yacenty

Agronom - oprogramowanie do zarządzania gospodarstwem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
yacenty    3864

Witam!

ktos ma ten program? cos mozecie wiecej o nim powiedziec?

 

pozdrawiam

Jacek


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

Co do agronoma to moj brat studiuje i pracuje na tym programie i ma wersje licencyjna ze szkoly chyba podpytam go albo namowie by sam cos napisal o nim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten program ;) dzisiaj gosciu pokazal na go na wykładach. Jest fajny, tylko za bardzo nie wiem gdzie co sie robi ;) prosze o jakies wskazowki...


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

 

tutaj jest chyba więcej: http://agropower.pl/index.php?m=2a

 

1. pytania o klucz licencyjny cracka itp proszę sobie odpuścić lub zadawać w mniej oczywisty sposób - wiecie - piractwo i takie sprawy.

2. nie wiem jak wersja 2005 ale ja uczylem sie na 2,1 na uczelni i gdzies ją mam. 2005 nie instalowalem więc różnic nie znam.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnice między tymi programami są znaczne, chociażby fakt że w wersji 2005 można dodac mapkę satelitarną pól i ją podzielić oraz pozaznaczać poszczególne uprawy. Ale niestety program jest dość skomplikowany, przynajmniej dla mnie :rolleyes:


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistqo    0

Witam zapyłem na innym forum o tym programie i piszą"Mam ten program jest fajny, mam stację gps zlczającą hektary mojego pola. Kupiłem pełną wersję tego programu i podłączyłem gps. Obraz się ukazał, lez nic nie mogłem zrobić ,a w instrukcji pisłao że można podłączyć własny odbiornik i modernizować teren. Myśle że ten program jest do d*py"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnyBrat1    0

Bawiłem sie wersją demonstracyjna tego programu, nawet ciekawa sprawa, na pewno na początku trzeba dużo czasu poświęcić na wpisanie wszystkich danych do programu ale opłaci sie. Jedyne co mnie zaciekawiło to, to że nie ma żadnego folderu gdzie zapisywane są wszystkie dane( przynajmniej ja nie mogłem znaleźć) i np. przed formatem nie można przenieść bazy danych na inny dysk co doprowadzi do utraty danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darolee    12

Probram moze i ciekawy, kiedys pracowalem na 2005 w pelnej wersji, a 2007 jeszcze nie widzialem na oczy, jesli chodzi o demo no to mozna sobie popracowac z 5 min i sobie odpuscic, bo w zasadzie nic nie mozna tam robic bez klucza. A na moj gust, to komus sie troszke popier papier zeby tyle chciec za odnawialna licencje. Moim zdaniem nie jest tego wart. No jesli to bylby zakup jednorazowy to owszem mozna by sie pokusic, a tak niech spadaja na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu jakos mi sie nei usmiecha płacic 750 zl (netto) za program. Moze ktos ma "tansza" wersje.Ew zna cyferki ktore tzreba wpisac po 30 dniach B)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hpx    1

Witam wszystkich co do programów jest taki firmy Land Data zaznaczam drogi ale do profesjonalnego prowadzenia gospodarstwa ma importy map lotniczych , geodezyjnych , zasobności glebowej. Ponadto magazyn , nawozy, środki ochrony ważna żecz bilansowanie nawożenia. Możemy przenośić dane za pomocą karty SD z PC-ta na komputer maszyny typu kombajn , sieczkarnia jeżeli użądzenia te mają czujniki plonów po zbiorach zapisanych na karcie SD możemy zczytać dane i wykonać mapę plonów . jestem na etapie testowania tego programu i narazie jest zachęcający.

Program ma 4 moduły ; Księga polowa , dziennik polowy , GIS i precyzyjne rolnictwo każdy z nich można dokupić osobno.

Program napisany przy współudziale JDere bardzo kompatybilny ze wszystkimi maszynami.

Narazie sprawdzam będę informował na bieżąco.

Nawiasem mówiąc testowalem jusz Agronoma , FarmWorksa , Elmida - mają za dużo skomplikowanych żeczy jak na potrzeby naszych gospodarstw.

Pozdrawiam :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

I jak Ci się sprawuje ten program ??


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gustek    0

Jestem posiadaczem agronomu tylko że nowszej wersji (2007).Kupiłem go w promocji w styczniu,i jestem zadowolony,jeszcze tylko rozkminię niektóre opcje.

 

 

Apropo tych opcji może ktoś wie co znaczy obiekt polowy w oknie dodawania nowego pola uprawnego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

to jak ktos używa agronoma i moze powiedziec czy warto wydawac na niego 200zl w przypadku gospodarstwa do 40ha?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

ryzyk fizyk,

zamówiłem soft, zrobiłem przelew - zobaczymy co to za sofcik

 

przy okazji zmieniam tytuł na bardziej ogolny - agronom


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

ja piernicze, przedłużenie licencji kosztuje kilkadziesiat złotych, nie róbmy z siebie idiotów,

kolego regulamin znasz?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

pierwsze wrażenie z firmą OK, dziś już dostałem licencje, program się zaaktywował teraz pozostaje zabawa z wprowadzeniem danych


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lisek
      Cześć
      Używacie tego programu. Mam kilka problemów przy obsłudze. Np. nie chce drukować, nie pobiera powierzchni pola przy ewidencji nawożenia azotem itp.
    • Przez polarolniczka
      Witam! Używacie jakiegoś programu do zarządzania gospodarstwem? Poradźcie proszę na jakie funkcje powinnam zwrócić uwagę. Jest może taki, który dodatkowo pomagałby uruchomić sprzedaż produktów albo można przez niego kupować np. nawozy?
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, są tu osoby posługujące się nawigatorem polowym? Oczywiście mowa tu o pomocniczym, wiadomo że program nie jest dokładny. Da się jednak anteną zwiększyć jego dokładność, są jakieś anteny w ludzkich pieniądzach? wydawanie 900 zł za antenę tylko po to żeby mi pokazało na mapie gdzie są ścieżki to kiepski pomysł, nie ma jakiś tanich alternatyw? pozdrawiam :]
    • Przez kwiapa
      Witam,
      zastanawiam się nad subskrypcją tego systemu. Aktualna cena to ok 1100 zł netto za rok. Tylko jeżeli się już wejdzie w to to trzeba kontynuować bo szkoda tracić mnóstwa wprowadzonych danych. Proszę napisać o ewentualnych "minusach" tego systemu lub alternatywnych programach.
    • Przez yacenty
      Witajcie,
      chciałbym was zaprosić do nowej strony - www.agrodzienniczek.pl
      Jest to nowy projekt - w całości zaprojektowany przeze mnie i wdrażany przez naszych programistów.
      Chodzi mi o to, aby stworzyć najprostszą możliwą kartę pola. Z informacjami o kosztach, z fajnymi modułami do wykresów i aspektu finansowego gospodarstwa.
      System dziś jest w wersji beta - w kolejnych dniach wprowadzamy nowe proste funkcje które ułatwiają nam prace.
      Dla przykładu dodanie wszystkich prac dla mojego 30 ha gospodarstwa zajęło mniej niż godzinę czasu.
      Oczywiście jesteśmy w wersji beta więc jest jeszcze sporo niedoróbek ale cały czas nad nimi pracujemy.
      Jeśli chcecie potestować to gorąco zapraszam.
      Można się logować swoim kontem z AgroFoto.pl
       
      Na dziś rozwiązanie jest w 100% darmowe. Docelowo jednak będą moduły płatne, ale cena będzie na poziomie kilku złotych miesięcznie tak aby tylko pokryć koszty pracy naszych programistów.
      Jeśli zauważycie jakieś błędy - śmiało tu piszcie, lub do mnie na maila. To samo tyczy się pomysłów na rozwój programu - jestem do Waszej dyspozycji.
      Pozdrawiam
      yacenty
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj