Skocz do zawartości
yacenty

Uprawa ogórków - ogolnie jarzyn

Polecane posty

s4lim3    2

pytanie do tych co kisza, ogórek baronet nadaje się czy rozwali się do zimy w beczce ?

malkolm    23

Poleci ktoś jakieś odżywki czy stymulatory wzrostu żeby krzaki sie bardziej rozrosły?

azot będzie najlepszy :D 

Wiadomość z agroFakt.pl

A no właśnie... jakie u Was przyrosty? U mnie 1/3 tego co zrywam na codzień. Wczoraj nad ranem 6 stopni było, dziś niewiele więcej.

robo1980    42

Mam na dwóch działkach to wczoraj na tej większej było połowę tego co zwykle ,ale bardzo mało jest podrostków .Dziś zbierałem na drugiej działce to było 25 % tego co zwykle.Zapowiada się długi weekend od ogórka.

pawel-wod    1

po ile Wczoraj był ogórek , pytałem się w Krzyżu trasa Busko-Kaźmierza  to po 1,1 zł

Freeman10    1

po ile Wczoraj był ogórek , pytałem się w Krzyżu trasa Busko-Kaźmierza  to po 1,1 zł

W piątek był po 1.2 zł.

Ogólnie kaszanka w tym roku z ogórkiem. Zimno i sucho:( Ogórki zrzucają kwiaty. Ja, w tym roku, z 36 arów maksymalnie zebrałem 650 kg. Odmiany to: Platina, Nadusza i Liszt. 

pawel-wod    1

W piątek był po 1.2 zł.

Ogólnie kaszanka w tym roku z ogórkiem. Zimno i sucho:( Ogórki zrzucają kwiaty. Ja, w tym roku, z 36 arów maksymalnie zebrałem 650 kg. Odmiany to: Platina, Nadusza i Liszt. 

A nawadnianie masz bo platina potrzebuje wody i nawożenia , nadusha też potrzebuje wody a liszta nie miałem , w tym roku mam bursztyna i powiedziałem nigdy więcej , mam też sparte i godny ogórek polecenia a i mam też anje i też jest ciekawym ogórkiem

pawel-wod    1

u nas też wczoraj 1,3 i dziś też 1,3 ale to do południa było i być może cena w góre

Czos    2

Wczoraj sprzedane 2zł dziś 2,5 6-10cm kwas 1,4

pablo6234    0

giełda kraków drobny ogórek  nawet po 2,5 płacili wczoraj a w poniedziałek po 2 sprzedawałem i nie ma ogórka

kniaziu    2

Okolice wislicy tzn gdzie?

To w woj.świętokrzyskim, a dokładnymi namiarami nie dzielimy się publicznie od czasu pobicia skupujących.

Nie ma ogórka bo mączniak zaczął kosić mniejsze eko- plantacje, w mojej okolicy wszystko żółte co nie kropione, a ludzie dalej czekają na tańszego ogórka, teraz susza to reszta małych plantacji klęknie do reszty i ogóras będzie po 4zl w detalu (dziś już był po 4zl po ważywniakach i ludzie kupowali) ja sprzedaje tylko w detalu po 3zl ( do dzisiaj sprzedałem 2,1 t) a do końca sierpnia jeszcze troche czasu zostało.

robo1980    42

Do Wiślicy mam 10km a nic nie słyszałem o pobiciu skupujących.Dziś 1.5zł.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się