Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Cihu

Dodatkowy zbiornik paliwa w TD5050 (i jemu podobnych)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Cihu    123

Ma ktos zamontowany dodatkowy zbiornik paliwa w td5050? Bo wydaje mi sie ze pojemnosc 92 litrow to troche malo jest jakna 95 koni. zastanawiam sie gdzie jest miejsce na ten dodatkowy zbiornik. czyzby po prawej stronie ciagnika pod kabina? U mnie znajduje sie tam zbiorniczek sprezarki i pewnie w moim przypadku nie bede mogl zamontowac dodatkowego zbiorniczka.

czy ktos wie jak to jest?

darek4x4    0

A napiszesz jak ze spalaniem w twoim td5050, starczy mu te 92 litry na 8 godz pracy (może producent wyszedł z takiego założenia - tylko przypuszczam)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zbiornik 92 litrowy jak na 95 koni przy lekkich pracach na cały dzień lub więcej powinien starczyć. Do czego wykorzystywany jest u ciebie ten New Holland? Jak jest miejsce na dodatkowy zbiornik to ja bym go założył. Zawsze masz więcej paliwa. <_<

Wiadomość z agroFakt.pl

Cihu    123

NH kupiony zostal dwa tygodnie temu. bedzie to glowny ciagnik na gospodarstwo 30 ha i raczej nie bedzie oszczedzany. co do zbiornika to dochodzi fakt ze co niektorzy na forum pisza ze tam wchodzi tylko 70 litrow a nie tak jak jest napiszane ze 92. ale tego nie sprawdzalem jeszcze. spalania tez nie znam jeszcze.

kobra89    66

Wchodzi ponad 80 litrow a reszta to poduszka powietrzna w zbiorniku tak samo jak w samochodach, nie wiem tylko jak spuscic to powietrze jeszcze. A dodatkowy zbiornik paliwa jakos bede i ja musial z czasem zamontowac od jakiegos samochodu bo mi te 80 litrow nie wystarczy.

Kuki19    2

@Cichu jeszcze w polu nie robiłeś a już Ci zbiornik za mały? popracujesz to zobaczysz, ale bez przesady, czy naprawde będziesz po 8-10 godz rypał w polu i pola masz daleko od domu? Może wystarczy Ci taki zbiornik, albo nauczysz się z takim żyć, w końcu te ciągniki podobno dużo nie chlają he he

kobra89    66

Ja np. nie musze jechac w pole zeby wiedziec ze niewystarczy mi 80 litrow, w MTZ mialem 120 litrow i akurat zamykalem dzien z malym zapasem wiec twierdze ze ze ten oryginalny zbiornik bedzie nie wystarczajacy.

Cihu    123

ale tak jak w c-360 zawsze na koniec dnia okolo godziny 19 brakowalo mi paliwa a z checia popracowal bym do godziny 23... a po zjezdzie do domu to juz mi sie nigdy nie oplacalo wracac spowrotem na pole... w kazdym razie wiekszy zapas pozwalal by na wieksza swobodnosc na polu co nie?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować