Polecane posty

Daro20    514

Też brałem litewskie było białe i nigdy więcej tego szajsu nie chce. W A4 pompo wtryskiwacze siadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12185

danielhaker niby z jednego źródła ale nie zawsze z tej samej beczki szwagier bierze do tirów po kilka tys na tydzień i twierdzi że czsami warto zapłacić 2gr więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12185

tak kiedyś kupował w piotransie a w t..... zaproponowali 2 grosze mniej i mówi że chyba wróci do piotransu spowrotem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

ktos kupował paliwa w firmie loco? z miejscowośći Kozbuszyna


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Jeśli mówisz o baryłce to raczej pójdzie do dołu z takiej racji że dolar będzie tanieć za sprawą Trumpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karino25    102

Jakieś doświadczenia z firmą Translot? Interesuje mnie czy nie oszukują na litrach. Zamówiłem od nich, po wlaniu do mausera sporo brakuje do 1000l. Patrzyłem na licznik ( kierowca ustawil 1000l i tyle wlał).  z innych firm brakowało ale ciut. Jak u Was wygląda poziom 1000l, dużo pod kreską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

może zawsze coś zostawało w mauserze, a w tym roku zdoiłeś do końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shrek    1

Nie widziales wydruku z litrami po przeliczeniu na temperaturę referencyjno +15 stopni ?? Mi na1000l brakowalo 12 a kupowalem 13 stycznia i bylo temperatura - 6 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mogło by spaść do 4 bo potrzebuję jeszcze 1000-1500l kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Ja też kupuje 1000l i jak mi przywozi to raz jest po kreske 1000l a raz 3-4 cm mniej a na liczniku 1000l, piernik wie od czego to zależy.Mauzer zawsze pusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25583

Właśnie z tym paliwem jest tak jak wyżej kolega napisał, że objętość jest ściśle skorelowana z temperaturą. Ciekawe czy mleko taż tak precyzyjnie Wam wyliczają :P

A na oznaczeniu na mauzerach polegać nie można bo plastik jest fantastic i ma też w zależności od temperatury różną rozszerzalność. A jeszcze jak kosz jest rozepchany to jak balon się robi i na skalowaniu polegać nie można. Jedynie miarodajna i pewna  była by waga. I dobrze by było, gdyby ktoś kto ma wagę skontrolował czasem dostawcę i podzielił się opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karino25    102

może zawsze coś zostawało w mauserze, a w tym roku zdoiłeś do końca?

 

Zawsze jest pusty, zawsze płukam po każdym "wydojeniu" do zera , bo troche syfu zawsze zostaje na dnie

 

shrek Nie widziales wydruku z litrami po przeliczeniu na temperaturę referencyjno +15 stopni ??

 

odp. Nie widziałem. ;) 

Edytowano przez karino25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Juz od lata nikt nie przywiezie paliwa i nie wleje w beczki. Trzeba oswiadczenia bedzie pisac ze posiadasz zbiornik z atestem do przechowywania paliw.

 


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Juz od lata nikt nie przywiezie paliwa i nie wleje w beczki. Trzeba oswiadczenia bedzie pisac ze posiadasz zbiornik z atestem do przechowywania paliw.

Obecnie jest przechowywać w sposób uniemożliwiający przedostanie się paliwa do gruntu. W większych ilościach przepisy ppoż Podobnie w jak przypadku sor........

 

W ciągniki i maszyny wejdzie mi 1000l

Edytowano przez ansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

Juz od lata nikt nie przywiezie paliwa i nie wleje w beczki. Trzeba oswiadczenia bedzie pisac ze posiadasz zbiornik z atestem do przechowywania paliw.

 

to takim przepisem zniszczyli by do dna malych rolnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu94    1

Cena ON na stacji Statoil 123 w Łodzi 4,39 zł. Wydaje mi się, że cena w hurcie poleci jeszcze trochę w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Kontynuacja tematu: 
       
      Wczoraj tankowana w Siedlcach po 5,01. Na stacjach w pobliżu Warszawy 5,08 do 5,20
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj