Polecane posty

Rovley    0

Czy moze ktos wie czy w tym roku bedzie dostepny basagran?? I jakie sa jego ceny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpeniek26    5

Raczej nie będzie ale jest jakiś niemiecki środek zastępczy stosowałem go w tamtym roku jest troche tańszy ale ma to samo działanie, jutro podam jego nazwe bo dziś nie pamiętam <_<

 

 

EDIT;

 

To nazwa tego środka AGRO BENTAZON, ma to samo działanie tylko dawke trzeba troche zwiększyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr301976    1

jestem zainteresowany ale die go kupić potrzebuje jakiś namiar bo mam dwa ha grochu do opryskania na chwasty dwuliścienne


Dziękuje wszystkim za życzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

ja mieszkam w kutnie i też nigdzie nie mogłem dostać odpowiednika basagranu

dostałem dopiero w Żychlinie

 

w ciągniku mam jeszcze chyba przetłumaczoną etykietę od tego niemieckiego środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

W nr.8/2009 Top Agrar str,54 piszą że BASF od nowego sezonu ponownie wprowadza na rynek herbicyd Basagran.


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super    1

witam wie może ktoś kiedy bedzie baagram dostępny w polsce.

 

ma ktos namiary na jakiś niemiecki środek cos podobnego do basagramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Barox 460

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z tego co tu widzę,poszukiwane środki utraciły pozwolenie u nas w kraju.Dziwne gdyż słowacka strona pokazuje inne terminy wycofania,chyba że w każdym kraju UE jest oddzielna rejestracja.Nie sadze by był problem zakupu środka ze Słowacji,tym bardziej ze mają stronę tłumaczoną na polski.Ni zaszkodzi zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super    1

witam wszystkich znalazłem na allegro basagran powiedziecie co to jest za oprysk jeśli w sklepach nigdzie go nie ma w sprzedaży tutaj jest numer aukcji Basagran 480 SL 1l chwasty zboza ziemniaki inne (numer 955783084)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super    1

jeśli chciecie wiedzieć to basagran jest już w sprzedaży dzisiaj zakupiłem sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurass    0

Ja kupiłem po 122zł basagran ale ukraiński i mówią ze mocniejszy niż nasz polski;] Gościu u nas popryskał fasole dał 2L na ha i ani ziela ani fasoli;] Najlepiej dzielić dawkę na pół i pryskać 2 razy . I jak ktoś chce mogę sprzedać bo zostało mi 5L ;].Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez raptowny56
      Witam panowie  i panie chciałem zapytać czy środek Nikosar OD 60 nadaje się na chwasty w wiklinie jest on przeznaczony do zwalczania chwastów w kukurydzy pytanie czy nie spali on wikliny wiklina dopiero co zaczyna puszczać .Z góry dziękuję za pomoc ?
    • Przez Lino
      Czy mogę wymieszać środek Aspik 250 EC z Azoksar Super 250 SC?
    • Przez losktos
      Tak jak w temacie, wiosna coraz bliżej więc piszcie jakie macie strategie skracania zbóż. Prosiłbym o uwzględnienie również odmiany zboża (jak wiadomo inaczej podchodzimy do odmian krótko- a inaczej do długosłomych), fazy stosowania i mniej więcej poziomu nawożenia.
       
      Na początek moja strategia w pszenicy:
      Faza BBCH 30/31 - 1l CCC + 0,1-0,15 Moddus, odmiany Bamberka i Rywalka. Wysokość roślin wg COBORU: Bamberka 89 cm, Rywalka 103 cm tak więc odmiany dość niskie. Poziom nawożenia N ok 150-160 kg/ha
    • Przez Makis2111111
      Witam co mogę zastosować w pszenicy? z herbicydem będę pryskał mustangiem prawdopodobnie i do tego na miotle i owsik ATLANTIS 12 0D 0,5L + BIOPOWER 0,5L bo chciałbym dać jakieś aminokwasy lub mikroelementy czy jakieś siarczany magnezu np czy coś inneg co wy stosujecie np ??
       
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie jaki oprysk na łubin przedwschodowo i w jakiej dawce  ? Myślę nad Boxer lub Fantasia 800 EC . Fantasia niby tańsza . Może macie jakieś lepsze sprawdzone opryski ? Bo ja jakoś do łubinu do tej pory nie miałem szczęścia tylko same chwasty 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj