Skocz do zawartości
endrju00711

UWAGA OSZUST !

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JanuszTracz    45

Przy takich zadluzeniach wystarczy ze jedno nie za gra i sie leci,a ze ludzie do niego zal maja moze kulo ich ze chce miec cos wiecej a jak nie poszlo to pluja jadem jak to ludzie ch*je do kosciola nie wiem po co chodzi ten chory narud zawistnych skur,,,,wieli,na takich wioskach gdzie dookla dziady to jak ci idzie to na ciebie psy wieszaja i jak ci nie idzie tak samo,,,to zlycytowali go ?? 

• Like 1

Marl    15
Napisano (edytowany)

tu znalazłem link z komorniczej aukcji: https://www.otodom.pl/oferta/obwieszczenie-o-i-licytacji-nier-kw-12971-4-ID2LUTh.html#gallery[1] 

Odsetki od przeterminowanego kredytu go zjadły... w liście pisał, ze miał 2 mln kredytu, daj tylko 8% odsetek. Przeterminowany to minimum 20-25% w skali roku... Nawet jakby chciał spłacać te długi, to i tak nie ma sensu. Zycia mu braknie na spłate tych długów a i tak będzie co najwyżej "na zero"... Oczywiście nie chciałbym być jego wierzycielem. 

Edytowano przez Marl

JanuszTracz    45
10 godzin temu, JanuszTracz napisał:

Z taka obsada co on posiadal dalo sie to splacic banki i wierzyciele z komornikami go zniszczyli,gospodarstwo w toju produkcji tak wykonczyc to nie dlugo jeszcze suszs 2015 roku i wystarczylo,i co z tego dla banku ze go dusza komornikiem jyz tego nie odzysiaja a czlowieka zniszczyli,  ,,

Wiadomość z agroFakt.pl

JanuszTracz    45

I tez nawet na tym forum jada po tym czlowieku a co drugi na sliskim procencie ze jak cos nie zagra i nie wydola w terminach to idzie na dno ale nikt sie nie przyzna ludzie to chu,,je, 

Marl    15
Napisano (edytowany)

@JanuszTracz daj spokój z tymi wulgaryzmami... Zaszalał za bardzo i popłynął... Miał 15 ha, nabrał kredytów, dokupił kolejne 15 ha. ok, i robimy chwilowy STOP z inwestycjami. 30 ha i 2 mln długu??? 30 ha po 30 tyś = 900 tys. Jak sie zmieniło prawo odnośnie komorników ( zmniejszona możliwość zajecia sprzetu, inwentarza, ziemii ) to zaraz lament rolników ze nie moga kredytu dostać ( czytałem w TOP AGRAR ). Niejednemu uratuje to tyłek, tylko Ci rolnicy tego nie dostrzegają... Odnośnie Jacka, szkoda chłopaka - miał cel i wizje. Tylko jakby banki tak jak dziś robią czyli odmówiły mu kolejnego kredytu, co by było? Ano miałby jedna obore, spłacał raty i żył dalej... Miałby 5 chudych lat i juz "na prostą" wyszedłby... 

Edytowano przez Marl

JanuszTracz    45

Tez fakt na dupe w pore nie siadl,ale mozna bylo by uratowac gdyby tylko banki i wierzyciele chcieli,dziwi mnie farma w toku produkcji pada goscio pojecie o chodowli i takie cuda zeby krowy padly a tu co miesiac bylo i ze nie chcieli dac wiecej czasu, 

Marl    15

Z listu wynika,że PKO nie uczestniczyło w licytacji. Wierzyciele nie chcieli czekać, bo kto opóznił to juz nic nie odbierze z długu, bo nie ma juz czego licytować. Dlatego ten pospiech. Kolego, wartość sprzedaży mleka to nie wszystko. Koszt produkcji około 1 zł, reszta o zysk... Może ktoś jest z podlasia, zna go, niech coś napisze...

JanuszTracz    45

Wiesz jak to ludzie,jak ci idzie to pluja na ciebie ale zrobic nic nie moga a jak cos nie poszlo to dopiero jada,, zycie.   Wiadomo a ale jak by byly terminy splat rozciagniete to by tego nie bylo,ale jak nie ma poduchy i noga sie powinie kilka razy to leci jak kula sniegowa nie starcza na wszystko i jest albo kupisz dla krow zeby doic albo od dasz wszystko i nie bedzie nic ale nawet splacajac w miare mozliwosci takie rzeczy robic tetaz to napewno nie odda bo z czego,,ale duzo w tym jest ze jak ktos ci smrodu na robi ze padasz to nikt nie chce ryzykowac i czekac na ta kase chodz by nawet mogl bo sie boi ze nie odzyska i tak wlasnie by bylo,nie uwazam ze ten czlowiek specjalnie nie oddawal,zlapal by tetaz na mleku kasy i by oddal a tak ch*j gospodara padla dlugi zostaly,tylko kto na tym skorzystal komornik zarobil i te co go ojebali maja satysfakcje ze zniszczyli,

Sadek    449

Czytałem o tym w gazecie rolniczej i moim zdaniem gość przeinwestował i dlatego pojawiły się problemy. Kredyty jak i termin płatności to dług, jak ktoś napisał zabrakło poduszki bezpieczeństwa. Pewien gość ostro inwestując powiedział albo będę panem albo dziadem, bywa u niego różnie ale narazie ciągnie do przodu aby tak dalej pracy się nie boi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez patryk165
      Słyszeliście możne że ktoś komuś wsypał cukier do baku w traktorze lub maszynie napędzanej na ropę. Słyszałem ze traktory stawały, a ciekawi mnie jak było naprawdę?  
    • Przez AdrianFanDeutz
      Gdzie mozna kupic ile kosztuje obciaznik do ciagnika na przedni tuz waga jaka mnie interesuje to ok 800kg
    • Przez michal_xs
      Witam chciałbym dowiedziec sie cos wiecej o użytkowaniu traktora z DPF. Planuje zakup jd z filtrem dpf. Pracował by on głównie z turem . Przez okres zimowy co 3 dzień po ok 30min. Jak bd wyglądać to cale wypalanie itp? Czy bedzie to uciążliwe? Moze ktos taki traktor uzytkuje i opiszę jak sie ma sprawa?
    • Przez tommy66692
      Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych podajemy w tym temacie. Przed pytaniem postawionym w tym temacie polecam poprzeglądać te tematy;
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t2826.html
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t9098.html
    • Przez Eryko
      http://www.ziptuning.nl/pl/traktory/ spójrzcie na to.za prawie 4000zł mozna miec troche mocniejszy ciągnik.np Case Magnum 270,o mocy 312KM chipują do 406KM.tylko ciekawe jak to silniki znosza.