Skocz do zawartości
yacenty

Uprawa ogórków - ogolnie jarzyn

Polecane posty

SebQ90    0

koledzy gdzie w mazowieckim kupie tą folie pod ogórka i czyw arto dopłacać 50 zł wiecej za otwory w foli. dzieki

Wiadomość z agroFakt.pl

Witam! Chciałbym zapytać co sądzicie o podlaniu ogórków po wysiewie w grunt (w przypadku jak ziemia będzie sucha). Lepiej jest to zrobić przed wysianiem czy po wysianiu, a może wcale lepiej tego nie robić ?

jabohdan    0

Witam! Chciałbym zapytać co sądzicie o podlaniu ogórków po wysiewie w grunt (w przypadku jak ziemia będzie sucha). Lepiej jest to zrobić przed wysianiem czy po wysianiu, a może wcale lepiej tego nie robić ?

Przed siewem głupi pomysł bo do siewnika będzie saię ziemia kleiła, juz lepiej po siewie.

Powiedzcie mi proszę czego uzywacie na chwasty? U mnie zawsze po sianiu idzie 0,25-0,3l commandu, ale czesto zdaza sie, ze przepusci komose i chwastnice.

robo1980    42

Ja daje tylko command w ilości 65ml na 100litrów wody ,ja uprawiam  przed sianiem i pryskam a następnie sadzę ogórka po 2 tygodniach i przykrywam ,póżniej tylko przechodzę jakieś niedobitki z dwuliściennych.

robo1980    42

U mnie w tym roku na razie jest bardzo wilgotno.Dziś plewiłem i nawóz podsiewałem.Odmiana lazuryt względem platiny i joaliny wygląda gorzej.

waldemaros    10

U mnie platina ładna siana na foli nawodnienie przykryte włóknina ogólnie jestem zadowolony ale gorzej będzie jak przywala opłaty za pobór wody ze stawu

SebQ90    0

Koledzy ile rzadek 100m pociagnie pompa 120l.min. nawadnianie Kropelkowe.pompa 5metrow od lini kroplujacej.

kucharek999    0
Napisano (edytowany)

W jakiej odległości id kszaka ustawiacie linie kroplującą?

Ja rozkładam pod sam kszak kolo rządku

Edytowano przez kucharek999

Proponuję zaglądnąć do słownika ortograficznego, a dopiero później rozwijać taśmy koło krzaków  :rolleyes:

waldemaros    10

Ile dajecie comanda na ha? Tyle co pisze 0,2l/ha czy można więcej nie szkodząc ogórasom? :)

mozna smialo 4setki na ha

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się