Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mickas092    500

Też mi te smsy przychodzą ;) Ja na ON z Piotransu nie narzekam, nic się nie dzieje z maszynami, filtry też ok żaden kisiel się nie zbiera jak to bywało u mnie ostatnio po ON z lokalnej stacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

Ostatnio znajomy brał 1000L po 4.30 nie wiem dokładnie kiedy ale kilka dni w wstecz.


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat22889    48

jesli nie piszecie czy to brutto czy netto to mamy zakładać że brutto tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5326

piotrans 1000l/4,30


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marecki69    0

A mi rusek przywozi paliwo, to wychodzi mi po 3 zl za litr. On się cieszy i ja zadowolony. Pewno nasz budżet państwa nieco mniej, ale skoro tak podatkami podnoszą cenę paliwa, to niech teraz cierpią:)


Czasem kobieta musi być bezduszną jędzą, żeby dać sobie radę w życiu, ale wierzcie mi, bycie jędzą to też ciężka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

A mi rusek przywozi paliwo, to wychodzi mi po 3 zl za litr. On się cieszy i ja zadowolony. Pewno nasz budżet państwa nieco mniej, ale skoro tak podatkami podnoszą cenę paliwa, to niech teraz cierpią :)

 

jak masz dobrego i sprawdzonego to ma sens, w większości te niby ruskie paliwo to chrzczony opał z niemiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi rusek przywozi paliwo, to wychodzi mi po 3 zl za litr. On się cieszy i ja zadowolony. Pewno nasz budżet państwa nieco mniej, ale skoro tak podatkami podnoszą cenę paliwa, to niech teraz cierpią:)

A jak ktoś odliczyć VAT i akcyzę to na jedno wychodzi albo i mniej.

Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Swego czasu jeżdziłem na tym imporcie ze wschodu, ale filtry musiały leżeć na zapasie , robiło się to uciążliwe i dałem spokój .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

jak masz dobrego i sprawdzonego to ma sens, w większości te niby ruskie paliwo to chrzczony opał z niemiec...

 

Dobry Ekoterm Plus jest lepszy jak nie jednen ON z stacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Dobry opał owszem ale jak ci go zmieszają z kwasem by zmienił kolor z czerwonego na niebieski to jest najgorszy syf jaki może być bo wszystko po tym rdzewieje w oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Pany firma Młynek z Białej Podlaski ktoś coś może mi powiedzieć o nich jakie mają jakościowo paliwo
Proponują mi po 4.28 za 2000 L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Paliwo mają ok. Ja od nich biorę juz dwa lata,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

O 1 marca nie będzie można kupić paliwa w hurcie jeśli nie ma się atestowanego zbiornika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Skąd takie info bo nigdzie w internecie o tym nie ma? Zresztą opału też miało nie dać się kupować a normalnie firmy sprzedają do tysiączek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

O 1 marca nie będzie można kupić paliwa w hurcie jeśli nie ma się atestowanego zbiornika.

Napisz coś więcej ,czy są jakieś regulacje Kto by to kontrolował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Wczoraj gość z Zaścianek przywoził paliwo i to mówił a z LTL Ignatki już paliwa nie chciał przywieźć. Kary jakie im będą grozić to 7tys dla kierowcy i 20 tys dla firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Kontynuacja tematu: 
       
      Wczoraj tankowana w Siedlcach po 5,01. Na stacjach w pobliżu Warszawy 5,08 do 5,20
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj