Skocz do zawartości
KAMET

Pompy paliwowe do ZETORA , URSUSA , BIZONA

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Bizona
KAMET    0

Witam prawdo podobnie poruszę ciekawy temat na forum dotyczący pomp paliwowych do pojazdów rolniczych ZETOR, URSUS, BIZON. Jakie zmieniki stosujecie, kiedy pompa wam padnie POLSKIE czy CHINSKIE?? Pytam się z tego względu, że jestem producentem aparatury paliwowej od 25lat. I jakieś 2 lata temu na rynek polski w szedł bardzo dużo zamienników Chińskich, które po pewnym czasie zaczęły się psuć w przeciwieństwie do mojego wyrobu. Dlatego pytam się, jakie wy zamienniki stosujecie?.

Jeżeli by ktoś potrzebował pompy paliwowej do ZETORA, URSUSA, BIZONA, STARA 200, IKARUSA, AUTOSANA to proszę pisać sprzedaje po dobrych cenach są wystawione na allegro. http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1953044

adikpl1    179

Ja tam uważam że najlepiej jest kupować oryginalne czeskie części zamienne sygnowane logiem Zetor PDC.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Parę lat temu ojciec kupił nową pompkę do Bizona, kosztowała dwa razy tyle co zwykła. Od normalnej różni się tym, że naciskana jest tylko w dól, do góry odbija sprężyna. W Bizonie jest to świetne rozwiązanie, wystarczy kawałek pręta czy śrubokręt i można napompować paliwo siedząc na zbiorniku, dodatkowo pompka bardzo dobrze ciągnie, nie ma porównania do fabrycznej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się