URSUS5314

Żużel

Polecane posty

Matey    894

Wygra lepszy :D na papierze to apator ma silniejszy skład, no ale nazwiska nie jeźdżą, szczególnie po tym co pokazał młody chorwat w lesznie (kazdy bieg z nim na 5:1) zrobił chyba 9 punktów w 4 startach z bonusami jak mnie pamięc nie myli :D. A no jeszcze jeździł u nas nowy lambo nie pamiętam dokładnie oznaczenia ale chyba 125.7? czy jakoś tak, no ale mniejsza z tym :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4
@Kamil~

:D Tak czy siak jakbym ja miał mieć takich działaczy którzy są w Tarnowie.. to bym sobie dał spokój z kibicowaniem takiej drużynie.. A tak swoja droga. W tarnowie mają jakiegoś nh ta? U nas jest jakaś proximka i c360 w patriotycznych barwach :). No i na przyszłość nie pisz posta pod postem, tylko używaj edit, bo moderatorzy będa krzyczeć :D

@Do tematu

Mam nadzieje, że Leszno będzie po raz drugi DMP :) Jakoś tak nie wiem, wole leszno niż Toruń, a wiadomo, że stosunki na lini zg-leszno nie są najlepsze :) Czekam na wymarzony finał Ekstraligi czyli Zg-Leszno. Kto wie, może za rok ? :)

Będąc na Turnieju Walasa widziałam tą C-360 :) Aż się wzruszyłam, że my tacy falubazowo-patriotyczni jesteśmy :) Takie light OT :) Od czwartku pogodynka ma się poprawić więc 13.04 Derby! :)

 

A to co Tarnów wykminił to nie skomentuje...


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

u nas w Lesznie jest Kubota 90 konna Jd ale niewiem ile ma koni ale dosc spory jest o c360 (niebieska) hehe

JA tam do ZG nic nie mam :D i mecze Unia- Falubaz zawsze są ciekawe.

Matey tak Pavlic miał 9 pkt (3 2*2*2* ) swietnie jechał nawet Hancocka miał za sobą chyba 2 razy :D

Ja tez mówie ze nazwiska same nie jeżdżą i ingdy nie wiadomo jak to będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0
byłem na meczu Unii z Częstochową :) super mecz :)

50-42 dla Leszna.

 

za tydzien jedziemy wygrac do Rzeszowa :D

pozdrawiam !

 

Licze na to, że u siebie Nicholls z Watt'em będą wozić Hampelka i Adamsa tak jak oni wozili Nicki'ego w meczu z cz-wą :D

...tylko Zagar nie pojedzie :/

 

a w tamtym sezonie mecz Rzeszów-Leszno był chyba najlepszy w wykonaniu marmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    894

No i fajnie, 14.04 z pływakami, bez Iversena i Lindgrena. No ale mam nadzieję, że wygramy ten mecz..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Wydaje mi się @Matey, że Falubaz wygra mecz z Unią, ZG ma bardziej równy skład...

PS. No i 20.04 Mecz w Toruniu Falubaz-Unibax to będzie naprawdę ciekawe spotkanie no i oprawę zrobimy niezłą (Unibax i Falubaz najlepsze oprawy meczów robią... :D )


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3
u nas w Lesznie jest Kubota 90 konna Jd ale niewiem ile ma koni ale dosc spory jest o c360 (niebieska) hehe

JA tam do ZG nic nie mam :D i mecze Unia- Falubaz zawsze są ciekawe.

Matey tak Pavlic miał 9 pkt (3 2*2*2* ) swietnie jechał nawet Hancocka miał za sobą chyba 2 razy :D

Ja tez mówie ze nazwiska same nie jeżdżą i ingdy nie wiadomo jak to będzie. :)

Kubota jest 95 konna i 360 jest 3P


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    894
Wydaje mi się @Matey, że Falubaz wygra mecz z Unią, ZG ma bardziej równy skład...

PS. No i 20.04 Mecz w Toruniu Falubaz-Unibax to będzie naprawdę ciekawe spotkanie no i oprawę zrobimy niezłą (Unibax i Falubaz najlepsze oprawy meczów robią... :) )

 

Racja :D Ja się nie mogę doczekać meczu ze staleczką (Gorzów oczywiście :D) Net f@ansi zapowiadają super oprawe. No zobaczymy :) Toruń też robi super oprawy :)

 

 

Kubota jest 95 konna i 360 jest 3P

 

To co ty na żużel chodzisz ciągniki oglądać ?:)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj za dzieciaka to się jeździło na żużel prawie co tydzień, przeważnie do Gniezna, teraz to tam żal jechać. Mam zamiar niedługo się wybrać do Bydgoszczy lub Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2
Wydaje mi się @Matey, że Falubaz wygra mecz z Unią, ZG ma bardziej równy skład...

PS. No i 20.04 Mecz w Toruniu Falubaz-Unibax to będzie naprawdę ciekawe spotkanie no i oprawę zrobimy niezłą (Unibax i Falubaz najlepsze oprawy meczów robią... :D )

no nie chce sie kłócic ale skład Unia ma bardziej wyrównany, chociaz fakt ze Zielona tez ma dobry

Adams-Walasek

Hampel-Protasiewicz

Lindgren-Kasprzak

Iversen-Baliński

Klind-Pavlic

Zengota-Batchelor

Wodjakow-Kajoch

 

jak na moje to Unia ma większe szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    894

Zapomniałeś o Dobruckim dziku :D. Wszczęto postępowanie przeciwko unii tarnów. Dowody są dość jasne i wskazują, że to było zaplanowane :D No ale zobaczymy za kilka dni co komisja ustali.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4&amp...;news_id=255918

 

No i Unia Tarnów ma kłopoty... :D

@dziku! Mi chodziło o zaległy mecz Falubazu z Unią Tarnów, że Falubaz ma bardziej wyrównany skład... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    894

Dowody jakie są (które słyszałem)

- z zakładu meterologii (nie padało w Tarnowie piątek i sobote);

- tylko tor był mokry, reszta sucha;

- spiker zaraz po odwołaniu meczu już wiedział, że będzie 14.04;

- Hughard w rozmowie z Iversenem się dziwił, że iversen w ogóle jedzie do Polski, skoro mecz ma być przełożony

- Ludzie z Tarnowa nawet na forum pisali, że widzieli jak w nocy i nad ranem lali na tor wodę.

 

Pewnie połowa z nich to bzdury, no ale to mi się obiło o uszy :D ciekawe ile to wszystko potrwa :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ciekawa teoria z polewniem toru w nocy... :D No, ale cóż, wszytsko sie może zdarzyć... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3
Racja :D Ja się nie mogę doczekać meczu ze staleczką (Gorzów oczywiście :)) Net f@ansi zapowiadają super oprawe. No zobaczymy :D Toruń też robi super oprawy :)

 

 

 

 

To co ty na żużel chodzisz ciągniki oglądać ?:)

Też :) Na drzwiach Kuboty pisało 95KM klimatyzacja i 40km/h a na 360 na masce pisało 3P :)


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

Tarnów namieszał i teraz tylko straci na tym. Ciekawy mecz sie szykuje Falubaz-Gorzów :D podobno policja sie juz szykuje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4
Tarnów namieszał i teraz tylko straci na tym. Ciekawy mecz sie szykuje Falubaz-Gorzów :D podobno policja sie juz szykuje hehe

Odnośnie derbów bilety po 45 i 30 PLN. Na dodatek muszą być podpisane i należy mieć przy sobie dokument z PESELEM czyli w moim przypadku książeczke RUM :D Zastanawiam sie jeszcze czy pójść, zobaczymy.


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    894

Nie ma się co zastanawiać :D Ajj jeszcze 2 dniTarnów dalej kombinuje hehe. Grzesiu wygrał w Poznaniu, a Dobruś trzeci :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4
Nie ma się co zastanawiać :DAjj jeszcze 2 dniTarnów dalej kombinuje hehe. Grzesiu wygrał w Poznaniu, a Dobruś trzeci :D

Dowhan fajny szantaż zastosował, ciekawe czy podziała :D A co do zastanawiania się to chyba pójde jednak, pal licho książeczke RUM - derbów nie powinno sie odpuszczać :)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0

Ponoć Nichollsa też dalej nie będzie. Znowu baty?

 

a Dowhan wioche robi troche z calym szacunkiem dla ZG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Mały szantaż nikomu nie zaszkodzi, a to co Tarnow odwalil... i Ekstraliga im przytaknela :D Zobaczymy czy teraz przytaknie z wizją płacenia sporej kary dla TV.


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0

No Tarnów jest cienki jak barszcz i będą się łapać wszystkich chywtów aby zdobyc punkty u siebie na takich drużynach jak Zielona, Wrocław, Rzeszów, może Gorzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    894

Moim zdaniem nie robi wiochy. Nie wiem czy to pewne, ale gdzieś czytałem, że mają potwierdzenie z instytutu meterologicznego, że od dwóch dni nad tarnowem nie padało. Jeżeli teraz ta śmieszna ekstraliga tego nie potępi to zobaczysz ze za rok czy dwa znajdzie się więcej klubów co zrobi tak jak tarnów.. Dowhan nie chce puścić tego płazem, niech się przeciwstawia i dobrze. Jak np. tarnów zrobił by taki wałek na rzeszowie to byłbyś tego samego zdania co ja :D Telewizje napewno wpuści tu nie ma bata :D Chce zagrozić, żeby więcej ludzi przyszło na mecz a to się równa większy zysk. Tarnów posłużył się niedorobionym regulaminem i myśli, że wygra z nami. Mam nadzieję ze nie wygra.. Zrobili w chu** 1.5tys kiboli co jechali na mecz 400km. Tak to już jest jak się nie jest w stanie walczyć w ekstralidze to się walczy przy zielonym stoliku. Nawet Cieślak mówi, że ten to jest chore. No i ma racje.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Falubaz ma moje pełne poparcie to co Tarnów zrobił to żeneda, jakieś plugawe przedstawienie to było... :D A mądra Ekstraliga S.A. klapki na oczach i trzyma stanowisko "Jaskółek"... :angry:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

Tarnów powinien taką kare za to dostac zeby sie niepozbierał!! Przecierz to wszystko było zaplanowane. Dryml nawet nie jechał na mecz bo wiedział ze nie będzie.

 

a dzisiaj 2 kolejka ja stawiam tak :

Rzeszów -Leszno : 32-58 ( albo jeszcze wyżej)

Wrocław-Toruń : 35-55

Częstochowa-Tarnów : 60-30

Zienona- Gorzów : 46-44

wczoraj Gorzów wygrał z Wrocławiem 53-40

 

a wy jak typujecie ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj