Skocz do zawartości
yacenty

Agronom - oprogramowanie do zarządzania gospodarstwem

Polecane posty

yacenty    557

zdam relacje na pewno czy bedzie pozytywna czy negatywna, na razie czekam na ojca bo on trzyma papiery a tam mam nr gospodarstwa i inne, nie wiem czy to błąd czy kwestia dodania prawidłowego numeru gospodarstwa ale podajac lewy numer gospodarstwa pozniej nie moge dodac działek - wybor wojewodztwa jest zablokowany

yacenty    557

mały updacik informacji - dużo klikania na początek - program póki co widać ma potencjał ale co się trzeba na klikać aby dodać podstawowe opryski czy nawozy to bania mała, jedyne pocieszenie takie ze później to juz zostaje w bazie.

poki co jestem ciekaw czy jest tutaj chociaż jakaś namiastka systemu ekspertowego który byłby w stanie podpowiedziec cokolwiek jakiego oprysku czy nawozu użyc.

szczerze powiem liczyłem ze baza danych będzie już uzupełniona, a tu taki psikus. zobaczymy jak walka bedzie szła dalej.

wykresiki fajne rysuje można łatwo zobrazować dochodowość albo ujemność polskiego rolnictwa ;)

lambogrand    26

chyba sie skusze na tego agronoma mam czas w promocji do konca stycznia go wziasc poczekam na wasze posty jak dziala

yacenty    557

poczekajcie troszke, właśnie negocjuje warunki na wprowadzenie programu partnerskiego AgroPower a z drugiej strony testuje Agronoma na swoim gospodarstwie, moze mi się uda dziś troszke posiedzieć wieczorem

yacenty    557

o króca fuks, zapomniałem, dobrze ze mi przypomniałes musze sie odezwac do agropower

a u mnie Agronom działa, powoli z ojcem wprowadzamy sobie dane

sprawa w toku - wszystko na dobrej drodze, dogrywamy szczegóły techniczne

yacenty    557

ok, dopełniłem formalności i od dziś jesteśmy partnerem AgroPower.

Jesli ktoś się zdecyduje na zakup programu klikając linka na forum wtedy forum zostanie zasilone pewną sumką pieniędzy, jaką - oczywiscie nie podam, tajemnica handlowa.

Obecnie pracuje nad przygotowaniem prezentacji oprogramowania na naszym forum.

yacenty    557

przez święta była chwilka czasu więc usiadłem z ojcem i wprowadziliśmy wszelkie potrzebne dane związane z działkami w gospodarstwie i pracami wykonanymi na rzepaku.

Efekt końcowy ojciec skwitował tak: "Fajne to to"

Biorąc pod uwagę fakt iż w promocji można kupić taki programik za na prawde ludzkie pieniądze, nie pozostaje mi nic innego jak tylko wprowadzić wszelkie dane dla pozostałych upraw i dalej monitorować całe gospodarstwo.

jest jeszcze kilka rzeczy ktorych nie rozumiem w tym programie, ale mam nadzieje ze po nastepnej sesji już je zrozumiem i okiełznam program do konca

wiesaw    1

Jak Ty nie rozumiesz kilku rzeczy w tym programie, to ile większość nie-informatyków nie będzie rozumieć?

yacenty    557

moze ci ludzie rzucą okiem na instrukcje, ja nie rzucam i mam małą zagwostkę z kilkoma rzeczami :)

ziomster    64

i jak wyglądają twoje wrażenia z pracy w tym programie?

jesli dobrze teraz nazywa się on AgroAsystent...

rafal11195    7

yacenty i jak tam opinia o programie? minęło kilka lat więc pewnie zdanie wyrobione:)
Ja użytkowałem rolnikon'a ale zrezygnowałem ....

apaczek    6

yacenty i jak tam opinia o programie? minęło kilka lat więc pewnie zdanie wyrobione:)

ja też podłączam się do pytania

piotr82    0

Można wiedzieć dlaczego zrezygnowałeś z Rolnikon, zastanawiałem się  właśnie nad tym programem..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się