endrju00711

UWAGA OSZUST !

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mirasek    13

No nic, dałeś się nabrać, gdybyś tylko powiedział że sobie przelejesz to szybko by się wycofali z tego interesu. Samo pokazywanie kieliszkiem już zajeżdża cygaństwem, bo nawet nie woda ale gdyby na dnie była łopata syfu? Ja wiem że teraz to można sobie mędrkować ale ja mam ostrą alergię na wszelakich domokrążców, każdy niechciany interesant na podwórku otrzymuje polecenie zdecydowanego oddalenia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermes    1

Komorowski już zrobił dał większą ulgę studentom od 1 stycznia na komunikację- taka była obietnica przedwyborcza, a że ja studiuję rolnictwo to przekład się też na nasza gałąź gospodarki.

 

Piszesz ,że studiujesz i jesteś zachwycony,że wielmożny Komorowski dał ulgę(ochłap) na bilet.

To zapytaj się rodziców ile zapłacili ostatnio za energię elek.?,ile zapłacą od nowego roku na KRUS itp?.

Rząd da złotówkę z wielkim szumem a zabierze dwie po cichu.Cały czas trwa drenaż naszych kieszeni, czy Ty tego nie widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Do mojego dziadka przywoził kiedys taki jeden paliwo, woził ze 2 miesiące raz w tygodniu po 40 l i na koniec przywiózł 200 l ... w tym 50 wody :D i od tamtej pory tylko CPN

Pełna składka (do 50ha) za I kwartał 2011 to cos około 330 zł... tak strasznie dużo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

ja kupuje u firmy ohman czy jakoś tak :D zamawiam 500l przyjeżdżają tirem wlewa do beczek lub na pełni mi oba traktory do pełna i jestem zadowolony :D a cena wynosi 4.30zł zwrot podatku jest jaki jest ale zawsze coś :D nie kupuje nic nigdy od takich ludzi np.wapno okazało się że oszuści a kupił nie jeden gospodarz a to było pomieszane z piachem :)


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1100    3

Za tą cene prawie każdy by się połaszczył, więc nie mędrkujcie i nie pouczajcie gdzie się paliwo kupuję....


Nie ma sensu wchodzić w dyskusję z idiotą, ponieważ najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Dokładnie ...

Po za tym gdyby rolnik godziwie zarabiał to nie byłby zmuszony obnizac wszelikimi sposobami kosztów produkcji :) między innymi przez takie "okazje" ...

 

Po za tym Ja osobiscie nie ufam juz nawet jakosci paliwa na stacji - zawiodłem się na jakosci ON przy ostatniej orce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

jak można kupować od złodzieji i jeszce płakać ze oszuści?

powiedz mi jak to możliwe aby ropa kosztowała dużo taniej niż na stacji paliw?

skoro kupujesz to wiesz ze ON oscyluje w okolicy 4.20-4.30 w detalu i koło 4zł w hurcie - to skąd nagle 2.80?

Bez faktur - bardzo dobrze ze Cie nauczyli. Jak można coś kupować bez faktur? i to jeszcze jak piszesz kilkaset czy kilka tys litrów?

U mnie tylko jedna firma dowozi paliwo, tylko na fakturę, jak coś by było nie tak to są dowody do sądzenia sie.

Przeccież jak nalejesz sików czy gówna do baku to możesz zniszczyć maszynę.

popatrz na to tak - 4zł bez vatu to juz około 3.3, do tego odejmujesz akcyzę i cie wychodzi 2.5 zł za litr najnormalnieszego w swiecie paliwa z dokumentami - to płacąc po 2.8 zł za litr wody to zrobiłes interes zycia.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkos795    4

Czytając posty wszystkich użytkowników można dojść do wniosku,że najlepiej lać do swoich maszyn paliwo,które

samemu sie ukradnie,bo wtedy jest małe prawdopodobieństwo że zostanie sie oszukanym przez innego złodzieja

a koszty produkcji sie zmniejszą,a jak wiadomo jak człowiek nie pokombinuje to nie przeżyje :D A tak na powaz

nie to ja często biorę ropę bez faktury,bo jeżdże na usługach,,i autko tez mam na ropę więc faktur zbieram

tylko tyle żeby dostać dopłaty na paliwo.jednak ważne jest to że biore z jednej firmy tylko z fakturami

czy bez.Widocznie oni też nie są patriotami i kombinują z vatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deutz610    16

Mnie ktoś kilka lat temu tak nabrał sprzedawali ropę i mi sprzedali za 500zł (ropa pół na pół z wodą),przynajmniej gratis dali duża beczkę której używam do dzisiaj ale beczkę można kupić taniej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca94    168

Na drugi dzień po tej wpadce przyjeżdża gościu od mieszanek a ojciec wkur****y wychodzi z domu on się pyta coś pan taki wkur on mówi a diler ze jego ojce też tydzień temu tak załatwili :lol: może to byli ci sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalfalk1    27

policja zatrzymała dwie osoby w Czersku k.Tucholi kujawsko-pomorskie.sprzedawali ON po 3zł a wlewali wodę.jedna z tych osób ścigana była listem gończym.

Edytowano przez rafalfalk1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszek    0

Ludzie no to chyba jest oczywiste,że oszust!

Przyjedzie na miejsce (pewnie za darmo... ciekawe kto by był taki spoko)

Proponuje Ci ropę za 2,8zł (sam ten fakt daje do zrozumienia,ze troche za tanio...)

I jeszcze daje Ci beczke gratis no wow rewelacja :) Oby więcej takich sprzedawców :)

 

Chciałbym Was poinformować,że juz wkrótce paliwo pójdzie o kilkadziesiąt groszy w góre :) Baryłka ropy kosztuje juz ok. 95$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotnik    0

jak by tego nie komentowac nasuwa sie jeden wniosek my rolnicy za malo zarabiamy,bo majac pieniadzie dwa razy bysmy sie zastanowili a nie szukali okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

trzeba uważać na takich jak ten agent z pierwszego postu i nie tylko bo można się ładnie przejechać a jeszcze jak jakiś rolnik po jakiejś klęsce czy coś to co kasę wyda i ani ciągnika ani pieniędzy tylko wziąć sznur i się powiesić ;[


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes22    0

Witam.Też chciałem ostrzec przed oszustami na allegro. Oszuści wystawiają dość tanio w idealnym stanie ciągniki.Gdy zadzwoniłem do nich w sprawie fendta 714 z 2006 rok http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=A63942&ad_status=not_found który jeszcze niby znajduje się w niemczech w cenie 190tyś zł brutto (vat 23 procent co mnie zdziwiło bo tam jest 19%) czyli jak dla mnie ponad 140 netto.Gość zaczoł ściemniać że już jakiś gość się na niego zdecydował tylko musi sprawdzić czy wpłyneły mu niby tam jakieś pieniądze za jakieś pole i że jak by on nie miał pieniędzy to jestem następny do tego ciągnika buhaha.Oczywiście oddzwania za 5 min że gość nie ma kasy.I takie tam blebleble i mówi że musiał bym im wpłacić zaliczkę 4 tyś tylko .To ja na to że wolał bym się spotkać.A on mówi że będzie tam i tam przejezdzać to możemy się spotkać gdy pytałem o dane adres itp to podał raz wogóle taką ulice której nie ma we wrocławiu jak mu to powiedziałem to szybko się poprawił i powiedział że się pomylił i źle przeliterował (już nie mogłem ze śmiechu) ale na koniec znowu nie trafił bo podał nr domu 31 a ta ulica jest bardzo krótka i na niej znajduje się tylko galeria sztuki i chyba dwa domy ogólnie ulica leci do nr 5.Dla 100% pewności umówiłem się z nim że kupuje i zapłace tą zaliczke rano a on na to że w takim razie wycofuje ogłoszenie z allegro i do zobaczenia jutro.A TERAZ NAJLEPSZE dzwoni po 10 min mój brat z innego nr i ta sama śpiewka co mi.A zdjęcia są ściągnięte z traktorpool gdzie jego cena wynosi 240tyś zł netto.mają jeszcze JD nie polecam http://otomoto.pl/john-deere-6930p-A64038.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starszy    0

uwarzajcie na białego busa PMI i czarny kombi DL mają z sobą beczki i sprzedają wode zamiast paliwa dziś mnie orżneli na 3500tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

"Nową prawdę Polak sobie kupi

że przed szkodą i po szkodzie głupi"

tak mi się przypomniało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

uwarzajcie na białego busa PMI i czarny kombi DL mają z sobą beczki i sprzedają wode zamiast paliwa dziś mnie orżneli na 3500tyś

 

chyba 3,5 tyś


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Stoję przed małym dylematem w kwestii doboru haków sprzęgających. Chcę zamontować coś takiego do ciągnika o mocy 70KM. Nie wykonuje on nie wiadomo jak ciężkich prac ale jednak hak to wygoda o czym już się przekonałem nie raz. I teraz biję się z myślami, czy inwestować prawie 500zł za sztukę, za oryginał CBM'a, kat 2S, czy może pójść w coś tańszego i wziąć waryńskiego. Generalnie waryński chyba robi nie najgorsze te części ale nie wiem jak jest z hakami. Szukam opinii i ciężko cokolwiek znaleźć. CBM to wiadomo, marka sama w sobie. Ale różnica w cenie dość znaczna bo na 2 sztukach około 400zł. Bardzo bym Was prosił o pomoc w dokonaniu wyboru. Może są na forum osoby które mają haki waryńskiego już jakiś czas i z perspektywy tego czasu, są w stanie wydać jakąś opinię. O opinię CBM'a nie pytam bo wiadomo że to górna półka. 
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj