URSUS5314

Żużel

Polecane posty

krolikNH    56

Ja przez jakieś 10min od momentu kiedy się dowiedziałem nie mogłem wydusić słowa, byłem zszokowany, a przebieg derbów lubuskich po dotarciu tam informacji był żenujący, Falubaz pokazał, że ma jaja, szkoda tylko, że trochę za późno. Generalnie kpina i hucpa została wykonana perfekcyjnie


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

Ja też poprostu nie mogłem dojść do siebie. Okropna tragedia. Oglądałem ten mecz w tv i szczerze ten wypadek nie wyglądał, aż tak groźnie. Nic nie wskazywało, że może to się tak skończyć...

Jak go zabierali do szpitala to mówili że ma uraz nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Widze w temacie już dawno bez odzewu a po dzisiejszej sytuacji chyba się obudzi. To co dziś zaszło to jakiś absurd. Jako kibic unibaxu powinienem się cieszyć, ale wygrana w taki sposób wcale nie cieszy. W takiej chwili wręcz wstyd że jestem kibicem żużla. Najpopularniejszy sport w Polsce, w sumie Polska ciągnie do przodu światowy speedway a tu takie przypadki. Polska związek robi po raz kolejny strzela sobie w stopę i to celowo, robią wszystko aby zniszczyć ten sport. I co gorsza tak się dzieje co roku, każdego roku występuje co najmniej kilka skandali...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

chyba kibic Apatora nie unibaxu, po drugie nasza kopana jest popularniejsza od ekstralipy :)

 

jak Lis nie chodzil w podstawowce na matematyke i nie umie dodac do siebie kilku liczb to to obrazuje kto kieruje tym sportem, co roku wymyslaja durne regulaminy, wieksze zaostrzenia, tylko po to zeby za rok znowu to zmienic, bezsens i glupota. Tak czy siak wina Hancocka i durnego regulaminu, teraz Apator na nowo wladuje sie w koszty powtarzania tego meczu, ciekawe kto za to zabuli, moze ten kompetentny sedzia ? :)

 

ale w powtórce i tak stawiam na Apator, w finale tylko oni moga pokonac Stal. Pewnie wg bukow nie beda faworytami to nawet calkiem ladny kurs moze byc na Toruń :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Jaja , Panowie ... jaja - tyle w tym temacie .


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

swoja droga, ciekawe czy Cieslak faktycznie nie wiedzial o tym KSM, czy wiedzial, ale nie powiedzial bo w innym terminie mialby Hancocka na czas


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Cóż , możemy się tylko domyślać , ale wydaje mi się że raczej nie wiedział .


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

chyba kibic Apatora nie unibaxu, po drugie nasza kopana jest popularniejsza od ekstralipy :)

Powiedziałem nazwę teraźniejsza a nie powszechnie znaną. Kopana wg mnie jest słabsza bo: słaba frekwencja, niski poziom wszystkiego;piłkarzy, sędziów, kibiców, związku. A polski żużel ma siłę, tylko szkoda że wszyscy chcą ludzi do niego zniechęcić. O żużlu mówi się dużo ale niekomicznie w ten dobry sposób.

A chciałbym żeby o żużlu mówi z powodu takich akcji:

Nie z meczu apatora/unibaxu ale poezja żużla ;)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Co do piłki nożnej nie nazywajmy kibicami , ludzi którzy biegają po mieście ze sprzętem i dźgają się wzajemnie - nie wrzucajmy wszystkich kibiców do jednego worka ;) To oni robią nam złą renomę .

Koniec OT , ze wszystkim innym się zgadzam :D


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Słabsza może i jest, ale ciezko porownywac tak dwa rozne sporty, napewno jest popularniejsza bo w kazdej miejscowosci jest jakas druzyna pilkarska, nie wazne czy to Katowice czy Pcim dolny. A co do Krakowa to cóz, tam zawsze było inaczej :)

 

Jakby tego bylo malo to jeszcze Dudek kontuzje złapał, konkretny szpital w Falubazie


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

sędzia meczu finalowego by sie do okulisty musiał zapisac, ale cudów nie wroze, 8 dioptrii minimum :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Chodzi Ci o ostatni bieg czy o coś więcej?

A co powiesz o możliwszym kolejnym skandalu, tzn zawieszeniu Protasiewicza i walkowerze w meczu o brąz.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

nic nie bedzie

 

No powtorka ktoregos tam biegu gdzie iversen strzelil sie w start, w powtorce start wygladal jeszcze gorzej a sedzia puscil bieg, ostatniego biegu nie komentuje, bo to nawet moja mama zobaczyla ze przejechal kraweznik, a zuzlem tak bardzo sie nie interesuje

 

W ogole, magiczne bylo wygwizdanie Golloba :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Tomasz Gollob w Unibaxie Toruń, jak myślicie jakaś plotka czy jednak prawda? Co jak co ale Golloba w Toruniu nigdy bym sie nie spodziewał...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

Teraz w żużlu można się wszystkiego spodziewać.

A Gollob to juz pewne ze w Toruniu.

on w Toruniu

Hampel w Rzeszowie

Kasprzak w Lesznie

Sajfudinow prawdopodobnie w Częstochowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

No jeszcze niech wywala Miedzińskiego to już będzie absolutne przegięcie...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BizonFan321    374

Ogladałem w tv wywiad w ktorym Gollob mowi ze dobrze mu pasuje tor w Toruniu itd.

Nie dziwie sie ze sie przenosi .Ze Stalą na mistrza sie nie doczeka predko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Teraz w żużlu można się wszystkiego spodziewać.

A Gollob to juz pewne ze w Toruniu.

on w Toruniu

Hampel w Rzeszowie

Kasprzak w Lesznie

Sajfudinow prawdopodobnie w Częstochowie

 

No i informacje nie sprawdzone, musisz źródło zmienić :)

 

Jak tam pany przed sezonem, coś ta zima straszy, jeszcze nam pierwszą kolejkę przełożą


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vinnie    5

Witam.

Taa przełożyli i drugą... a jak nie da się rozegrać sparingów to i trzecia zagrożona ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Dobrze że jeszcze plusliga się nie skończyła bo bym w depresje popadł :D . Bo kopanej to oglądać się nie da.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vinnie    5

Za siatkówką nie przepadam, skoki narciarskie lubie ale sie skończyły :(

Ja jako czynny kibic Apatora źle znosze to przekładanie początku sezonu, nie lubie jak mecze trzeba jechać w środku tygodnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

 

No i informacje nie sprawdzone, musisz źródło zmienić :)

 

Jak tam pany przed sezonem, coś ta zima straszy, jeszcze nam pierwszą kolejkę przełożą

 

Teraz mam o wiele lepsze źródło :) Przynajmniej jeśli chodzi o Leszno. U nas spokojnie można jeździć :)

Trening punktowany z Zieloną juz był a w niedziele Częstochowa przyjedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

To już w tvp sport nie będzie ekstraligi? Toż to absurd, robią wszystko żeby żeby zniechęcić kibiców do czarnego sportu. Rok temu idiotyczny regulamin którego nawet sędziowie nie rozumieli, teraz nawet nie będzie można oglądać. Ciekawe co jeszcze wymyślą...

 

Z przyjemnością wracam do lat kiedy ekstraliga była w Polsacie sport. I komentatorzy znali się na tym i liga była normalniejsza. Teraz wydaje mi się że żużel to nie sport, a marketing. Liczą się tylko wielkie pieniądze a o kibicach całkowicie się zapomina.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vinnie    5

Fakt jest taki że transmisja Grand Prix na Canal Plus stoi na bardzo wysokim poziomie w porównaniu Ekstraligą pokazywaną w TVP Sport. Poczekamy i zobaczymy czy będzie duża różnica po tych zmianach.

 

Co do Twojej drugiej opinii to masz racje, kiedys żużlowcy jeździli dla kibiców, teraz tylko kasa i kasa...z drugiej strony nie ma sie za bardzo co dziwić, coraz to nowsze przepisy, układy i kombinacje znacząco zmieniły speedway na przestrzeni ostatnich lat, na niekorzyść niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj