Polecane posty

Ulman    5573

W listopadzie kupiłem po 3,99. Teraz proponuja 4,38 od 500litrów . PK Tank Lubelskie


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6891

@Uziu przy jakiej ilości cena po 4,3?

Jak samochód jedzie w nasze strony to bez znaczenia czy weźmiesz 200l czy 2000l, cena hurtowa

 

tak ale baryłka to nie 190 litrów a ok. 160 :) co i tak nie zmienia faktu ze 60% to podatki :D

No dokładnie :P

 

ORLEN 4,59zł

 

ALSA 4,51zł

 

I na czym tu oszczędzać..?

Da się z Orlenu kupić w hurcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7958

Morgi, Daniel juz odpowiedzial, jak samochod trase robi to niewazne jaka ilosc :) Ja tam na te paliwo nie narzekam, ale i tak najlepsze jest z Rosji, we wszystkich sprzetach, autach, spalanie na godzine pracy 1-2 litry mniej, to samo w aucie na 100km spada i to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

macie namiary na paliwo w południowo wschodniej polsce ilości to 1-3 tys litrów czyli juz chyba hurt


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

Trzeba teraz kupywać paliwo bo w lecie będzie 5 i więcej

 

tego to nikt nie przewidzi po ile bedzie paliwo w lecie mozna przypuszczac tylko ale 100 % pewnosci nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

macie namiary na paliwo w południowo wschodniej polsce ilości to 1-3 tys litrów czyli juz chyba hurt

Od 3 lat wozi PK Tank  i jak na razie  mi z niczym nie podpadli


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

Trzeba teraz kupywać paliwo bo w lecie będzie 5 i więcej

 

ale teraz to raczej wszędzie zimówka , a to tak dobrze latem na zimowym ganiać ?bo ja słyszałem że nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Od 3 lat wozi PK Tank  i jak na razie  mi z niczym nie podpadli

podrzuć jakis mamiar. ciekawe czy w podkarpackim tez wożą?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Jeśli by nie było różnicy to w sprzedaży całym rokiem było by jednakowe paliwo w sprzedaży, a jest jednak letnie i zimowe, czyli jest różnica w samym paliwie jak i jego składzie i tyle, i aby to wiedzieć trza by się zagłębić w jego skład chemiczny, ilość cetanów etc aby wysuwać wnioski  ,oraz czy jest różnica czy jej nie ma należy poznać opinie fachowców na wpływ pracy silnika i jego żywotność w zależności od stosowanego paliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

ja tam ekspertem nie jestem ale letnie paliwo ma dużo więcej parafiny niż zimowe a parafina ma właściwości smarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Oj kolego jak coś sobie niektórzy wymyślą. Parafina jest czy to zimą czy to latem w paliwie taka sama odpowiada za liczbę cetanową, a jej wytrącanie przy niższych temperaturach to taki "skutek uboczny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    514

i jak przyjdą mrozy będzie kasza - Darek poczytaj wcześniejsze komentarze na temat paliwa z tej firmy

 

Widziałem komentarze. Zobaczymy co będzie się działo jak spadnie temperatura ale tak nie będę teraz na nim jeździł. Wygląda na to że niema gdzie kupić w okolicy porządnego paliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123456    54

Szukam opini o firmie HERMES z Leszna . Jak z Jakością tego paliwa ?

Edytowano przez 123456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

panowie a paliwo litewskie to dobre jest bo mi przywiezli paliwo normalnie z faktura itd ale mowi ze to litewske jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

jesli wlejesz w sloik i wyjdziesz z nim na slonce zakrecisz ma byc tecza, paliwo bedzie jasne (prawie ze białe) jeśli faktycznie to jest litewska 0 bio, paliwo super sam biore caly czas i innego na oczy widziec nie chce.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Kontynuacja tematu: 
       
      Wczoraj tankowana w Siedlcach po 5,01. Na stacjach w pobliżu Warszawy 5,08 do 5,20
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj