endrju00711

UWAGA OSZUST !

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Janke008    0

W tym tygodniu w tygodniku rolniczym o nich już pisali tyle że brali po 3zł za litr.Co zamierzasz z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca94    168

Niestety nic ojciec nic nie będzie robił ja tylko ostrzegę was żebyś cie nie wpadli jak ja bo 2i pół tysiąca drogą nie chodzi mnie niestety na tyle oszukali obudziliśmy całą gminę i gminę sąsiednią na próżno co jakim mogę teraz zrobić chowałem półtora roku byka i wziąłem 2300 zł a tu przyjedzie ci takich dwóch :( mieli pewni lewe tablice zmienili i koniec niestety tacy są ci Polacy :P

 

Darkos795 to nie było paliwo tylko woda.Paliwa w czterech beczkach to było może 6 litry.Na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Kolego chciałeś kupić ropę po 2,80zł??? Myślałeś, że to mega promocja na BP??? :( Sorry że to powiem ale dobrze Ci zrobili. Żeby Ci sprzedać ropę w tej cenie oni musieliby kogoś wcześniej okraść i to Ci nie przeszkadzało bo Ty na tym miałeś skorzystać, ale że oni Ciebie okradli to już jest beeeee. Pamiętaj paliwo kupuje się na stacji benzynowej a nie u złodzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

Ty ciesz się że jeszcze nie masz tak jak koło znajomego. Ludzie kupowali paliwo bo tanie było, a w nocy przyjeżdżała mafia ze spluwami i czyścili garaże ze sprzętu ;/


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

Dobrze cię załatwili,teraz będziesz wiedział gdzie kupować i jakie paliwo,a co do ceny to już ona powinna być dla ciebie ostrzeżeniem,Bo 2,80 to nie żadna okazja, pewno gdyby to była akurat ropa? ,a to i tak tylko odbarwiona opałówka.Przy dzisiejszej cenie w hurcie około 4,0zł minus 0,85zł zwrotu podatku to daje cenę 3,15zł/l.Ja jak kupuje od gościa z koparki ,albo z Tira to max połowę ceny ,aktualnie 2-2.20zł/l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenas    11

:blink: nie kopie się leżącego,gdyby trafiła wam się taka okazja tak samo byście kupili a teraz udajecie cnotki,trochę zalatuje tu obłudą ;[


Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Nie kupił bym od kolesia którego nie znam! @up - Zrozum, że w obecnych czasach cudów nie ma! Współczuje, że straciłeś 2 tyś ale to będzie nauczka na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

Nie chodziło mi żeby kogoś dobijać,ale trzeba realnie myśleć,Ja nigdy nic nie kupuje i Nie sprzedaje do obcych!.A takie okazyjne zakupy obojętne czego takie mają skutki??? I jeszcze jedno nie wierzę w żadne promocje ,rabaty i bonusy,bo i tak za to przyjdzie nam zapłacić prędzej ,czy później???.Jeśli kogoś uraziłem to PRZEPRASZAM!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

:) nie kopie się leżącego,gdyby trafiła wam się taka okazja tak samo byście kupili a teraz udajecie cnotki,trochę zalatuje tu obłudą ;)

Kolego takich okazji jest kilka rocznie a to na paliwo a to na pilarki czy elektronarzędzia... Jednak wyznaję jedną zasadę NIE KUPUJĘ OD ZŁODZIEJI!!! Pamiętaj że to ty możesz być okradziony, to tobie mogą spuścić paliwo a potem sprzedać sąsiadowi po okazyjnej cenie :blink: Jak trafia się taka okazja to są tylko dwie możliwości albo ktoś próbuje ciebie oszukać albo sprzedaje ci coś kradzionego... Dlatego takich domokrążców najlepiej odrazu gonić z podwórka!!!

Ja nie chcę kopać leżącego ale sam jest sobie winien... Jednak nauka nie idzie w las i myślę, że kolega hodowca94 nie bedzie już korzystał z takich "okazji" ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to swój swojego to płakać się chce co się dzieje w tym kraju rząd nas okrada polaka polaka okrada ten kraj widzę po woli schodzi na psy.

 

 

Ty okradasz państwo i obywateli kupując nielegalne paliwo. Popatrz na siebie, a nie rzucasz hasła ze "kraj schodzi na psy" i "Polak Polaka okrada".


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

ja was ostszaegam a wy tak się odwdzięczacie :blink:

 

No bardzo dziękujemy że nas ostrzegasz, ale zrozum że sam sobie jesteś winien, nikt z nas tobie nie doradzał, sugerował że masz kupic te paliwo, także pretensje możesz miec tylko do siebie. Jak to mówią mądry polak po szkodzie...


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeladnik    0

Też się założę, że większość gdyby zobaczyła że to ładna żółciutka ropa, to nie myślała by czy ktoś wcześniej był okradziony i skąd właściwie jest, jak widać że ładna, i jeszcze za 2.8 a nie każdy ma milion na koncie i oszust umie sprzedać "wała" jak to oszust to dalibyście się naciągnąć. Nie ładnie koledzy, hodowca94 was ostrzega a wy robicie mu "koło pióra", koledzy! to nieładnie się świnić a szczególnie kogoś drugiego. O następnych oszustach g*no będziecie wiedzieć,z tego tematu się ucieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin    3

Hodowca 94 dziękuję za ostrzeżenie choć z takich okazji nie korzystam. Każdy z nas w życiu dał się kiedyś mniej ub więcej nabrać więc podziękujcie koledze za ostrzeżenie i powstrzymajcie się od zbędnych komentarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca94    168

Tak jak rolnik obmyśla ja by tu zwiększyć produkcję i wyjść na swoim tak oni obmyślają jak bytu najskuteczniej oszukać a nawet jak by ta ropa była po 3,50 a rozlali by ją na wpół z wodą to i wy byście się nabrali oszukać. Każdy może powiedzieć a ja to bym nie wziął bo jestem za mądry a jak by przyszło co do czego i to inaczej byście mówili <_< .Niestety coraz więcej jest takich oszustów i jeżeli ktoś z tym czegoś nie zrobi to będą coraz częściej zdarzały się takie sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    42

czytając ten wątek znowu utwierdzam się w przekonaniu, że to co kupuje się bardzo okazyjnie w niedalekiej przyszłości okazuje się zwykłą tandetą. Zbyt niska cena (mocno odbiegająca od rynkowej)jakiegoś produktu powinna nam już dać coś do myślenia i wzbudzić podejrzenie, że coś jest nie tak, bo przecież każdy działający na rynku handlowiec nie działa charytatywnie- czyli nie pozbawia się potencjalnego zysku obniżając cenę produktu <_< ja już kilka razy przekonałem się że kupno od domokrążców jest najgorsze :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ty okradasz państwo i obywateli kupując nielegalne paliwo. Popatrz na siebie, a nie rzucasz hasła ze "kraj schodzi na psy" i "Polak Polaka okrada".

O patrzecie ptariota się znalazł B) Gó*no my z tego mamy a dla złodziei dobrze juz nie wiedzą jaką akcyze i podatki nakładać. Ja bym ujął to inaczej. Nie dał im zarobić i nie zabrał im przecież. Oni nas bardzije bym powiedział okradają. Nie wiadomo jak wielkie akcyzy i inne nakładająć zabierają nasze cięzko zarobione pieniadze. A on ich cięzko naprawde zarobionych pieniędzy nie zabrał..


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca94    168

Ta a teraz jak dali do trudnych warunków gospodarowania onw to nagle euro staniało ciekawe dlaczego :D masz ten swój rząd Paktofonikas i ciekawe jak będzie z tym Komorowskim bo on to tylko na obiecywał a nic nie robi on to rolników zniszczy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tc56    4

Kolego nauka kosztuje wiem cos o tym bo jestem na 5 roku studiów :D . Co ma ONW do spadku euro- kurs jest brany z ostatniego dnia roboczego września- najpierw to się ogarnij w tym temacie a nie piszesz bzdury. Ta wypowiedź to mi śmierdzi PiS-em uważaj ... nie będę kończył bo niby mamy agresję i parcie w polityce. Komorowski już zrobił dał większą ulgę studentom od 1 stycznia na komunikację- taka była obietnica przedwyborcza, a że ja studiuję rolnictwo to przekład się też na nasza gałąź gospodarki. Nie ty pierwszy się naciołeś na ten numer z paliwem i nie ostatni- sporo ludzi dało się też nabrać na tanie paliwo od drogowców. Ja tam takie okazję unikam z reszta ile zarobisz na tym interesie jak kupisz ze 4 beczki paliwa to nawet nie wystarczy u mnie na dzień roboty kupi się w hurcie do tego jeszcze zwrot akcyzy i cena dużo większa nie będzie od tej twojej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Nie rozumiem tylko jak można nie zorientować się przy przelewaniu tego "paliwa"? Bo chyba nie chcesz powiedzieć że Ci w beczkach to zostawili?

 

U nas we wsi był numer z wodą ale taki że ktoś zajumał paliwo z ciągnika i nalał tam wody (dla niepoznaki lub na złość), po długich próbach uruchomienia pompa wtryskowa podziękowała za współprace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca94    168

W beczkach mi to zostawili właśnie ale pokazywał ze to ropa wzioł zanurzył kieliszek i ropa patrzyłem moczyłem papier i szmate paliło się nic nie strzelało to co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Stoję przed małym dylematem w kwestii doboru haków sprzęgających. Chcę zamontować coś takiego do ciągnika o mocy 70KM. Nie wykonuje on nie wiadomo jak ciężkich prac ale jednak hak to wygoda o czym już się przekonałem nie raz. I teraz biję się z myślami, czy inwestować prawie 500zł za sztukę, za oryginał CBM'a, kat 2S, czy może pójść w coś tańszego i wziąć waryńskiego. Generalnie waryński chyba robi nie najgorsze te części ale nie wiem jak jest z hakami. Szukam opinii i ciężko cokolwiek znaleźć. CBM to wiadomo, marka sama w sobie. Ale różnica w cenie dość znaczna bo na 2 sztukach około 400zł. Bardzo bym Was prosił o pomoc w dokonaniu wyboru. Może są na forum osoby które mają haki waryńskiego już jakiś czas i z perspektywy tego czasu, są w stanie wydać jakąś opinię. O opinię CBM'a nie pytam bo wiadomo że to górna półka. 
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj