URSUS5314

Żużel

Polecane posty

rolpres2    0

ja się interesuję ale to tak jak wieloma innymi rzeczami, fajnie że marma(stal) wygrała, po 2óch meczach widać, że nicki pedersen mocny jak narazie w tym sezonie, zobaczymy czy to wystarczy na zajęcie przyzwoitego miejsca za to pani prezes niezła d*pa jak na takie stanowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Nicki za rok do nas xD. Szkoda Walaska, bo w sezonie 2004 i wcześniej był nie do objechania, a teraz jest ligowym średniakiem, przez ten pobyt w pierwszej lidze. Nie wiem co robi Iversen i Hamill...Jedynie Protas jeździ... Pedersen jest moim idolem, od sezonu 2003


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

No i prosze, trzecia kolejka już za nami :wacko:.

Unia Tarnów 49:41 Polonia Bydgoszcz

Unia Leszno 53:40 Włokniarz Częstochowa

Atlas Wrocław 52:40 Marma PF Rzeszów

Unibax Toruń 52:41 ZKŻ Kronopol ZG

 

Bez niespodzianek w tej kolejce :P

Tak czy siak Falubaz tradycyjnie w plecy :P Mądre było kupienie Świderskiego za prawie 100 tysięcy złotych :P

Jest szansa na bonus, ale nikła.

 

Pozdro


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

czesc. byłem dzisiaj na meczu Leszno -Częstochowa.:wacko:

Fajny mecz chociaż Częstochowa nie miała szans z Unią:P Adams i Baliński niesamowicie jeździli:) a Zielona żeczywiście kiepsko idzie.

Z tydzien Unia do Bydgoszczy jedzie:) a 3 maja w lesznie z Zieloną Górą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Częstochowa bez Ułamka łatwa jest :wacko:. Ale już widzę poprawe bo nie rozjechali nas 60:30 tylko zdobyliśmy aż 41 punktów :P Walasek, Świderski i juniory zawodzą :/


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0
Nicki za rok do nas xD.

Kuciapę sobie weźcie :wacko: zresztą jeździł już kiedyś w ZG i za to, że przeszedł do ZG to muwili u nas wtedy "Kuciapa - stara ciapa", a tak całkiem serio to szkoda, że nie jeździ narazie dobrze a i tak brakuje jeszcze jakiegoś dobrego zawodnika krajowego bo tylko Dobrucki przynajmniej jakoś jeździ. Miesiąc był dobry jako junior a teraz dopiero się okaże na co go stać. A Pedersena to szkoda trochę bo pewnie chciałby jeździć o najwyższe cele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Pamiętam jeszcze jak Dowhan Pedersena do polskiej ligi ściągnął. Robił po 7-9 punktów na mecz, ale czułem, że ludzie z niego będa ;d. A tu prosze, spadek, chciał iść z nami do pierwszej ligi, ale przepis nie pozwalał i poszedł do Rzeszowa. NICKI klasą sam dla siebie ;] (odrazu widać kto widnieje w moim avatarku :wacko:)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS5314    0

juz w sobote Grand Prix. :lol: jak myślicie kto wygra ??

Ja stawiam na kogos z nich::

Pedersen

Adams

crump

jonson

;)

a wy na kogo stawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

czesc. chciałes to pisze hehe :lol:

w Gp to stawiam na Admsa albo pedersena.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

POjutrze GP a w niedziele liga ;D. Zobaczymy czy coś idzie w dobrym kierunku i może wygramy u siebie.. :lol:. POżyjemy zobaczymy.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

no możę Zielona wkońcu sie przełamie.

a Unia będzie miala ciężko bo jadą do Bydgoszczy w niedziele. ale powalczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Bydgoszcz zaskakuje w tym sezonie :lol: Ale myślę, że teraz nie dadzą rady ;) A zielona jak to zielona... zobaczymy ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0
no możę Zielona wkońcu sie przełamie.

a Unia będzie miala ciężko bo jadą do Bydgoszczy w niedziele. ale powalczymy:)

no zobaczymy, może będę na tym meczu. oczywiście 30:60 dla NAS :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0

A w Rzeszowie derby z Tarnowem i jak "spreparujemy" tor tak jak w tamtym sezonie to nie mają szans :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Mają Golloba co zawsze pare punktów uskrobie, a reszta zobaczymy. U was niezawodny duńczyk :lol: ;) Chciało by się mieć takiego zawodnika.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

no to Bydgoszcz będzie miała cięzko bo dzisaj na treningu u was Okoniewski Szczepaniak i Klecha mieli wypadek.

Okonia wzieli do szpitala Szczepaniak swój najlepszy motor poczaskał a klecha plecy sobie obdarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

no niestety bywa i tak :lol:

ale są jeszcze

Staszewski

Davidsson

Jonsson

Sajfutdinov

może dadzą radę z lesznem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Powodzenia ze Staszewskim :lol: Zawodzi cały czas. Musicie liczyć na jokera, a w koncówce wygrać co będzie trudne ;).


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0
Mają Golloba co zawsze pare punktów uskrobie, a reszta zobaczymy. U was niezawodny duńczyk :lol: ;) Chciało by się mieć takiego zawodnika.

Jest jeszcze u nich teraz Holta ale liczę na wygraną Marmy, choćby minimalną. Bo w tamtym sezonie to było 71:18 dla rzeszowa na tym słynnym spreparowanym u nas torze, obiektywnie patrząc to trochę przesadzili wtedy u nas z tym torem. Był baaardzo przyczepny ale dało się jeździć bo Pedersen i Holta robili dla rzeszowa komplety punktów, nawet Pedersen po meczu wypowiadał się, że zawodowniec na każdym torze powinien walczyć a niepoddawać się tak. No ale każdy lubi oglądać jednak zwyciestwa po ładnej walce a nie w takiej złej atmoswerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

No i już po GP. Niezawodny PEDERSEN :lol:. Brawo Wiesiu ;) Jakoś tak trafiłem na :

pozdro


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

no i niestety porażka :lol:

Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno 40:49

szkoda Jonssona miał wypadek i te dwa biegi po 5:1 i jeden 5:0 :angry:

a tu tabela

lp. zespół m pkt. różn.

1. Unia Leszno 4 6 +28

2. Unibax Toruń 4 6 +8

3. Atlas Wrocław 3 4 +33

4. Unia Tarnów 4 4 -5

4. Polonia Bydgoszcz 4 4 -8

6. Marma Polskie Folie Rzeszów 4 4 -10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

@tomek

Chyba o kimś zapomniałeś ;)

 

Jeaaaaaa wkońcu :)

Falubaz 49:41 Sparta Crump zawalił im mecz, Brawo Walasek, to już jest ten Walasek! Iversen ładnie, Protas słabiej, juniorzy wkońcu. Alden mnie rozbroił totalnie :) Świetny mecz, oprawa, na koniec fajerwerki :lol:. Brawo Leszno! Ajj Tarnów.. :) Będzie dobrze ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj