Hajoss

problem z skrzynią bezstopniową john deere 6920s

Polecane posty

Hajoss    0

czesc mam problem z jd6920s skrzynia bezstopniowa . a wiec opisze  troche objawy usterki moze ktos sie z czyms podobnym spotkal natomiast ciagnik nie okazuje zadnych usterek na rownym podlozu czy tez odrazu po przerzuceniu rewersu przod/tyl tylko gdy dostanie duze obciazenie lub stanie na przechyle to rozłączy bieg i wyskakuje błąd.Ciagnik byl podłaczony do komputera zostalo sprawdzone cisnienie oleju w skrzyni wszystko jest ok serwisant znalazl drobny opilek w skrzyni lecz sam nie mogl zdiagnozowac co to jest poniewaz spotkal sie z tym po raz pierwszy z braku czasu w wyniku prowadzenia prac polowych chcialbym zajac sie problemem pozniej po wykonaniu prac 

szaman1    156

Nie bagatelizuj tego wiem co mówię, może tarcze hamulcowe się skończyły i opiłki idą do skrzyni weź usługę ja nie masz innego stracisz parę złotych. A te opiłki mogą zatrzeć pompę w skrzyni (każdej chwili i polecą grube tysiące ) albo zapakują się zaworki i wszystko do czyszczenia 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez CaseBizon
      Na jaką wartość ustawić zbieżność w John Deere 6620 SE ? 0,0?
    • Przez Michał5678
      Witam. Mam problem  z John deere 5720 nie działają światła. Bezpieczniki  nie są spalone te w kabinie jak i te pod maską. Myślę że to pokrętło od świateł jest winne , ale niedawno było wymieniane. Macie jakieś pomysły co mogło się stać i jak to naprawić? Pozdrawiam. 
    • Przez Michał5678
      Witam. Czy możecie mi napisać kolejność kolorów kabli w przełączniku świateł w john deere 5720.Ewentualnie mile widziane zdjęcie. Przy wyjmowaniu przełącznika wysuneły mi się kable z kostki i nie wiem jaka jest ich kolejność. Pozdrawiam. 
    • Przez slawek261993
      witam. nie znalazłem podobnego tematu więc piszę nowy. A więc mianowicie taka sprawa że jak podnoszę jakieś narzędzie to podnosi równo lewa i prawa strona do pewnego momentu później na kilka cm jest widać jak prawa strona zwalnia podnoszenie a lewa nadal podnosi i po podniesieniu do końca prawa tak już zostaje delikatnie niżej. nie jest to widoczne po podniesieniu maszyny bo to nie jest duża różnica ale patrząc na ramiona podczas podnoszenia widać to co opisałem. czy to jakaś usterka mechaniczna czy może coś się przytkało jakieś filtry wymienić czy coś? proszę o pomoc.
    • Przez CezaryRoszkowski
      Witam wszystkich forumowiczów, 
      pacjent JD 6820 na pompie CR. Ciągnik zazwyczaj po dłuższej pracy na wysokich obrotach wyrzuca błąd świeć żarowych i wykrzyknik (pomarańczowy), po czym często zdarza się, że ciągnik traci moc (spadają obroty), aż zgaśnie. Odpalam ciagnik troche podjadę i to samo. Co może być przyczyną, dodam, że jak podłączałem własną zatapialną pompkę i pod akumulator to tego problemu nie ma. Czy to wina pompki? Może za słabe ciśnienie daje. Bardzo bym prosił jeszcze o wytłumaczenie jak powinny być podłączone przewody paliwowe, może tam coś jest źle Układ paliwowy w JD to niezły mętlik. Czy ten model ma w zbiorniku jeszcze jedną pompkę i jakis filterek ???
      Płyn chłodniczy na poziomie MAX
      Czujnik temperatury powietrza wlotowego - w tych modelach chyba nie ma
      Filtry paliwowe wymienione
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj