślak może tak "przygotować" tor, że nawet sam Pedersen może się nie połapać, choć nie ukrywam, że jego powrót to woda na młyn Cze-wy

43:47

Leszno - Zielona Góra

Mimo, że lubię Falubaz to jednak sumienie podpowiada mi, że Leszno musi ten mecz wygrać. Liczę na to, że Zielonka łatwo broni nie złoży i powalczy o korzystny wynik

50:40

 

Pozdrawiam


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885
Mnie już szlag trawia... Wczoraj w wiadomościach trąbili że petersem wraca do czewy , a dzisiaj z kolei w gazecie czytam że petersen będzie jeździł w stali gorzów za 1,5 miliona. To jak to w końcu jest :)

 

To przestań czytac super express :)

 

Bydgoszcz - Toruń 41:49

Gdańsk - Gorzów 46:44

Wrocław - Częstochowa 48:42

Leszno - Zielona Góra 43:47 ;)

 

Same wyrównane spotkania się zapowiadają


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey15    0

Sam też go musisz czytać skoro wiesz że to było super expresie :). Teraz kiedy ma częstochowa w składzie petersena i hanckoka to licze że będzie walczyć o podium ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey15    0

No gratuluje ci królikNH zwycięstwa twojej drużyny. Tym razem nie udało ci się z typowaniem wyników ;). Bo typowałeś remis a mnie cieszy że jak na razie włókniarz prowadzi z atlasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885
Sam też go musisz czytać skoro wiesz że to było super expresie :). Teraz kiedy ma częstochowa w składzie petersena i hanckoka to licze że będzie walczyć o podium ;).

 

Hehe nie, zawsze jak słysze jakieś nowosci nie z tej ziemii to wiem skąd są one wzięte :)

 

No i ubolewam nad zwycięstwem gorzowa :/ Co do meczu w Lesznie to żal, bo był on do wygrania..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey15    0

No nareszcie!!! Wreszcie włókniarz górą!!! Hura!!! Jednak trzeba przyznać że dobrze że petersen wrócił do częstochowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

No i gorzów znów kombinuje.. :/ tym razem z rekordem toru, ja jestem przekonany, że zengota miał czas 60,60 nie ma co ukrywac, że w tym sezonie jest szybki, a więc mógł wykrecic taki czas, zwłaszcze, że pawlaszyk wykrecil 61,23..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
Co do meczu w Lesznie to żal, bo był on do wygrania..

 

Ja jeszcze wrócę do tego meczu i też ubolewam, że Zielonka nie wygrała - trochę więcej sprytu i upartości i można było wywalczyć chociażby remis. Szkoda...


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Rzecznik prasowy stali również twierdzi, że Grzesio zrobił rekord. Tylko dlaczego już wczoraj o tym nie mówiono, skoro odkryli ten błąd praktycznie od razu. Dziwne to dla mnie.

W Nd byłam na Smoczyku. Oryginalna nie będe mówiąc że mecz był super. Troche gardło sobie zdarłam od pokrzykiwań... Teoretycznie był to mecz do wygrania, ale o tym zadecydował hm 'pech' czyli taśma Dobrusia, niezrozumienie w XIV.

Tor był dziurawy(ale równy dla wszystkich), więc chłopaków troche rzucało. Poza tym siedziałam przy starcie to przed zawodzami 3P z ubijaczem stękał na tej plastelinie. A śmiać mi sie chciało jak Zenguś wyszedł spod taśmy to Kasprzak z Balińskim nie wiedzieli co ze sobą zrobić. Sprytnie im uciekł B) . No i znów Niels nie pokazał sie z dobrej strony, Fredek walczył więc to go może usprawiedliwić. Po nieudanym biegu zmienił motor, silnik miał od jakiegoś Anglika i troche lepiej szedł. I znów sprawdza sie stwierdzenie - stary ale jary. Protas na leszczynskim torze - komplet z bonusem. Zeby choc polowa skladu takie pkty robila... Zobaczymy co pokażą 3.05 na lotosie B)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

No i Gorzów przeprosił. A Grzesio pobił rekord Tomeczka B)

 

Artiom wyleciał za burte. Ale wg mnie to słuszna decyzja bo mimo tego, że chłopak ma potencjał to nie był skory do samodzielnej pracy przy motorach i nad sobą samym. Bardziej za jego 4 litery odpowiedzialny był jego mechanik Andriej. Wizja gwiazdorstwa mija się z wizją dobrego, utalentowanego zawodnika. Cest' la vie.


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Kolejny mój post w tym temacie - tym razem tyczy sie GP Czech.

Tego nam było trzeba, odswieżenia czołówki. Wielu obstawiało, że Emil będzie tym 'mieszającym' debiutantem. Był na prawde bardzo szybki, jednak te pierwsze biegi sprawiały wrażenie jako niezdarnego i nierozważnego. Rzucało go na koleinach, odbijał się od krawężnika do bandy. A tu prosze - pierwszy.

Zadziwił mnie jeszcze bardziej Freddie. W pierwszym jego biegu jechał z 4 pola, myśle sobie 'E, każdy dzisiaj jedzie z 4 wiec to będzie jego jednorazowy wylot'. Ale później potwierdził znakomitą dyspozycję i mimo 2 miejsca na podium zdobył najwięcej, bo 19kt w klasyfikacji generalnej. I jechał na silnikach ekstraligowych, wiec oby podtrzymał to w polskiej lidze. Jeśli nie, to kibice szybko wskoczą mu na kark...

Co do Polaków - to nie ma o czym mówić. Gollob nie chodził, bo i po dużej nic nie ciągneło. Czyli nie dla Galopa. Greg jak na pierwsze loty i tak całkiem nieźle sie pokazał. Ułamek w kratke. A Rysiu nie miał za wiele do powiedzenia. Czyli to co zwykle.

 

PS Odnosze wrażenie, że dziś wszyscy byli usatysfkacjonowani nieobecnością Nickiego w finale B) I ja również prezentuje ten pogląd.


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Juz widze reakcje bydgoskich kibiców ;p Fred mnie zaskoczył, mam nadzieje ze podobny poziom utrzyma w elidze a wtedy siejemy postrach B) Greg jak na pierwszy turniej po takiej przerwie mysle ze bdb sie pokazał


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
PS Odnosze wrażenie, że dziś wszyscy byli ustsfakacjonowani nieobecnością Nickiego w finale B) I ja również prezentuje ten pogląd.

 

Podpisuję się pod tym B) Nie oglądałem GP, ale kiedy zobaczyłem newsa na SF.pl to kurde szczerze mi gały na wierzch wyszły...

@Matey i tak na pomorzu Toruń Pany B)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Nadchodzi żużlowy weekend do którego już przebieram nogami ;) GP w Lesznie i wyjazd nach Bydgoszcz.

Do Leszna mam rzut beretem, i były plany żeby jechać ale niestety remont w domu i sprzątanie po nim powstrzymuje.

Nicki bardzo zdeterminował sie do GP, pomimo usztywnienia jaki ma na paluchu. Atut toru z pewnością wykorzysta Leigh, w końcu Kangur śmiga tam już od wielu lat a w zeszłym sezonie wygrał. Teraz pytanie o Emilka i Fredka - czy przedłużą swój triumf z Pragi? I co z biało - czerwonymi? (Lech :P) Będzie sie działo !

Konfrontacja w Bydgoszczy bądź co bądź może okazać sie trudna. Pomimo słabej postawy Polonii atut własnego toru delikatnie zobowiązuje. Mam nadzieje, że Protas utrzyma dobrą forme. Nischler z jego silnikami chyba czyni cuda :) Fredek ostatnio nawet jest bardziej przychylny na beton, więc również może powalczyć. Dobruś miał jakieś nieporozumienia z silnikami, ale po meczu z Lotosem przyznał że sytuacja się poprawiła. Dwa Grześki również prezentują dosyć dobrą forme. Martwi jedynie Niels... Już wielu kibicom zalazł za skórę, i oby nie zalazł jeszcze bardziej. Pozdrawiam wszystkich :)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Eh, baty batami, ale Dudek pokazał klasę :D Oby tak dalej, wole ewentualnie oglądac jego zera jak zera iversena. Brawa dla Żyty za rezerwy za nielsa. Jeszcze jaki oburzony był ;) Ile można czekac zeby wkońcu zaczął jezdzic? Mam nadzieje, że za rok nie będzie żadnych puków itd.

 

btw. Sprawdźcie komentarz duzersa na nk :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj