Skocz do zawartości
yacenty

Uprawa ogórków - ogolnie jarzyn

Polecane posty

robo1980    42

Ja tam sieje pod przejazd jak się rozrosną to zuwam pędy do środka przy zbieraniu,zawsze coś się przygniecie ale i tak się uzbiera po co mz być puste pole.Miał ktoś już sonate bo jestem ciekaw jaka ona do zbioru i do jakiej odmiany można ją przyrównać i czy bardzo się rozrasta.

Wiadomość z agroFakt.pl

robo1980    42

Ja stosuje command już kilka sezonów i jest skuteczny na jednoliścienne bo u mnie jest tych chwastów najwięcej.

adaammek    10

witam zaprawiał ktos ogórki preparatem prestige forte  czy można (preparat do zap ziemniaków)

grzeglat    3

Polifoska raczej nie bardzo ponieważ ogórek gruntowy nie lubi nawozów z chlorkami a polifoska je posiada

robo1980    42

U mnie już ogórki pod przykryciem wychodzą.W sobotę kilka osób na wsi wsiało w grunt.

robo1980    42

Nie kontraktowałem bo mam złe wspomnienia z kontraktacji patisonów.Cena podobno 1.2zł za drobny dużo osób kontraktowało u mnie z okolicy.

waldemaros    10

z patisonami czyli do tarnowa a co za firma kontraktowala nie wiesz przypadkiem?

robo to pan p z krzyza  i pan g z bedziakow nie pocieszoni beda jak firmy pod nosem im kontraktuja

pawelJD    13

@gracz dodmieszaj jeszcze siarczanu potasu i będzie bajka :) Ja ogórka bd sadził w przyszłym tygodniu z rozsady na zagonach z folii i pod włókninę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się