URSUS5314

Żużel

Polecane posty

rolpres2    0

W rzeszowie dobry był mecz, o wszystkim decydował ostatni bieg! Od siódmego biegu cały czas remis lub dwu punktowe prowadzenie unii. Przed biegami nominowanymi prowadzili o 2 punkty. I u nich w 14tym jechał Tomasz Gollob i przyzwoicie jeżdżący Iwanow, u nas Kuciapa i Miesiąc i Kuciapa objechał Golloba :lol: i 4:2 dla marmy, przed ostatnim biegiem remis! Ostatni bieg Dobrucki, Pedersen kontra Holta, Kołodziej. Holta wywiózł Pedersena na ostatnie miejsce jednak na pierwsze wyszedł Dobrucki i ułożyło się na 3:3 i cały mecz na remis, jednak Nicki wyprzedził na dystansie Kołodzieja a na mecie o błysk szprychy Holtę! I Było 5:1 i cały mecz rzeszów wygrał 47-43. W marmie niezawodny Nicki "Power" Pedersen, dobry Dobrucki, na dobrym poziomie Miesiąc. Jednak o zwyciestwie zadecydowała świetna postawa juniora Lesia (Leś przywiózł 9 punktów)! i przebudzenie się Kuciapy. U nich mecz zawalili Jacek Gollob(0) i Jacek Rempała(1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

no mam nadzieje ze Unia Leszno będzie w czwórce pierwszej!!:lol: w czwartek u siebie z Zieloną a w niedziele jadą do Rzeszowa. powinny obydwa mecze wygrac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

i d*pa!!! unia wygrywa mecze z najlepszymi a pojechali do Rzeszowa i przegrali 49-41!!:blink:

moim zdanien to hampel zawalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

@dziku tez tak sadze, unia przegrala ;/ ****** nicki petersen. Mam nadzieje ze u siebie wygrala z 2 tygodnie z atlasem

 

 

 

wulgaryzmy sa zabronione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

Hampel przykłada sie do Gp a nie do ligi. on sie stara zeby w Gp jak najlepiej pojechac a w lidze jak starczy czasu. Balińskiem tez cos nie szło ale sie starał chociaz bo słuchałem w radiu. a adams jak zwykle klasa!! a miskowiak i juniorzy tez jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0
unia przegrala ;/ j**any nicki petersen.

 

wiem, że zły jesteś że Unia przegrała ale weź się trochę pochamuj :angry: też sądzę że Hampel wam zawalił mecz ale to nie powód rzeby obrażać zawodnika rywali. Brawo Marma Stal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
@dziku tez tak sadze, unia przegrala ;/ j**any nicki petersen. Mam nadzieje ze u siebie wygrala z 2 tygodnie z atlasem

 

 

Po pierwsze: Wulgaryzmy na forum- report. Już to zrobiłem.

Po drugie: Nie żaden "petersen" tylko PEDERSEN. A dlaczego go tak nazywasz ? Bo był w tym meczu bezkonkurencyjny i tyle.

Po trzecie : Falubaz rozjechał Jaskółki :blink: 48:43. A bydzia baty :D. Szkoda Okonia, widać, że coś mu nie idzie.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

Pedersen to jest super gośc. w tym roku jak nie będzie miał kontuzji to będzie mistrzem świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Wiadomo, świetnie zaczął, ma rakiety a nie silniki ;] Ciekawe czy we wrocku GP wygra :blink:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0

Mi się podobało jak z Lesznem w jednym biegu jak jechał na 3cim miejscu za parą Unii, i ściął pomiędzy nimi i jak wychodził na pierwsze miejsce to momentalnie rękę podniósł do góry a przecież nic pewnego jeszcze nie było bo to było pierwsze czy drugie okrążenie ale on już wiedział, że już nie da się wyprzedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS5314    0

pedersen to super gośc!! mi największy żal ze Adams w lidze objeżdża kogo chce a w Gp mu nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Jaka szkoda że był ten przepis, że jeźdzcy z GP nie mogli jeździć w 1 lidze. I poszedł do rzeszowa, a tak byłby nasz :blink: Ale myślę, że wróci.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

no to jutro Gp.:blink: na kogo stawiacie??

ja typuje tak:

Pedersen

Adams

Crump

Andersen

Hampel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Wiadomo, terminator PEDERSEN. Nie ma na niego mocnych :blink:. W ogóle Polacy słabo :/ Dziś liga ;]


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0

Z apatorem się okaże dzisiaj na co stać marmę bo jeśli się myśli o dobrym miejscu trzeba zacząć wygrywać na wyjazdach. Pedersen nie wystarczy jeśli inni niepojadą dobrze, ciekawe czy Pedersen będzie niedopokonania bo w tamtym tygodniu objechali go raz Zagar w lidze angielskiej i Sullivan w szwedzkiej, no i Zagar w GP też raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Szkoda Wrocka :/ Myślałem, że wygrają, ale to co robi Crump to już przesada ;|. Mistrz świata? Zabrakło jego punktów, szkoda. Mamy teraz 7 miejsce, w środe z cz-wa jedziemy u siebie :blink: Zobaczymy jak to bedzie. A w Toruniu nie sądzę, że ktoś w tym sezonie wygra.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0
A w Toruniu nie sądzę, że ktoś w tym sezonie wygra.

 

Dzisiaj małe szanse były aby marma w Toruniu wygrała ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i liczyło się, że mogą pokusić się o niespodziankę. No ale jak inni niepunktują to jeden zawodnik meczu nie wygra. Jak tak dalej będzie to na wyjazdach niewiele zdziałają. Tak po prawdzie to spodziewałem się wyniku około 48:42 dla torunia a 54:39 to trochę za wysoko wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

A u nas w środe o 19:30 mecz :blink:. Ale będzie fajowo w szkole :D. Ciekawi mnie co FNF wymyśli na ten mecz :D. pozdro

 

Wyruszam na Falubaz :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

No i cz-wa rozjechana :lol: Cięzko będzie bonusa zdobyć :) Ale widać, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Jak widzę jak Zengi walczy to będzie z niego pociecha :). Albo Walas 1s. przed startem zmieniał motor na słabszy i dojechał trzeci ;). Ale najbardziej mi wpadła w oko jazda Lindgrena. On poprostu czarną robote w każdym meczu robi. Świetny jest, będzie wielkim żuzlowcem ;]. 46:44 i niedługo rewanż w Czwie. Po cichu licze na dobry występ Wlaska, Protasa, Iversena i FreDDiego :o Pozdro


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

No zobaczymy jak się rozpędzimy w rewanżach hehehehe ;p. Musimy sie utrzymaać!


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0

Jutro Marma w Bydgoszczy jedzie, jak nie wygrają to klapa będzie - rzadnego zwycięstwa na wyjeździe w pierwszej rundzie. Jak ktoś chciałby posłuchać to można w internecie http://www.radio.rzeszow.pl/ od 18:05 transmisja radiowa będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj