krzys924

Serwis SIPMA

Polecane posty

krzys924    0

Witam... Chciał bym sie dowiedzieć czy ktoś z was miał do czynienia z serwisem SIPMY??? jeśli tak to proszę o podanie informacji ile to kosztowało co sprawdzali, jak wygląda ich praca i czy w ogóle opłaca sie ich zmawiać, po prostu czy jest ktoś taki kto może podzielić się uwagami odnośnie serwisu sipmy, może ktoś zamawiał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Ja ci moge tylko powiedziec o tym jak oni pracuja. Wszyscy narzekaja na Metal-Fach, taaaa, ja mialem pierwsze uruchomienie to przyjechal chlopak wszystko wyjasnil powiedzial pomogl zbelowalem 10 bel wszystko posprawdzal.

No wracajac do tematu to razem ze mna kupowal belarke moj kolega i to on mial problemy z serwisem, przyjechal 2 dziadkow na pierwsze uruchomienie, to tak byly klopoty z prasa gdyz miala waday no i najwazniejsze ci goscie nic a nic sie nie znali na rzeczy co trzeba robic, tylko stali i sie przygladali co i jak. Taki to u nich serwis, przynajmniej u kolegi tak bylo.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michas1934    10

ja nic złego o serwisie sipmy nie moge powiedziec gdy pierwszy raz przyjechał serwisan na uruchomienie i podbicie gwrancji tak samo było z owijarką na drugi sezon poszło łozysko ojciec zadwonił do serwisu powiedzieli ze zagodzine bedzie i był bardzo dobry serwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti565    2

odnośnie metal fachu znajomy kupił ich prasę zadzwonił do serwisu przyjechało dwóch młodych serwisantów. I przed uruchomieniem jeden ogląda prase i mówi do rolnika dawaj pan siatke zakładamy i jedziemy a znajomy mówi że ta prasa była bez siatki kupiona :P Więc juz na samym początku minus dla chłopaków :P co do serwisu sipmy to nie słyszałem żeby w moich stronach ktoś na nich narzekał choć zawsze coś tam się zdarzy że rolnik marudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiliśmy Sipmę i nawet na uruchomienie nie przyjechali tylko trochę wyjaśnili na składnicy


Sprzedam kolepkę od foliarki do stawiania bel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henry19    0

Serwis jest dobry przyjeżdzjo szybko i naprawiajo momentalnie tylko maszyny sipmy to, moim zdaniem, so słabej jakości, ale cuż jaka cena taka jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

umnie prase z owijarką przywieźli w czwartek na wieczór a w piątek po południu koleś(starszy) przyjechał ustawił i pojechał ze mną na łąke sprasować kilka bel i sprawdzić czy wszystko jest ok. to samo z owijarką. We żniwa zabezpieczenie od łożyska rozleciało, ojciec zadzwonił to na drugi dzień o 7 rano już był zabezpieczenie łozysko wymienił i nie wzioł ani grosza jeszcze zamówił drugą rampe, powiem wam to zależy od składnicy i jej serwisu czy jest kompetentny przez co idzie opinia nie tylko na firme, marke,tylko na składnice w której zakupiliście sprzet, ja złego słowa nie moge powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Znajomy użytkuje prasę i owijarkę marki Sipma. Oba sprzęty zakupił w zeszłym roku na sianokosy. Przyjechał jeden koleś gdy miał prasować i wszystko ładnie wytłumaczył. Ogólnie nie narzeka na serwis. Z prasą do tej pory nic mu się nie stało, więc nie mieli po co przyjeżdżać, aby szykować.

Dobry serwis maszyn zależy wyłącznie od dealera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

dokładnie bo równie dobrze może przyjąć każdego osła który nie miał styczności z maszynami, a każdy serwisant musi przejść kurs u danej firmy, a wysłać pracownika na szkolenie to też koszt a nie każda firma jest uczciwa, dlatego trzeba uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzys924    0

ja mam zamiar wezwać serwis Sipmy do prasy z244/1 i żeby ja przejrzeli swoim ''fachowym'' okiem przed sezonem czy trzeba coś naprawić wymienić itp... ciekawe ile może takie coś kosztować?? zamawiał już ktoś Was takie coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

a czy masz tyle obowiązków że nie masz czasu samemu przejrzeć i nasmarować prasy, ja prasuje i zawsze przed wyjazdem sprawdzam czy jest ok. tawotnica przesmaruje, dużo czasu nie stracisz a pewnie mozesz śmigać na pole, i chyba nie potrzeba do takich banalnych żeczy wzywać serwiś wystarczy poczytać instrukcje obsługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzys924    0

no niby tak ale serwis ma może trochę więcej pojęcia na ten temat oni może coś zobaczą co ja ominę ...a sam pewnie wiesz ze samo smarowanie nie wystarczy bo smarowanie nie naprawi np takiego problemu jak rozciągnięty łańcuch... itp. W prasie są zbyt duże dokładności wymiarowe które można dostrzec gołym okiem niestety..a oni może posiadają jakieś narzędzia żeby to sprawdzić?...ja tez w ostatnim sezonie tylko smarowałem a pod koniec sezonu zaczął występować problem z wiązaniem...można powiedzieć ze już prawie nie wiązała tylko jak coś ja naleciało to szła dobrze i przypatrzyłem sie aparatom i zauważyłem tam spory luz i właśnie nie wiem czy powinien taki być bo nie posiadam instrukcji obsługi.. zakupiłem prasę bez niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Poszukuję prasy pasowej która pracowała by z ciągnikiem 105km zależy mi na dobrej wydajności i dobiciu bel.Cenowo chce się zamknąć do 60 tys co byście polecili? 
    • Przez cisek9403
      Panowie stoję przed zakupem prasy, dostałem korzystną ofertę kupna prasy walcowe stało-komorowej Kuhn FB 2130. Jednak jest bardzo mało opini o tych prasach. W galerii tez takiej nie znalazłem. Czy ktoś z was posiada taką prasę? Bardzo bym prosił o jakieś opinie ewentualnie kontakt posiadaczy.
    • Przez Balzak
      piszcie jaka folie uwazacie za najlepszą i dlaczego a i jeszcze ceny tych foli mozecie podać
    • Przez Zetor5340
      Witam.
      Często po intensywnym uzytkowaniu naszej prasy gromadzą się zabrudzenia, nie chodzi mi oczywiscie zabrudzenia te z zewnątrz, typu kurz czy smar ale o te w środku prasy,np u nas między ścianką prasy a wałkiem zazwyczaj zapycha się ta szczelina słomą,słoma od kręcących się wałków ubija się i później nie sposób jej z tamtąd wydobyć,może także się zapalić wiadomo jak się nagrzeje od tarcia.Wiem że prasy powinno się czyścić na bierząco ale jak belujemy to to już się tworzy w trakcie prasowania więc nie bedziemy przerywać belowania żeby usunąć zapychające się wałki,skoro prasa chodzi.No ale później oczywiście chcemy wyczyścić ale już się to tak ubija że nie sposób.Próbowaliśmy sprężonego powietrza,różnych chwytaków i tylko z grubsza sie udało a reszta siedzi. Czy konieczne będzie ściąganie wałków?
      Jakimi sposobami wy usuwacie nieczystości z pras?
    • Przez Bociek51
      Witam. Planuje wymienić prasę stało komorową na pasową zastanawiam się co wybrać co polecacie a co nie.  Prasa miała by pracować z ciągnikiem 110 km . Coś w budżecie do 80 tyś 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj