Polecane posty

Witam, chciałbym założyć temat ogólny, aby skorzystać z doświadczenia z osób, które wybudowały w swoim życiu już co nie co. Nie chodzi mi o koszty, które każdy może sam się dowiedzieć, lecz o uzyskanie informacji, jak dane wyposażenie "wytrzymuję" podczas normalnego użytkowania. Mianowicie, chciałbym się Was dopytać, jakiego producenta i dlaczego polecacie:

 

- okna przesuwne

- świetlik kalenicowy

- mikser do gnojowicy

- ruszta betonowe

- wrota

- wszelkie wygrodzenia dla bydła, furtki przepędowe, drabiny skośne, rury karkowe

 

 

Ja już praktycznie wybrałem poszczególne wyposażenie, zastanawiam się jedynie na ostatniej prostej czy coś nie zmienić, nie porównać z inna firmą. Dlatego też proszę o Wasze sugestię, co do firm.

Temat ma na celu podpowiedzi przyszłym użytkownikom, jak wypada wyposażenie w warunkach nie pokazowych (targi), co do jakości, trwałości, obsługi itp. Proszę jedynie o poparcie chociaż zdaniem wyboru producenta, ponieważ jakby mnie interesowało samo jego wyszukanie, mamy od tego google. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobcat2250    382

Byłem w kilku oborach w różnych miejscach. Stanowiska firmy Gea Farm Technologies na prawdę bardzo wytrzymałe, praktycznie nie widać śladów używania. Wszyscy zadowoleni.


Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam szukam fachowca do ułożenia ruszt pod tuczniki w okolicach Lublina?może kogoś polecacie sprawdzonego?
    • Przez Roman2
      Gdzie dostać lub jak zrobić mocowania pomiędzy wygrodzeniem, a rusztami betonowymi?
      Dodatkowo, czy znacie firmy, które się tym zajmują w miarę tanio? Da się to zrobić samodzielnie?
       
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, zastanawiam się jaką oborę dla bydła mięsnego postawić (zamknięta, otwarta). Chciałbym poznać wasze opinie która lepsza jakie są wady jakie zalety. Jeśli to ma jakieś znaczenie obora była by na planie kwadratu 15x15. 
    • Przez KlaudiaRolniczka
      Mam zamiar pobudować oborę na 15 sztuk byków mięsnych interesuje mnie czy lepiej jest trzymać na uwięzi czy luzem i czy jak będą luzem to nie będą się bodły ?
       
       
    • Przez Mateusz221
      Witam 
      Miejsce do zagosporarowania to obora 11x5,5 myślałem nad obora na głebokiej sciułce. 1,5m korytarz od sciany i boks 11x4 podzielony na pół. Czy to dobre rozwiązanie?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj