URSUS5314

Żużel

Polecane posty

krolikNH    56

Falubaz wcale nie jest słaby, jak byście się sprężyli to jest materiał nawet na medal!!! ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Albo to my jesteśmy słabi, albo wy super. Chyba raczej wy super. O ile do połowy spotkania było wyrównane, potem pod koniec 8 biegów z tego 5 na 4:2 i 2 na 5:1 Lindgren i Iversen zawiedli, mam wrażenie, że sobie silniki testują na GP.. Czy na medal, moim zdaniem 4 miejsce to jest max co możemy zdobyć w tym sezonie. I to przy lepszej postawie naszych stranneri, bo niektórzy się napinają, że lepiej, że mecz w tarnowie został przełożony bo byśmy dostali ;) Hehe, ja bym wpuścił Gjedde zamiast Iversena, a Fredziowi dał jeszcze szanse :) Zbliżają się trudne mecze, na wyjeździe w Rzeszowie i Wroku, Leszno u siebie, Częstochowa u siebie. Teraz toruń do czwy, pewnie będzie bardziej zacięty mecz od wczorajszego. "Zardzewiała" słabiutka :) Ciekawe czy w Tarnowie wygrają. Pozdro :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Moim zdaniem Falubaz może mieć 4, max 3 miejsce a i to byłoby super. Dobruś, Walas, Protas radzą sobie całkiem nieźle. Fredka i Iversen zaliczyli bardzo słaby mecz w Toruniu -jedyne czym można ich tłumaczyć to to, że sezon sie dopiero rozkręca (choć to argument słabo przekonujący). Do Zengiego nie mam pretensji - jeździ na tyle na ile go stać(a radzi sobie całkiem nieźle jak na juniora). Do Klinga również nie mam zażaleń. Jest 'świeży', obczaja tory i musi się troche przestawić bo tory w Anglii a w Polsce to dwa różne światy. Co do pozostałych drużyn. Unibax, U.Leszno (w szczególności), no i Złomrex to takie najbardziej waleczne drużyny i to one póki co będą raczej na czołówce tabeli. Atlas jakiś niemrawy. A Marma,Tarnów(nawet z pomocą Drabika) czy Gorzów będą mieli ciężko, chociaż nie ignoruje ich bo żadnego rywala ignorować nie można. To tyle ode mnie ;)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

A Iversen w Anglii same trójki jak na razie. Ciekawe czemu wczoraj tak słabo pojechał, he?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Nie wiem czy mam rację, ale niektórzy zawodnicy zagraniczni traktują Polskę jako poletko doświadczalne, a na 200% jadą dopiero w Anglii czy Szewcji... ;):)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam.

fakt ze niektórzy obcokrajowcy traktują polske tak jakby przyjeżdżali tu trenowac.. ale większosc poważnie podchodzi do naszej ligi.

Lindgrena i Iversena bym nie przekreślał wczoraj mieli "poważną"rozmowe z zarządem i mysle ze po tym juz będą lepiej jeździc:)

o mistrzostwo to teraz widac wyraźnie że powalczą Leszno i Toruń a na trzecim miejscu widze Częstochowe potem Zieloną, Gorzów, Wrocław, Rzeszów i Tarnów w 1 lidze.


NEW HOLLAND !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Ajj golop dał czadu B) Fajnie, że Fredka kredka i Iversen dość ładnie pojechali. W lidze tyle punktów nie zrobią :x


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ja jak zobaczyłem info na SportowychFaktach.pl, o tym że Gollob wygrał GP to mało co palpitacji serca nie dostałem... Ja transmisji nie oglądałem, ale niektórzy twierdzą, że tor był po deszczu i że Gollob miał z początku wewnetrzne pola co dawało mu przewagę... B)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

specjanie dzisiaj szybciej obrządziłem zeby ogladac to w telewizji B)

 

do połowy zawodów było ciekawie duzo mijanek i zacięte biegi. Ale pote mzaczoł lac deszcz i sie zrobiło błoto glajda itp... i do konca zawodów wygrywali ci z pierwszego pola.. a ze tak sie złozyło ze gollob startował 4 razy z pierwszego to wygrał zawody. Nicki był drugi Andersen trzeci a Jonson wstrzelił sie w tasme i sędzia go wykluczył z biegu.

ale to nie jest sprawiedliwe... Adams po tym jak padał deszcz startował tylko z pod bandy i nie miał szans nawiązac walki.. i był 14dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Mnie ominęło GP, gdyż w Krakowie byłam na wycieczce B) Z tego co brat mi mówił, to Gollob prędzej szczeście miał niż dobrze jeździł bo wybierał pole od zewnętrznej, wygrywał starty a po deszczu nie było mowy o mijance więc wniosek nasuwa się jeden. Zobaczymy jak pojedzie na następnym GP :)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek82    0

Ehhh z Zieloną w plecy;// Ale gdyby wszyscy pojechali na swoim poziomie to myśle że wynik byłby inny..Zawiódł szczególnie Watt i Bjerre ale mam nadzieje że podczas rewanżu u nas w Rzeszowie nie będzie już żadnych niemiłych niespodzianek :) A jak sytuacja na innych torach ekstraligi??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Dzisiaj Unibax górą w Cz-wie, ale trzeba zaznaczyć, że mieliśmy ułatwione zadanie po karambolu w 2 biegu w wyniku czego nie jechali Richardson i Szczepaniak... Ale ważne, że 2 punkty zdobyte, gratulacje dla Unii Leszno, za wygranie meczu 1 punktem, ale co ważne na torze przygotowywanym przez "narodowego polewaczkowego" czyli trenera Atlasa M. Cieślaka (respect macie u mnie). Gratulacje również dla Falubazu i Gorzowa (co ciekawe też 1 punktem) za wygrane mecze. Pozdrawiam :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Zlomrex Częstochowa -Unibax Toruń 41:50

Atlas Wrocław - Unia Leszno 46:47

Unia Tarnów - Caelum Gorzów 46:47

ZKŻ Zielona Góra - Marma Rzeszów 52:39

 

Co do naszej drużyny czyli Falubazu mam zastrzeżenia. Do Iversena - nie postarał sie. Brakowało mu powera, a miał sytuacje gdzie mógł wyjść na prowadzenie. Fredka już troche się poprawił, całkiem nieźle pojechał.Pogrzebał z przełożeniami i jakoś jechał. Dobruś, Walas - super. Protas miał chyba gorszy dzień.Mam wrażenie, że to nie był jego tor i nie mógł się odnaleźć. Zengi - wahania formy. Zastrzeżenia mam również do przygotowania toru, taki nijaki. Tasowali się na dużej, na małej było betonowato. Przed startem chłopakami troche zarzucało. Mogłoby być lepiej, ale wynik cieszy :) A w niedziele ze Spartą - pokojowy mecz :)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

No i moja wejściówka na Falubaz- Rzeszów przepadła >.> heheheh szkoda, że rempała w 15 biegu dał się objechać golopowi i holcie, to by unia wygrała :) Dzisiaj Toruń ma spacerek, ciekawie będzie w gorzowie, mam nadzieję, że leszno to wygra i uciszy gorzowiaków :) 360p to już nie jest pokojowy mecz ;x nie mamy już przymierza ze spartą, ani z wybrzeżem..

 

Potypuję sobie :

Rzeszów -cz-wa 43:47

Wrocław - Falubaz (rozum mówi za wygraną wrocka, a serce za falubazu) ale dam 44:46

Gorzów - Leszno 41:49

Toruń : Tarnów 63:27


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Dzisiaj 5 kolejka Speedway Ekstraligi, więc typuje

 

Toruń - Tarnów 60:30 (skromna wygrana) :)

Rzeszów - Częstochowa 45:45

Wrocław - Zielona Góra 45:45

Gorzów - Leszno 45:45

 

Tak mi jakoś świta, że 3 remisy są bardzo możliwe. Pozdrawiam :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Przekichalim ze Spartą :)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Weźcie tych skandynawów daleko bo mnie szlag trafia -.-. Taki Iversen ma gdzieś lige polską, testuje sobie tylko silniki, a w anglii, szwecji jedzie super i w GP dobrze. Blokuje tylko miejsce w składzie dla innego zawodnika z GP, głosno bylo, że Holta mialby nas zasilisc, ale wierze w to, że w nastepnym sezonie tak będzie. Fredki bym nie przekreślał, bo sie stara chłopak, ale z iversenem wypad... Zdobyli oni chociaż razem we wszystkich meczach 20 punktów ? Lol.. Szkoda leszna, byłem za lesznem w tym meczu, jak dla mnie super Pavlic, rewelka. Bandyta chlip swoje zrobił... Szkoda Kasprzaka, bo gdyby nie jego upadek i kasacja maszyny, to nawet Golop by nic nie zrobił.. Ale dacie rade, Toruń też musi gdzieś punkty stracić, żeby nie było tak łatwo, a to co Falubaz zrobił dziś we Wrocku to kompromitacja skandynawów. Brawa dla Walasa, Zengoty i Dobruckiego, bo reszty chwalic nie mozna, z trenerem janasem włącznie wraz z jego trafynymi decyzjami. Wszystko zniose, tylko nie wygraną gorzowa -.- Teraz się będa napinać do nastepnej kolejki ze jak wygrali z dmp 2007 to oni beda dmp 2008 hehehe śmiech


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Unibax dzisiaj spacerek, łatwa wygrana, szkoda Falubazu, że przegrał z ekipą "narodowego polewaczkowego", totalna porażka w osobach skandynawów (wiadomo o kogo chodzi), gratki dla "Lelum polelum" Gorzów, za wygraną z DMP, ale swój tor pomógł no i bijaczyk Hlib powrócił i bodaj nawet 4 pkt czy tam ileś zdobył co w pewnej mierze pomogło "stalowcom" wygrać mecz... :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

No no, jutro GP w Lesznie ;) Wybiera się ktoś z Was? Ja będe w TV oglądać :) Zobaczymy co Gollob pokaże, osobiście nie mam faworyta. Wygra ten, który zasłuży i będzie najlepszy. Leigh Adams na pewno pojedzie bo zna tor jak własną kieszeń. Nicki Pedersen też powalczy. I ponadto nasze Falubazy pojadą, ciekawe jak się spiszą. Jutro się wszystko rozstrzygnie :) Pozdrowionka


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Adams, adams, może drugi crump, a trzeci nickuś ;p

 

 

 

no i zwycięzce trafiłem ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

jutro kolejna runda ligi :)

Leszno- Toruń -> mecz sezonu :) kibicuje jak tylko sie da Unii ale cos czuje ze Torun może czasem wygrac bo Kasprzak nie ma formy. chyba ze sie przebudzi. ale mam nadzieje ze unia wygra ( 48-42)

Częstochowa- Zielona- no to to raczej lwy wygrają wysoko bo lindgren i iversen zawodzą. (55-35)

Tarnów-Wrocław- mysle ze wrocław wysoko wygra. ( 58-34)

 

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj