Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sydney

Deutz-Fahr Agrofarm 430-Informacje i dane techniczne

Polecane posty

sydney    32

gość robi mi ofertę na nowy prow na ten ciągnik a ja nawet nie wiem jak on wygląda <_<

Wiadomość z agroFakt.pl

luk2782    19

Prosta i przede wszystkim tańsza wesja Argotrona serii K. ciganik z duza pula układów sterowanych mechanicznie od podnosnika poprzez hydraulike do skrzyni. Opinia jaka usłyszałem od kierownika serwisu DF na ich temat to taka ze On osobisicie jeszcze sie do Agrofarmów nie przekonał dla niego za duzo włoskich podzespołów w nich jest:) ale to jego zdanie. Wizualnie ciagnik prezentuje sie dobrze jak na ta klase. o ile dobrze pamietam na Allegro jakis model agrofarma jest wystawiony.

Grzenio    12

bardzo dziękujemy moderatorowi <_< że jednak temat został. Pozdrawiam przy okazji tego Pana! :)

No właśnie cikawe czy on taki "włoski" jest i jak z awaryjnością? Bo na nowy PROW bedę składał na 410.

A wiecie może czy te nowe agrofarmy mają silniki na CM czy Euro II na pompowtryskach?

Ferdek07    62

@Sydney nic się nie dygaj o jakość że włoskie części bo włoskie to włoskie ale napewno lepsze niż chińskie czy polskie niestety <_< Ciągnik żyleta, ale z drugiej strony tak na zdrowy rozum to troche ciężki grosz jak za tylko 85km, a za ile wyszedł by najmniejszy agrotron i czy to musi być akurat 80km?

http://www.allegro.pl/item570214501_agrofa...lambo_john.html to on ma rewers mechaniczny i tyle kosztuje? :):):) - ja bym nie brał :)

sydney    32

ja myślałem o tym agrofarmie 100 ale dealer doradził mi agrofarma 430 on ma 109KM w opcji rewers elektrohydrauliczny czekam na ofertę ma być dziś lub jutro

luk2782    19

zastanów sie nad agrotronem K420 albo 430 czy jest duza róznica cenowa:)bo jesli chcesz 100km to Agrotron ma wiele do zaoferowania

sydney    32

pewnie masz rację, agrotron to bardzo fajny ciągniczek zawsze mi się podobał, ale cena też pewnie inna

Grzenio    12

cena podana w linku z allegro jest brutto a netto wychodzi 145 zł, ale myślę że jeszcze 7-8 tys netto można utargować spokojnie więc dało by to kwotę 138 tys zł. no a za Agrotrona najmniejszego trzeba dać 180 - 190 tys netto. więc różnica jest i to nie ma mała a tu i tu po 100 KM.

Olik    0

Spoko temacik zostaje bo jeszcze takiego niema i dzięki za pozdrowienia <_<

Jakiś dziwny ten Agrofarm bo ma skrzynię 5 biegową? Czy może wersje z rewersem mechanicznym mają właśnie 5 biegów?

Co do różnic między Agrofarmem a Agrotronem jest kolosalna i za długo by tu opisywać ale wydatki pomp, udźwigi, komfort itp. itd. w Agrotronie będziesz miał co najmniej o 1/3 większe lub jakbyś wziął Agrotrona w wersji Profiline to wszystkie cechy wcześniej przeze mnie podane byłyby na jeszcze większym poziomie :)

luk2782    19

Agrotron jest ciagnikiem ze tak powiem z załozenia trwalszym bazuje na innych podzespołach bardziej sprawdzonych nawet w wyzszych modelach. nie jestem pewien ale tam sa chyba inne jednostki napedowe. poza tym skrzynia ZF t7200 jest bardzo dobra i solidna skrzynia dajaca duze mozliwosci jest w czym wybierac. przedni i tylni most takze ZF te same mosty sa w 120km Agrotronach serii K poza tym jak juz wspominał przedmówca jest silniejszy pod wzgedem wydajnosci poszczególnych układów. Osobiscie jesli miałbym wybrac miedzy tymi ciagnikami jak na głównego konia pociagowego wybrał bym K:)

Andrzej24871    12

W agrotronie "K" są skrzynie ZF-a serji t-7100 , a nie t-7200 >>> 7200 są montowane w agrotronach "M" . Skrzynia 7100 ma 3 półbiegi zmieniane pod obciążeniem a w 7200 są 4 biegi zmieniane pod obciążeniem. A jeśli ktoś by sie zastanawiał który wziąść to ja bym radził 430 , ponieważ ma wtrysk CR (DCR-Deutz common reil) a 410 i 420 są na pompo wtryskach. Pozdrawiam i sorka za ortografie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez pati
      Jak wszystko to wszystko. Ile pali, z jakim pługiem i maszynami, Jaka cena za jakie wyposażenie. I oczywiście jak się sprawuje. (pytanie dla posiadaczy agrotronów)
    • Przez czarnyyyy
      Zastanawiam sie na kupnem kombajnu na okolo 120 ha i dosyc cieakawa oferta wydaje mi sie deutz,ale widze malo opinii o nim,dlatego zakladam ten temat.
    • Przez luk2782
      Witam!
      nie znalazłem takiego tematu wiec go załoze. Ciekawia mnie wasze spostrzezenia na temat tych kobajnów. moze macie własne doswiadczenia z nimi lub znacie uzytkowników jesli tak podzielcie sie ze mna moim zdaniem mozna było je uznac za podobne do NH TC56 (od niedawna seri T5000) jezeli chodzi o parametry podobnie z cena jenak diabeł twki w szczegółach
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Co sądzicie o Agrotronie 130?
    • Przez Arek
      Dobierałem sie do wentylatorów w kabinie i jakie było moje zdziwienie jak na wentylatorach zobaczyłem znaczki Fiat-Lancia Silniczek ze śmigłem i pokrywką jest dokładnie taki sam jak w punto.