Skocz do zawartości
Mateusz27

John Deere 1450 CWS a 1550 WTS

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
Mateusz27    0

Witam chciałbym dowiedzieć się coś o tych kombajnach ponieważ nie orientuje się w tym temacie chodzi mi dokładnie czym one się różnią, na jaką powierzchnie są przystosowane, jaką mają do wyboru szerokość koszenia i czy trwa na dzień dzisiejszy produkcja tych kombajnów? :P

BOKSKOZLOW    0

One się różnią wieloma rzeczami np klawisze tu masz 5 a tu 6, łańcuch przenośnika 3-4 w większym,zbornik w wts o 800l większy,powierzchnia czyszczenia4,60-5,60m2 no ogólnie ten wts jest większy

Mateusz27    0

A na jaką powierzchnie przeznaczyli byście 1450 CWS a na jaką 1550 WTS i jaką mają do wyboru szer. chederu?

Wiadomość z agroFakt.pl

BOKSKOZLOW    0

Zależy co masz w uprawje ale cws to tak na 150ha max a wts 200-250ha ale nie wiemjakje masz uprawy i czy miał byste kase na większeko

fantavision    1

Witam. Tak się składa, że w 2007 kupiłem nowego 1550 WTS'a Seria 2. Jak do tej pory (odpukać) poza zapchanymi filtrami paliwa nic nie było. W moim przypadku ma do przekoszenia 180 ha (w usługi się nie bawię) Wiecej informacji tutaj

rolnik96    3

A u nas mają CWS i koszą nim 180 ha i dają rade bardzo szybko nim jeżdżą a i dodam jeszcze,że Wts ma 2 bębny młócące zgadza się i chyba lepszą przy tym wydajność. O resztę informacji pytaj użytkowników z af np @mateo12 ,@fantavision ,@hubertojdan czy jakoś tak on ma cws tego na 500 ha.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez celeronik
      Dane dotyczące poszczególnych ustawień spisane z instrukcji obsługi JD serii 10xx, ale do innych modeli też pasuje.
      Ustawienia.doc
    • Przez Przemoo10
      Witam
      Zamierzam kupić john deere 2264. Panowie i Panie prośba do was, na co zwrócić największą uwagę przy zakupię pod względem mechanicznym jak i elektronicznym. Z góry dziękuję za porady. Pozdrawiam
    • Przez adasDrop
      Witam. Mam pytanko chce kupić kombajn jd 430 i znalazłem opcje za 8500 PLN i niby są tylko małe wycieki i chciałem się zorientować czy ta cena jest adekwatna do tego kombajnu
    • Przez piwoo11
      witam czy może ktoś już wymieniał pas na młócarni i może nakreślić jak to zrobić najkorzystniej. z tego co zauważyłem to chyba będę musiał zdemontować podajnik kłosowy o ile się nie mylę.
    • Przez darek8405
      Witam. Potrzebuje informacji na temat kombajnu john deere 940 bo mam taki model na oku i zastanawiam  nad jego kupnem , kombajn będzie użytkowany na 10 ha jaka jest jego wydajność, spalanie jak z awaryjnością i na co zwrócić uwagę  podczas zakupu jakieś słabe punkty tej maszyny?