URSUS5314

Żużel

Polecane posty

Avendrion    40

Nie znam się za dobrze na żużlu ale sądząc po Twoim avatarze (Matey) jesteś za Falubazem (tak to się pisze?) :)

Ja byłem tylko raz na żużlu :P w dodatku na treningu. Graliśmy wtedy mecz na stadionie Uni Leszno a inni szykowali motocykle... jeden nawet jeździł :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
coś mi się wydaję, że na ten nowy stadion się przejadę ;p

 

A zapraszam do Toronto :P 17 maja mecz z Falubazem :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey15    0

Kurdę no wczoraj to się podłamałem. Włókniarz przegrał z Zieloną górą :) ! Jeszcze ten Hanckok i Peteresen którzy strzelają focha i nie jeżdzili :P bo chodzi o kase , no ale podobno włokniarz to klub który najbardziej odczuł kryzys światowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
Kurdę no wczoraj to się podłamałem. Włókniarz przegrał z Zieloną górą :) ! Jeszcze ten Hanckok i Peteresen którzy strzelają focha i nie jeżdzili :P bo chodzi o kase , no ale podobno włokniarz to klub który najbardziej odczuł kryzys światowy.

Musiał odczuć jeżeli daje się Pedersenowi 2 mln euro za sezon to coś jest nie tak. Mistrzem świata jest ale takiej kasy to nawet Karkosik z Unibaxu nie da.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
Nie znam się za dobrze na żużlu ale sądząc po Twoim avatarze (Matey) jesteś za Falubazem (tak to się pisze?) :)..

 

Ano tak ;P

 

Bardziej od naszej wygranej nad cz-wa cieszy mnie porażka gorzowa :P nie wiem czemu

 

Kurdę no wczoraj to się podłamałem. Włókniarz przegrał z Zieloną górą :) ! Jeszcze ten Hanckok i Peteresen którzy strzelają focha i nie jeżdzili :) bo chodzi o kase , no ale podobno włokniarz to klub który najbardziej odczuł kryzys światowy.

 

Nie to żebym się czepiał, ale Hancock i Pedersen ;p. Coraz bardziej jestem przychylny temu, że Pan Maślanka sam jest sobie winien. Prosty przykład, pare lat temu w Falubazie i Pan Smoleń, naściągał ładnych zawodników, tylko, że potem Pan Dowhan 2 lata wyprowadzał nas z dolka.. Nie życze Wam źle, ale gadanie, że pedersen to złotówa mnie trochę dobija.. Fakt, bierze dużo pieniędzy, które sam wynegocjował, ale za to w każdym meczu mieliście prawie komplet punktów. Przypominam, że kontrakty działają w dwie strony.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Mi brat mówił że raz maja jedzić w prawo a raz w lewo to prawda? (To nie było 1 kwietna :P )




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey15    0

Masz matey racje ale myśle że Petersen skoro widzi że w klubie jest cienko z kasą to powinien to zrozumieć i poczekać trochę na wypłatę , prawda ? Wiadomo świetny zawodnik , mistrz świata i wogóle no ale wiesz...A on opuścił klub kiedy go najbardziej potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
Ano tak ;P

Bardziej od naszej wygranej nad cz-wa cieszy mnie porażka gorzowa :Pnie wiem czemu

 

Hahaha, bez komentarza :)

 

Mi brat mówił że raz maja jedzić w prawo a raz w lewo to prawda? (To nie było 1 kwietna :) )

 

Ten nius był podany 1 kwietnia :) oglądałem akurat wtedy wiadomości sportowe. Na zdrowy rozum raz w prawo, raz w lewo? Przecież to niedorzeczność, poza tym pracochłonne byłoby zmienianie tłumika, haku, po każdym meczu zmieniać geometrię toru :)

 

Początek sezonu bez fajerwerków, ale wygrana na Wybrzeżu cieszy :)

 

Pozdrawiam


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
Masz matey racje ale myśle że Petersen skoro widzi że w klubie jest cienko z kasą to powinien to zrozumieć i poczekać trochę na wypłatę , prawda ? Wiadomo świetny zawodnik , mistrz świata i wogóle no ale wiesz...A on opuścił klub kiedy go najbardziej potrzebuje.

 

Z tego co wiem tam się rozchodzi o renegocjację kontraktów, oraz o zaległą kasę, myślę, że sie nie zgodził renegocjowac swojego kontraktu, w sumie każdy poznal jego wartosc w poprzednim sezonie. Ponoc czwa jeszcze ma szansę na jakiegoś sponsora? Oby wam się udało pozyskac kasiorę. Z drugiej strony każdy mówi, że Nicki to złotówa itd. a greg też za firko jeździc nie chce


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey15    0

Z tego co wiem cze-wa na już jakiegoś sponsora chyba na c jakoś. Dzisiaj przeczytałem w gazecie że włókniarz chciał obniżyć petersenowi pensje o około 50% a on się się zgadzał na jakieś 10 czy 15. Z tego co wyczytałem w tym wywiadzie ten on ma trochę zbyt za wysokie ego , bo kilka razy z wykrzyknikiem podkreślał że jest mistrzem świata że go nie stać na obniżki. Może i jest mistrzem ale złotówą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Nie wiem co prezes Dowhan cuduje ( cudował ) ale ten szum z Pedersenem... to niedożeczność. Pedersen już przesadza, myśli ze jak poda sume i pstryknie palcami to wszyscy przyleca a on bedzie w ofertach przebierał. To już nie te czasy. Dobrze że Żyto zanegował ten 'pomysł'. I tak Dowhan wymigał się, mówiac że to rozmowy 'o przyszłych sezonach'. Zobaczymy jak jutro kolejka. Falubaz pauzuje z Toruniem, a szkoda bo moglibyśmy sobie z Krzysiem wymienić opinie :)

 

Apropo's Torunia - oglądałam zdjęcia stadionu. Po prostu rewelacja, super stadion. Życze aby dobrze sie sprawował, obyście niejedno GP na nim zorganizowali no i wygrywali ( ale nie z Falubazem :)) :)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Oj Oluś każdy w swoją stronę patrzy :) Ja jadę na inaugurację nowego stadionu 3 maja kiedy będziemy wojować z Lesznem. Co do Pedersena - ponoć dzwonił do Torunia, ale prezes Stępniewski powiedział, że może go wziąć "za złotówkę", więc jazda w naszym klubie raczej w jego przypadku odpada

 

Ja proponuję zabawę w typowanie wyników spotkań :) Jutro II kolejka, a moje typy są takie:

 

Gorzów - Bydgoszcz

Wg mnie ekipa zza miedzy będzie za słaba na wygraną na ziemi lubuskiej, ale będą walczyć. Generalnie mogą liczyć na Sajfutdinova i Jonssona. Zapewne Tomcio Galop nie da już takiej plamy jak w Lesznie, poza tym mecz jest w Gorzowie, więc handicap własnego toru powinien wystarczyć

55:35

 

Wrocław - Gdańsk

"Narodowy polewaczkowy" Cieślak zapewne dokopie się do gejzerów na owalu we Wrocku i ciężko będzie się odnaleźć jeźdźcom z Wybrzeża na tym istnym rodeo. Jedynie Andersen, który kiedyś jeździł w ekipie z Dolnego Śląska może dobrze się dopasować do toru. Choć kto wie... Jednak ja nie mam wątpliwości kto wygra

51:39

Cze-wa - Leszno

To może być jednostronny pojedynek na korzyść... Leszna. Chłopakom z pod Jasnej Góry cały czas idzie jak po grudzie, choć Hancock będzie jeździł. Jednak jeden zawodnik przeciwko ekipie aspirującej do tytułu Mistrza Polski meczu nie wygra.

35:55

 

Pozdrawiam i zachęcam do typowania :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey15    0

To że się przenosi to jest na 100% pewne bo z włókniarzem pożegnał się dewinitywnie a bezrobotny to on raczej nie będzie. Teraz tylko ważne gdzie i za ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Ja stawiam, że zasili rzeszów, chociaż dochodziły mnie słuchy, że na jakieś 90% bedzie w zg. W tym sezonie oby nie, za rok czemu nie, w miejsce iversena.

 

heh, tez potypuje, ale bez opisów :)

 

Gorzów- Bydzia 50:40

Wrocek- Gdańsk 49:41

Czwa- Leszno 37:53

 

No to zobaczymy :)

 

exit:

Nie chwalac sie trafiłem :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey15    0

Ale piekny i niesamowity był mecz w częstochowie pomiędzy włókniarzem a unią leszno. Emocje były potężne i walka do samego końca. A jaki niesamowity wynik 45:45 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Pierwszy remis w historii rozgrywek tych druzyn. Tez ogladalam, to byl swietny mecz. Gorzow z Bydgoszcza byl mniej emocjonujacy, jedynie kiedy Emil smigal warto bylo zawiesic oko. Zobaczymy, jak Falubaz pojedzie w Lesznie... :)

 

Nicki z braku laku chyba pojdzie do Rzeszowa, teraz kreci nosem na I lige. Chcial pieniedzy - to ma. Ale nikt nie obiecywal takich w ekstralidze. Teraz zamiast ścigania, będzie treningi walił. I komplety. Ja tam pani Poltorak zle nie zycze, ale przez tego petenta moze pojsc z torbami.


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Już wczoraj na TVP Info (Bydgoszcz) podawali, że mechanicy Pedersena wraz z motorami już są w Rzeszowie, więc chyba już wszystko jasne...


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

A jednak Pedersen podkulił ogonek i wrócił do Czewy ;)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Echh widać teraz jaki to fałszywy człowiek z tego Pedusia. Syn marnotrawny ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey15    0

Według mnie petersen zachował się żałośnie... Najpierw to zgrywa wielkiego mistrza i porzuca klub przed inauguracją sezonu a teraz kiedy zobaczył że nikt mu nie da takiej kasy jakiej on żąda to wielce skruszony wrócił do częstochowy. Jak dla mnie gdyby on miał chociaż trochę honoru to by do cze-wy nie wrócił... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Wredny człowiek, ale utalentowany. Słyszałam o nim co nie co, jaki potrafi być w stosunku do mechaników. Szkoda gadać.

 

Niech zdobędzie tytuł IMŚ nawet i 20 razy, ale nigdy nie dorówna np Hancockowi. Jak dla mnie to jeden z najsympatyczniejszych żużlowców ;) W sumie to chciałabym żeby Greg zdobył IMŚ. Ale z tą duńską swinką ciężko będzie...


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj