endrju00711

UWAGA OSZUST !

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
yacenty    3883

temat super ale do robienia problemów,

UWAZAJCIE CO piszecie bo może być ostry dym - o pomowienie jest bardzo łatwo - nawet jak masz racje i prawde, jak ktos jest cwany to moze na tobie zrobić niezła kasę.

Muszę znów podpytac pani adwokat na co mozemy pozwalac na forum a na co nie.

Nie chce znów do niej chodzic załatwiac, nie chce nie moc spac wieczorami przez jednego uzytkownika ktory napisał cos pod adresem pewnej firmy a ta firma osoba pozniej rzuca się do mnie.

Panowie - więcej uwagi i wiecej spokoju. Jesli juz cos piszecie przemyslcie to 20 razy albo nawet 25 i ubierajcie w dobre słowa aby pozniej nikt nie mogl sie dowalić bezposrednio


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Czyli na dobrą sprawe jak napisze że JD dużo pali to moge zostać posądzony o pomówienie i narażenie dealerów na straty wynikające z mojej negatywnej opinii o produkcie (nawet jeśli w moim odczuciu jest prawdziwa, zakładając hipotetycznie że posiadam taki ciągnik), wtedy jakaś trochelepsza firma może zacząć domagać sie zmiany mojego zdania i jest spora szansa że ze swoim zapleczem prawników to się jej uda. Nie spotkałem się jeszcze z taką formą marketingu ale jak widać jest niesamowicie skuteczna bo po jednym incydencie chyba już nikt nie odważy sie powiedzieć czegoś negatywnego o ciągniku czy dealerze. W d*pach sie poprzewracało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

nie jestem ekspertem ale mając kreatywnego prawnika chyba jest to możliwe, nie mniej uwazam ze jest to specyficzna forma reklamy dla mało inteligentnych czytelników, ci bardziej inteligentni chyba wyczują pismo nosem <_<


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepek2    11
Czyli na dobrą sprawe (...) W d*pach sie poprzewracało.

Też tak myślę. Zawsze na "czarne" mówię czarne (a nie "mocno szare"), a na "białe" - białe (a nie "bardzo jasne"). Ale też nikt nie ma ochoty podejmować walki jak Dawid z Goliatem, dlatego rozumiem Yacentego.

Zawsze można znaleźć jakiś sposób: pamiętacie reklamy piwa bezalkoholowego <_< z charakterystycznycm przymrużeniem oka?

Myślę, że jesteśmy w podobnej sytuacji: możemy pisać, że firma X, albo ciągnik Y są bez zarzutów :) , albo "dobre inaczej"

Nie jest to może zbyt mądre, ale czy mamy jakieś wyjście? Przecież nie będziemy tylko chwalić.


Brak roboty, nadmiar kasy = popieprzone w głowie. Rolnictwo ratuje mnie przed jednym i drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

tak tak tak, tylko bierz pod uwage fakty - z faktów komuś będzie się trudno wykiwać, jesli jednak bedzie to plotka to moga być z tego problemy.

Ja w pełni rozumiem te firmy które mają objekcje co do negatywnych opinii wyssanych z palca - takie tez się pojawiaja, konkurencja tez sie stara komus zaszkodzić - nie rozumiem tylko podejscia do tematu - tu sie wypowiada opinie i nie ja piszę czyjąś opinię. Ma ktoś problem niech uderza do autora posta a nie do mnie, ja co najwyzej na wniosek mogę ukryc posty do pełnego wyjaśnienia sprawy.

 

Tutaj kolega twierdzi ze ma zaswiadczenie z policji to wyglada to w miarę rzetelnie.

A co do sprzedawców to nie raz zdarzyło mi się ze chciałem gościa pobić i kazałem oddać pieniądze za paliwo jakie spaliłem jadąc do sprzedawcy bo pisali ze stan bdb a tak na prawde sprzedawali KUPĘ złomu. Jednak nikomu nigy nie dałem chociaż 500zł bez spisania wstępnej umowy z dowodami osobistymi na stole czy tez papierami firmy.

Ostatnio jednemu człowiekowi dałem 200zl zaliczki na gębę ale człowiek sprawiał wrażenie OK, też rolnik i miał bardzo ładne gospodarstwo wiec mu zaufaliśmy z ojcem - chociaz z drugiej strony nie powinno sie tak robic, ale z drugiej strony to az głupio - facet wydaje sie powazny i prosic o umowe dla 200zl


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy takie prawo a nie inne. Trzeba wszystko ubierać w przyjemniejsze słowa a nie że xxx to tacy a tacy. Można napisać " nie spełnili moich oczekiwań". I w razie czego Wy macie spokój, Jacek ma spokój a jak ktoś ma deko oleju w głowie to i tak wyciągnie z tego wnioski.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

sadzac po liczbie userow z kazdej gminy jest po kilku,wiec jak ktos ma jechac xxx kilometrow ,moze zapytac o kogos ,jest duza szansa , ze ktos mieszka blisko i wie jak sprawy stoja-odpowiedzi oczywiscie na pw


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma podane dane adresowe w profilu.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7
A po co Wy jezdzicie tyle kilometrów po te maszyny?... Wychodze z założenia, że jak najbliżej sie da, a jak juz to tylko zza granicy, ale panstwa...

A tak poza, to moim zdaniem na tych stronach ktore podał autor tematu i jeszcze jednej z aukcjami(wiadomo jaka) to mozna sprzedawać, nie kupować... Ja sie tak napaliłem na samochod... Dobrze, że jedynie 20 km zrobiłem...

 

Odpowiedź jest bardzo prosta albo u mnie w podlaskim nie ma tego co chcę kupić albo jest dużo droższe. Ja ostatnimi czasy co chce kupić to strasznie daleko jak jest w możliwej cenie.Za ładowaczem byłem w Niemodlinie, za suszarnią do kukurydzy w Wykach k. Pleszewa silosy i siewnik do zboża okolice Płocka, samochód Gniezno plus jeszcze kilka innych tras po ponad 200km w jedną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja może też się dopisze. Też jestem z Podlasia. Po agregat i siewnik latałem 2 razy do Kruszwicy (prawie 80 km) a po bliźniaki pod Poznań (520 km). Poprostu nigdzie bliżej nie bylo sprzętu który mi się podobał i spełniał moje wymagania głównie cenowe.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombay    0
sadzac po liczbie userow z kazdej gminy jest po kilku,wiec jak ktos ma jechac xxx kilometrow ,moze zapytac o kogos ,jest duza szansa , ze ktos mieszka blisko i wie jak sprawy stoja-odpowiedzi oczywiscie na pw

tak sie sklada ze ja mieszkam koło Dębna (8km) ale o tej sprawie nic nie słyszałem. 2 km ode mnie jest john deere do sprzedania chyba ze 150 KM za około 80 tys. ale nie jestem pewny. Z początku myslalem ze gosc zrobił cyfrówke zamiast 49 wpisał 94 ale chyba to odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Kolego bombay@ jak jesteś tym zainteresowany przejedź się do sklepu motoryzacyjnego na podanej ulicy, i sam się przekonaj co ci gośc opowie ilu rolników przychodzi do niego po inf. o istnieniu danego adresu. Po drugie oglądałem chyba ten ciągnik o którym piszesz, bo se myślimy jak już jesteśmy to chociaż jakiś sprzęt trzeba oglądnąć <_< To był chyba John Deere 7700 czy coś podobnego, ale fakt takiego dużego konia nie potrzebujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

No właśnie najlepiej popytać na forum lub na upartego wyszukać książkę telefoniczną danej miejscowości pomęczyć się i znaleźć kogoś kto mieszka blisko może coś wie na ten temat. I tak ogólnie to Firma powinna mieć tel stacjonarny jeźeli nie ma to juz jest nie ciekawie. Ps tak sobie myślałem niewiem na jakim poziomie informatycznym jest admin itd ale może dało by rade zrobić mapę polski z podziałem na województwa itd i każdy który by sie rejestrował musiałby podać miejscowość lub chociaż województwo i zostałby oznaczony na mapie. Coś jak na stronie wmasg Pozdrawiam i sorka za ofa:)


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

Ciekawe co oni chcieli zrobić z tak nowym i gorącym towarem?

Chyba wspominałem w paru wątkach, że Polacy to złodzieje i kombinatorzy :)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4
Odpowiedź jest bardzo prosta albo u mnie w podlaskim nie ma tego co chcę kupić albo jest dużo droższe. Ja ostatnimi czasy co chce kupić to strasznie daleko jak jest w możliwej cenie.Za ładowaczem byłem w Niemodlinie, za suszarnią do kukurydzy w Wykach k. Pleszewa silosy i siewnik do zboża okolice Płocka, samochód Gniezno plus jeszcze kilka innych tras po ponad 200km w jedną stronę.

 

kizo to gratuluje jak kupiłes auto w gnieznie tam sa same nie bite i szanowane auta :) kiedys to gosc z jednego komisu nawet proponował mi lakierowanie auta gratis jakbym sie zdecydowal :) choć może sie myle. ale ja jakoś nie mam zaufania do gniezna


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agronom83    2

Na temat jednego z komisów w gnieźnie aż boje sie napisać :lol: powiem tak pewiem komis z gniezna był uczciwy inaczej :D nie mam auta i nie mam kasy :) już ten koleś nie ma komisu bo policja sie tym zajeła ale prawdopodobnie jego szanowna małżonka ma komis do dzisiaj :) to było kilka lat temu ale do dziś kasy brak i pewnie już tak zostanie :) to tak w formie ostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca94    168

Poruszający się białym mercedesem dostawczym z mniejszych modeli na rejestracji PZ dwóch starszych mężczyzn jeden ponad 40 lat drugi ponad 50 sprzedają wodę zamiast ropy leją do małych beczek ze 3 lity ropy potem woda do pełna biorą kieliszek i pokazują ze ropa pon czym jak się dzisiaj pszekonałem 5 minut za późno jest to woda mogą próbować znowu oszukać narazie mogą być w W Mazowieckim Uważajcie! najpierw szukają chętnych a za 3 h przprzyjeżdżają z to niby ropą orżneli mnie na ponad 2 tysie proponują ją po 2.80 za litr

 

Mogą grasować po mniejszych wsiach po rolnikach !!!!!!!! Nie dajcie sie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca94    168

Jak to swój swojego to płakać się chce co się dzieje w tym kraju rząd nas okrada polaka polaka okrada ten kraj widzę po woli schodzi na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Stoję przed małym dylematem w kwestii doboru haków sprzęgających. Chcę zamontować coś takiego do ciągnika o mocy 70KM. Nie wykonuje on nie wiadomo jak ciężkich prac ale jednak hak to wygoda o czym już się przekonałem nie raz. I teraz biję się z myślami, czy inwestować prawie 500zł za sztukę, za oryginał CBM'a, kat 2S, czy może pójść w coś tańszego i wziąć waryńskiego. Generalnie waryński chyba robi nie najgorsze te części ale nie wiem jak jest z hakami. Szukam opinii i ciężko cokolwiek znaleźć. CBM to wiadomo, marka sama w sobie. Ale różnica w cenie dość znaczna bo na 2 sztukach około 400zł. Bardzo bym Was prosił o pomoc w dokonaniu wyboru. Może są na forum osoby które mają haki waryńskiego już jakiś czas i z perspektywy tego czasu, są w stanie wydać jakąś opinię. O opinię CBM'a nie pytam bo wiadomo że to górna półka. 
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj