Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
adamkon

Brak oporu przy maksymalnym skręceniu kierownicą

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adamkon    15

Witam!

Od niedawna kiedy skręcam koła na maxa nie ma oporu w kierownicy. Koła stoją już w miejscu a kierownicą nadal można kręcic. Czy to coś poważnego czy nadal można spokojnie użytkowac traktor? Problem dzieje się w MTZ 82 z 1996 roku.

Ja mam MTZ z 1999r i już od dawna mam to samo. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale nie wnikam. Nic poważnego się nie dzieje. Tak że nie martw się :)

lukas120    4

a niejest to już zużyty orbitrol??? a jak kiedyś w transporcie koła nie zaragują??? moim zdaniem to poważna sprawa

Wiadomość z agroFakt.pl

Ja tak jeżdże kilka lat, i jak by miały koła nie zareagować to działoby się to stopniowo i byś wiedział kiedy przyszedł czas wymiany. Też podejżewam, że to wina orbitrolu, ale mi to nie przeszkadza.

szpeniek26    4

A nie jest to wina jakiegoś zaworu?? Orbitrol jeśli był by zużyty to ciężko by sie kierownicą kręciło.

Lexion430    0

Nie tylko Orbitrol możesz mieć zapowietrzony też jest tego przyczyna ja tak miałem w ładowarce skręciłeś do oporu kołami a kierownica dalej sie kręci co było to było że orbitrol był zapowietrzony

adamkon    15

Wczoraj moj ojciec rozmawial o tym z mechanikiem w rolmechu i powiedzial ze orbitrol jest poprwostu popsuty, ale podobno mozna z tym jezdzic. Jesli na zgaszonym silniku kierownica bedzie lako chodzila wtedy trzeba juz wymienic.

PronarekP5    25

dodam ze jak ogądaliśmy jednego Massaya 6170 to działo sie dokładnie to samo - wiec to nei tylko w rusakach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować