zbig

Kubota M7040N- Opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zbig    0

Kubota M 7040N ma ktos juz w uzytkowaniu prosze o informacje jestem zainteresowany zakupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamkubota9    0

Z tego co wiem to na AF jest tylko jeden uzytkownik który posiada ten ciągnik a jest nim @Helmex :D

jak dla mnie to ciągnik fajny mały zwinny jak wszystkie Kuboty nawet zastanawiałem sie nad kupnem jako pomocniczy ale ta cena odstraszająca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helmex    0

ja jestem szczesliwym posiadaczem kubotki jak macie jakies zapytanie to pytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbig    0

Helmex napisz mi o Kubocie M7040N ile pali z roznymi maszynami np.opryskiwacz sadowniczy zaczepiany ,jaki jest hałas w kabinie pod obciązeniem ile masz mtg jaki drogi pierwszy przeglad gwarancyjny oraz jaka jest ergonomia w kabinie[sterowanie dzwigniami] drgania i wstrząsy w pracy z maszynami jak i jazda po szosie ,oraz ile Cie kosztowal jestem zainteresowany zakupem.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamkubota9    0

Helmex ja tez mam do Ciebie pytanko jaka jest waga tej Kuboty ????? Jeśli chodzi o mnie to ja byłem zszokowany gdy pierwszy raz zobaczyłem na zywo ten ciągnik wszystko w nim jest tak fajnie zminimalizowane (w dobrym tego słowa znaczeniu) :) zbiornik paliwa za tylnimi kołami to dobre rozwiązanie bo juz nie musieli go pakować tam pod spód ciągniczka jadną z największych zeczy które zrobiły na mnie jak najbardziej pozytywne wrażenie to kabina ciągnik mogłem porównać z jakimś Landini sadowniczym chyba 55 coś i musze powiedzieć ze Kubota ma lepszą i wygodniejsza kabinkę po pierwsze w Kubocie podłoga jest płaska a w Langini juz nie bo tam podłoga jest podobnie zrobiona jak w C-330 i wogóle z wyglądu ogólnego w środku lepiej Kubota została wykonana <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helmex    0

o zbiorniczi to ma ona pod spodem bo ma 3 zbiorniki a powiem ze jeszcze jeszcze nie była podczepiona do zadnaj maszyny tylko narazie docieranie czyli np kuligi <_< a po szosie sie jedzie ale trzeba pamietac na zakretach o tym ze jest bardzo wąska ja mam na niej dopiero 14 mth a po 50 przegląd ale ceny nie znam waga 2500 około i tyle samo udzwigu

w kabinie bardzo cicho i fajne głosniczki w zestawie ale trzeba dokupic sobie radio :/ moim zdaniem za ta cene powinna byc jeszcze belka deugie lusterko blotniki i oczyywiscie radio i oczywiscie fajna rzeczy chamowanie na 4 i takie cos jak sie włączy ze przednie koła maja dwa razy szybsze obroty niz tylne i zawraza prawie w miejscu i mam pytanie jak to sie w ogóle nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helmex    0

a no pisze tam na guziku ale nie wiedziaałem czy to przedni naped czy co bo tak raz naciskam to mam 4x4 a jak jeszcze raz to bi spid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbig    0

Helmex ile pali nowa Kubota i gdzie mieszkasz czy mozna u Ciebie obejrzec w pracy ten traktor.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbig    0

Helmex Ty masz Kubote rolniczą o symbolu ME 7040 szeroki czy sadowniczą ME7040N wąski .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helmex    0

sadownik tylko ze sadownik jest droszy o 4 tys od rolniczego bo sadowniczy to traktor specjalistyczny i dla tego jest droszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamkubota9    0

a Helmex mógłbyś napisać jaki rozstaw osi ma ten ciągnik i szerokość między przednimi kołami??? bo nie wiem czy by mi sie w kartofle zmieśćił <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbig    0

Kubota M7040N cena 134 tys netto brutto okolo 160 tys traktor dla miliarderów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamkubota9    0

oj to nie źle teraz poszło w góre <_< jak ja się pytałem dilera ok miesiąć do półtora miesiąca to cena wynosiła ok 120 tyś netto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helmex    0

jutro ci napisze moim zdaniem w tyle sa za małe i za waskie ale jak bedzie potrzeba to beda blizniaki dzis orałem i fajnie sie robi cicho nie to co w 60 :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helmex    0

Jak na razie 2 skibowym, była to łąka i jeszcze nie dowieźli drugiego, a chciałem sobie coś porobić nowym traktorem i żeby przegląd nie wyszedł w sezonie na maliny.

Edytowano przez MarcinPykuS
Cytowanie poprzedniego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helmex    0

uzwyana 3+1 a i jedna wada do tyłu z siedzeenia nie widac jak sie podjezdza do przyczepy bo zasłania bak (jeden z 3)

i spalanie jak na traktor takiej wielkosci to ma duze przeciez te 74 kobył to darmo nie chodzi ale siłt to ma jak trza :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sniperghost
      Witam.
      Posiadam mini traktor kubota gl 320 . Ostatnio zauważyłem, że jakiś przewód wisi , jakby został zerwany, nie wiem gdzie on ma być podłączony. Jeżeli ktoś wie co to jest z góry dzięki za pomoc.


    • Przez strd
      Witojcie hej.
       Z racji zapchania się DPFa u ojca w Kubocie M7060 poszukuję gniazdka diagnostycznego. Wiem, że jest 4 pinowe i wisi gdzieś na wiązce nad chłodnicą, ale nic tam takiego nie widzę. Czy to jest to w którym jest wtyknięty rezystor 120 Ohm 1/2W?
      Z góry dzięki.
    • Przez kubaguzik
      co myslicie o marce kubota wasze wrazenia plusy i minusy tych ciagników
    • Przez jacek_83
      Mam problem z Kubotą l5040.
      Gdy jechałem z przemysłem, ciągnik zaczął tracić moc i mocno dymić na niebiesko, do tego stopnia, że byłem zmuszony redukować i nie wkręcał się w obroty. Pomyślałem, że może wtryski lub filtr paliwa. Wymieniłem filtr na nowy, do zbiornika wlałem preparat do czyszczenia wtrysków, ale to nie pomogło.
      Następnego dnia było już ok. Cały dzień i nawet małej chmurki. Kolejnego dnia problem powrócił. Dolałem paliwa i siuwaksu do czyszczenia wtrysków i pojeździłem. Było ok.
      Za jakiś czas pojechałem do majstra Kubotą, żeby poprawił elektrykę, było ok. Następnego dnia gdy wracałem znowu zaczął dymić na niebiesko.
      Nie zauważyłem, żadnej reguły, raz jest wszystko dobrze, a innym razem już nie. Nie zwróciłem uwagi czy bierze olej. Jak nie dymi nie ma siły, to wstawiam do garażu i nim nie jeżdżę.
      Problem pojawia się przy zagrzanym silniku. Nigdy przy odpalaniu. Paliwo z jednego źródła z Orlenu. Problem pojawił się na jesieni, po zakończonym sezonie zbiorów.
      Czy spotkaliście się z podobnym problemem? Gdzie najepierw szukać przyczyny?
    • Przez Nikt23489
      Witam. Mam problem z Kubotą M7040. Mianowicie traktor do tyłu jedzie płynie na każdym biegu lecz po przełączeniu rewersu do przodu ona ruszy kawałek i przestaje jechać. Jaki może być tego problem ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj