URSUS5314

Żużel

Polecane posty

Vinnie    5

W obecnej sytuacji i prawdopodobnej nawet 2 miesięcznej przerwie Warda powrót Sullivana to nie dość ,że wzmocnienie drużyny ale też złoty środek na polepszenie stosunków klubu z kibicami . Ryan musiałby wybrać: duma albo pieniądze.....

 

Leasing-rolniczy - zobaczymy ile tych miłośników Tomasza G zjawi się na Derbach :D Bo klaskać mu na prezentacji na MA to jeszcze nic, sztuką będzie kibicować mu w sektorze ultrasów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

w ZG większość się odwracała, w 15 biegu też, a po jego zakonczeniu wszyscy się cieszyli :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vinnie    5

Odpowiem w ten sposób:nie wiem jak reszta ale mnie cieszyły Wasze miny po porażce :D Takie mecze nieczęsto się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Jestem ciekaw jak zostanie potraktowany Gollob w Bydgoszczy. Bo jakie to by było zdziwienie gdyby ciut milej (tzn bez gwizdania i buczenia) był powitany przez kibiców unibaxu :D

 

Kurde pięknie by było żeby Ryan wrócił. ZZ nie daje dobrych efektów, w Toruniu było widać bo nawet Gollob i Holder przywozili 0 w zastępstwie za Warda.

 

Ale chyba sama przyznasz że w tym meczu falubaz był lepszy ale miał ogromnego pecha.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vinnie    5

Ale kibiców Unibaxu w sektorze gości (czytaj ultrasów) to raczej nie spotkamy, prędzej zobaczymy ich rozproszonych w sektorze polonistów , siedzących cicho jak myszy pod miotłą :D

 

Tak, przyznam że miał pecha ale to było bardziej związane z przygotowaniem twardego toru którym pasował nam , Falubaz przyzwyczaił sie do jazdy na przyczepnej i mokrej nawierzchni i tu jedna z przyczyn porażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Nie ma co gadać, było mineło. I tak nie jesteśmy na tą chwile tak mocni jak powinniśmy, ale licze że na koniec sezonu będzie miazga :)

 

Przecież Wasi ultrasi mają być tylko na wyjazdach, a to jest wyjazd więc pewnie będą. Vinnie jedziesz?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vinnie    5

U nas uważa się że mecz w Bydgoszczy to nie wyjazd, dzieli nas zaledwie 50 km ;D

Matey nie wyobrażam sobie aby mogło mnie zabraknąć na takim meczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

no i bardzo dobrze :) Etatowa wyjazdowiczka widzę :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vinnie    5

hahaha będe miała co opowiadać wnukom, jaka to babcia była szalona :D

Z pewnością wybiorę się jeszcze do Gniezna bo tam nigdy nie byłam i mecz rozgrywany pod koniec maja to pasuje :)

W lato przerwę sobie zrobię bo żniwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

No ja też w Gnieźnie nigdy nie byłem, a za rok mogło już takiej okazji nie być to pojechałem :P Ktoś sie szwedzką ligą interesuje?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vinnie    5

W poprzednich latach Elitserien była pokazywana na OrangeSport, wiec jak był mecz w Tv i miałam czas to oglądałam. Nie wiem jak to jest w tym roku ale żeby śledzić na bieżąco wyniki to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Jak wrażenia przed krótką przerwą w lidze?

Super że falubaz pokonał Gorzów, trochę szczęścia zabrakło do bonusa. Ogólnie kolejka trochę dziwna bo we Wrocławiu i Gnieźnie to goście sprawiali wrażenie jakby jechali u siebie. W Rzeszowie znowu szacun dla Przedpełskiego bo we 3 bronili bonusa w mocno osłabionym składzie, bo do przewidzenia było że pulczyyńscy przywiozą 0, lepiej już było w ich miejsce innego juniora wstawić, przynajmniej doświadczenie by zbierał.

I dziś mocno nsport mi podpadło. We Wrocławiu zaprosili do studia jakiegoś eksperta który ciągle się zachwycał pawlickimi, jakie to wielkie talenty, jacy są skromni i jak jeżdżą fair. Nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać, bo te wielkie talenty czasami uruchamiają opcje w mózgu "bandytyzm na torze". Zresztą to nie pierwsi jeźdźcy unii leszno a takich walorach...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vinnie    5

Milanreal a jakiego byś juniora wstawił w miejsce Pulczyńskiego ?

I co z tego ze mamy tyle młodych chłopaków po licencji skoro żaden w pomorskiej lidze młodzieżowej nawet nie jest dopuszczony do jazdy!?

Na dzień dzisiejszy mamy pełno zawodników po licencji którzy w żadnych młodzieżowych zawodach nie wystartowali... A takich nie można wypuścić na ekstralige oni najpierw muszą sie obyć z ,,torem i motorem,, w swojej grupie wiekowej. Doświadczenie, pewność siebie i odwaga to podstawa w tym sporcie, a gdzieś trzeba się tego nauczyć .

 

Jak ja słyszę wypowiedzi komentatora Olkowicza to mi odbiera to całą przyjemność z oglądania żużla w Tv...

 

A byłeś na Derbach ?

Edytowano przez Vinnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Powiem tak już każdy inny junior lepszy. Np brat Przedpełskiego. Uważam tak ponieważ 0 pulczyńskiego i 0 innego juniora to dla drużyny to samo. Ale ten inny junior przynajmniej zbiera cenne doświadczenie. A Pulczyńscy zawodzą. Startują ostatni rok jako juniorzy więc oczekiwania są wyższe.

Na derbach nie byłem bo akurat badania do magisterki mi wypadły. Ale wybieram się na Falubaz. To może być ciekawy mecz.

 

Ale bardzo zła wiadomość to kontuzja Holdera. Co za pech, chyba Toruń do końca sezonu nie będzie startować w pełnym składzie.

 

Co do Falubazu to mam nadzieje że w końcu odstawią Davidssona bo już chyba nawet Adamczewski by więcej punktów zrobił...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vinnie    5

Tak Milanreal tylko ze brat Przedpełskiego jest w wieku Pulczyńskich i na treningach wypada gorzej od chłopaków po licencji. On i tak nie ukrywa że gdy skończy wiek juniorski to zostanie mechanikiem u brata, a ze wykazuje sie dość słabym talentem to do treningów specjalnie sie nie przykłada . Jeszcze są Piernikowski, Rumiński, Kwiatkowski... niby sa ale słuch po nich zaginął :/

Zawsze zostaje Oskar Gollob ale to już wole te zera bliźniaków niz bydgoszczanina w składzie Aniołów....

 

 

Nie da sie ukryć ze Holder ma po sezonie, a my po medalu. Ciekawa jestem, tego Edwarda Kenneta, jeszcze go w akcji nie widziałam, moze być dobrym zawodnikiem, w Anglii na ich trudnych torach daje rade ;) Jakaś tam nadzieja zawsze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Ano rzeczywiście, nie sprawdzałem jego wieku, myślałem że jest młodszy. W ostatnim meczu łodzi zdobył 8 pkt w 5 startach czyli dobrze, ale jak za rok kończy wiek juniorski to rzeczywiście nie bardzo. 2 Golloba nie chce widzieć w Unibaxie. A reszta rzeczywiście przepadła, choć za rok będą musieli kogoś wystawić.

 

Kennet to wielka niewiadoma ale na pewno lepiej będzie startował niż Pulczyńscy. W Anglii tory są sporo krótsze, techniczne. W Polsce znacznie dłuższe i trochę ciężko się do nich przestawić. Mamy przewagę w tabeli, play offy mamy raczej pewne ale potem w walce o medale żeby myśleć o wyższych celach to Ward, Miedziak, Gollob nie mogą zawinić, Przedpełski przywozić swoje, podobnie jak Brzozowski który ma papiery na dobre ściganie tylko brakuje mu dobrego sprzętu.

 

Rozumiem że Ty na Falubaz nie idziesz bo robisz sobie wakacje od meczy?


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

@Vinnie

 

jak Wy macie po sezonie to my spadamy. Przedpełski wykręci Wam finał, zresztą, wasz sztab pomysli tak zeby na po miec zz za holdera

 

na Falubazie będzie coś pod komplet, sam sie moze wybiore na MA


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Myślę że będzie komplet. Są promocje na bilety co widać we frekwencji, na Gnieźnie było ponad 15tys, na Bydgoszczy ponad 16tys. To mecz na szczycie ekstraligi więc komplet powinien być. Ja już bilety kupiłem, patrząc na stronę już wiele miejsc jest zajętych.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Dawno sie tak nie uśmiałem jak zobaczyłem Davidssona jako jokera w DPŚ :D Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby tak kaskaderski pomysł wymyśleć, istne szaleństwo


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Dopiero przed chwilą zobaczyłem wyniki tego półfinału. Na jak zobaczyłem ! przy davidsonnie to myślałem że to błąd :D A jednak nie, czyli pewnie standardowo reszta stawki prawie go dublowała :D

 

W sobotę może być bardzo ciężko, ciężko będzie złapać Danię... niech Dudek dojdzie do ładu z tym motocyklem, 2 już tak dobrze nie jechał.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

ostrzyłem sobie zęby na starcie gigantów w biegu 20 tzn, Manzares vs Davidsson, ale niestety Jonasa zmienili :(

 

No Dania wydaje się byc mocna, ale Jensen jest do objechania, Bjerre też stantard (3,3, potem gorzej) Po drugie wydaje mi się że Gollob nie pojedzie w Pradze nie przez kontuzje tylko przez problemy kadrowe Apatora. Jakby tam sie przypadkiem przewrócił w pierwszym łuku to moglibyście mieć problemy żeby wymóg KSMu spełnić


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vinnie    5

Ja wakacje od meczy? Niee... karnet mam trzeba go do końca wykorzystać ;)

 

Matey - zapraszamy to bedą bardzo ciekawe zawody

 

Nie da się ukryć ze Gollob w sobotę w DPŚ zarobi o wiele mniej niz dzień później w lidze, wiec nie bedzie chłopak ryzykował zdrowia...

 

Ja myślę ze jeśli nasi chłopcy będą mieli dobry dzień i spasowani sprzętowo to i Duńczyków objedziemy :)

Wystarczy spojrzeć na ostatnie GP na ich rodzimym torze w Kopenhadze... Nicki, Puk, MJJ żaden u siebie nie dostał sie do półfinału :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

No to jest jakiś kompletny dramat co się dzieje z kadrą unibaxu. Jeszcze trochę to będzie problem nawet ze skompletowaniem juniorów po kontuzji Pulczyńskiego. Ale na niedziele dobra wiadomość to Kennet ma jechać na maszynach Holdera. Ale mimo wszystko sytuacja jest ciężka...

Niech coś wreszcie zrobią z tymi tłumikami...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj