Gość

JANPOL-opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Witam szukam opini na temat firmy Janpol która produkuje maszyny rolnicze. Chciałbym kupić ich agregat ale nic niemogę o nich znaleść. Jak z jakością ich maszyn.Mile widziane odpowiedzi na maila. goliat1603@wp.pl Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Właśnie cena jest ok i maszyny nie wyglądają źle tylko ciekawe jak w praktyce? Chociaż z 2 strony Agro masz najtanszy nie jest ale ludzie narzekają że się gnie, że pękają spawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam talerzówką janpol, rama masywna, lecz mocowania 3 telerzy sa zle zespawane i dobrze nie zarzuca. dzwoniłem po serwis, przyjechał sam szef powiedział ze wymieni lecz od sierpnia nic sie nie ruszyło.

Także nie polecam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzięki za odpowiedź. A długo masz tą talerzówke? Jakieś ogolne wrażenia z jej użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam od wiosny. Ogólnie zeby nie te krzywe talerze to moze byc. Rama jest naprawde z grubej stali bo sam jeżdzilem ogladac jak je robia. ale serwis to porazka, a brałem bez faktury to zbytnio nie mam pola do popisu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mógłbyś dodać jakieś zdjecie tej maszyny?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jeśli jeszcze możesz to powiedz mi jaką masz szerokość, masę i średnica talerzy.Oczywiście nadal czekam na inne opinie o agregatach uprawowo siewnych tej firmy agregatach talerzowych jak i równiesz rozsiewaczach nawozu.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szerokośc 3m, hydropak na dwóch siłownikach, waga około 1400kg, srednica talerzy 56cm. wszystko zalezy czym chcesz to ciągać, bo jak czwórką to dobry balast z przodu.

A jezeli chodzi o rozsiewacze to podobnie jak u konkurencji wiekszość ma przekladnie aluminiowe, które nawet sezonu nie przechodzą, sam stałem przed wyborem takiego rozsiewacza i wybrałem firme która ma przekładnie zeliwna (niestety troche drozej), ale czy był dobry wybór to bede wiedział na wiosne

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mi bardziej chyba bedzie chodziło o samą talerzówke bo z hydropakiem moge mieć za cieżko plus siewnik oczywiście(NH TD5050). Agregat do siewnika wolałbym CHYBA osobno.Co do rozsiewacza to może poszukam używanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sama talerzówka to juz bedzie na bogato. ten nh to chyba niecałe 100km ma i jest lekki. ciagałem ja mtz 952 to ciagnac lekko ale najgorzej z transportem bo strasznie buja

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

Podbije temat.
Rozgladam sie powoli za agregatem, no z wiadomych względów w oko wpadł janpol.
Ktoś ma bierny i mógłby sie podzielic opiniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1994    43

Także zainteresował mnie agregat talerzowy firmy Jan-pol (ze względu na cenę głównie). Ale chciałbym dowiedzieć się od użytkowników sprzętu, jak sprawuje się hydropak na siłownikach dwustronnego działania? Posiadam agregat zębowy z hydropakiem, ale z siłownikiem jednostronnego działania, jak dotąd też nie spotkałem się z takim rozwiązaniem i czy rozwiązanie z siłownikami dwustronnego działania, jest lepsze od tych jednostronnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacki31    5

Chyba i tak drugi przewód trzeba podłączyć na wolny spływ , bo na dwustronnym to robić sie raczej nie da jak niema pozycji pływającej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabit500    12

Jest bez różnicy czy masz siłownik 1 czy 2 stronnego działania jeśli chodzi o funkcję pływającą. Bo w rozdzielacz od ciągnika masz zatrzask od funkcji P lywajacej i wtedy masz wolny przepływ oleju w obu kierunkach na obu szybkozlaczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANPOL1977    0
Dnia 3.01.2017 o 19:48, maniek997-m1 napisał:

mam talerzówką janpol, rama masywna, lecz mocowania 3 telerzy sa zle zespawane i dobrze nie zarzuca. dzwoniłem po serwis, przyjechał sam szef powiedział ze wymieni lecz od sierpnia nic sie nie ruszyło.

Także nie polecam

 

Szanowny Panie,

zapomniał chyba Pan wspomnieć, że serwis maszyny się odbył, tak jak zaplanowano. Wady maszyny zostały usunięte, więc nie rozumiem Pana oburzenia. Dodatkowo otrzymał Pan nowe przewody hydrauliczne, które były wymienione nie w ramach reklamacji, tylko z naszej uprzejmości. Oceniając nasz produkt na forum publicznym, prosiłbym o bardzo obiektywne podejście to tematu.

Pozdrawiam

Krzysztof Jankowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

Ja też miałem kupić JANPOLA ale po przeczytaniu tych opinii kupuję Strumyka cena podobna tylko chyba hydropak mocniejszy bo ma dźwigać 1200 kg/siewnik+nasiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arunio112    0

NIE POLECAM MASZYN TEJ FIRMY. Agregat uprawowo siewnik kupiłem rok temu Odrazu przyjechał wadliwy. Po podczepieniu śpiewnika ten stał 15cm z boku agregatu:) zabrali na serwis po wielu problemach, czas siewu za pasem nie mieli kiedy przywieźć więc pojechałem sam, najmująć busa i całe szczęście bo chcieli oddać agregat prostowanie albo młotem albo naciągany czymś farba poobdzierana widać uderzenia młotami. Dodam że nie używałem tamtego płacąc za nowy chcieli mi wcisnąć pogietego. Po problemach dzwonienia do dilera dali nowy.. Zasialem 10ha i urywa się hydropak i żeby czepiaja o wal rurowy. PORAŻKA reklamacja zgłoszona 18 wrzesnia do dziś dnia nie ma rozwiązania tylko zapewnienia dziś jutro po jutrze... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny1234    0

Nie polecam maszyn tej firmy ze względu na serwis. Po zakupie agregatu uprawowo -siewnego stwierdziłem że ma krzywy hydropak, zgłosiłem ten fakt do serwisu firmy pocztą email dołączając zdjęcia wraz z opisem problemu, upłynął juz miesiąc i nikt z ich strony nie raczył się do mnie odezwać. Ja ze swojej strony wykonałem juz masę telefonów w ktorych jeżeli ktoś raczy odebrać zapewnia mnie że usterka jutro lub po jutrze zostanie usunięta i tak trwa to już ponad miesiąc. Ostatecznie w ramach rękojmi wysłałem do firmy Janpol pismo o odstępieniu od umowy. Na chwilę obecną czekam na odpowiedź z ich strony. Także nie sugerujcie się ceną bo jest nieadekwatna do jakości ich maszyn i serwisu z ich strony

 

 

Edytowano przez czarny1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setius    0
Dnia 8.01.2018 o 12:32, JANPOL1977 napisał:

Szanowny Panie,

zapomniał chyba Pan wspomnieć, że serwis maszyny się odbył, tak jak zaplanowano. Wady maszyny zostały usunięte, więc nie rozumiem Pana oburzenia. Dodatkowo otrzymał Pan nowe przewody hydrauliczne, które były wymienione nie w ramach reklamacji, tylko z naszej uprzejmości. Oceniając nasz produkt na forum publicznym, prosiłbym o bardzo obiektywne podejście to tematu.

Pozdrawiam

Krzysztof Jankowski

O czlowieku ahahahahahhahahahhahahahahahahhaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluescreen    0

Janpol maszyny nie polecam. Sa mega niesłowni. Zamowilem maszyne z mala modyfikacja za ktora zgodzilem sie niemalo doplacic. Termin od marca do sierpnia bez rezeltatu, zauwazylem ze niechetnie odbieraja telefon. Pol roku mnie po prostu zwlekli.  Uwazam po tym zachowaniu ze jesli cos tam kupisz to na gwarancyjny serwis tez poczekasz. Po sprzedazy i skasowaniu pewnie wszystkich maja w powazaniu potem. Umowa slowna przeciez tez obowiazuje, dobrze ze nie dalem zaliczki. Źgoje i nieslowne partacze, odradzam wszystkim powaznym. 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj