Skocz do zawartości
yacenty

Uprawa ogórków - ogolnie jarzyn

Polecane posty

alek12    0

ile rodzajow uprawiasz bo ja na 5 ha robie od 9 lat to samo czyli ogorek brokul pora i nie mam zamiaru tego zmieniac zawsze ktores wyplaci

albo wszystkie hihihi

laryy123    11

Ja pora. Pietruszka idzie do chłodni cebulę zaraz będę zaczynał obierac a brokuł na późnym czy letni pora na przetwornie robisz?

alek12    0

wszystko na swiezo targpiast plus hurtownie przetwornie niech same produkuja to zobacza ile co jest warte

Wiadomość z agroFakt.pl

alek12    0

gospodarstwo mam miedzy wroclawiema walbrzychem a dokladnie w swidnicy pora do szturmu na wrocku 1 zl drobna 0.8  brokul za trzy tygodnie jak sie handel ruszy bo teraz to niema brania na nic tylko opalanie na betonie w targpiascie

laryy123    11

U nas też nic nie idzie na razie dużo masz brokula jakie odmiany ja też zastanawiam się bo zawsze wyrywam w czerwcu z 40arów pora z pod włókniny i leży puste do jesieni po ile brokula sprzedajesz ruzyczkujesz go czy całe główki

alek12    0

brokul okolo 2 jak chesz sprzedac jak chcesz stac to 2.5 teraz tylko z lisciem bo za cieplo nie mam tego duzo okolo 0.7 ha

laryy123    11

To tak dobra cena Pora dużo masz mi się jeszcze zostało 0'5 ha i trzeba z nim spadać do puki cena jest i jakie odmiany pora uprawiasz ja wtym roku mam preline

Nie mogę czytać tych Waszych wypocin. Nie używacie przecinków i kropek, ze składnią również problemy... Ciężko zrozumieć Wasze wypowiedzi  ;[

alek12    0

u mnie rosnie malibu beaumont i troll  pora to culumbus i trzy nowe f1 pod numerami culumbusa cenie za niebieskiego liscia. na wrocku ogorek 2.5 ale wyrywania drzwi od busa to niema. druga noc z temperatura 10 c t

Czasochłonne to jest zrywanie ogórków, a nie stawianie kropek i przecinków. Ja też korzystam głównie ze smartfona i problemów z interpunkcją nie mam :)

pawel-wod    1

Czasochłonne to jest zrywanie ogórków, a nie stawianie kropek i przecinków. Ja też korzystam głównie ze smartfona i problemów z interpunkcją nie mam :)

To idź w pole jak ci przeszkadza pisownia z której zapewne nic nie rozumiesz , bo masz srajfona .a z ziemią masz zapewne tyle do czynienia , co masz ja pod paznokciami . u nas już 1,2 zł /0,30 zł . Kolego naucz się stawiać kropek na swoim srajfonie,jak kończysz zdanie .

Masz 2 godziny na poprawienie pisowni. Po tym czasie dostaniesz ostrzeżenia. Jedno z błędy, a drugie za obrażanie innych użytkowników. To samo tyczy się innych analfabetów.

Edytowano przez Elektrotechnik

laryy123    11

Alek Columbus ma dużo białego a liść ciemno zielony bo u praliny to jasny tylko ze 30cm białego

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się