endrju00711

UWAGA OSZUST !

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

I jak tu wierzyć w sprawiedliwość . Jeszcze bydlak ma czelność stanąć przed oszukanymi i nie czuje się winny . Za samo sprzedawanie ciągników , których nie miał powinien beknąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1681

Nie, żebym faceta bronił, ale po kolei:
-producent dał homologację

-fakturę wystawił dealer
-rolnik zapłacił dealerowi i zarejestrował ciągnik
-dealer wpłacił producentowi kasę, ale czy w tytule przelewu był ciągnik tego rolnika, czy inne zobowiązania dealera wobec producenta?
Wszyscy czepiają się producenta, ale dealer nie chciał wystąpić przed kamerą i się oczyścić. Czemu nie pokazano dokładnie dokumentów? A prowadzący to już dno, strasznie chaotyczny i szukający na siłę sensacji. Powtarzam raz jeszcze, nie bronię producenta, bo gdyby chciał sprawę załagodzić, to ciągniki rolnicy by dostali, a to co on ma z dealerem to osobna sprawa.Ja jednak za d*pę bym brał dealera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taa , a on taki biedny - nawet firmy nie ma , tylko jego żona teraz , a on nie wie nawet co tam się dzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Nie, żebym faceta bronił, ale po kolei:

-producent dał homologację

-fakturę wystawił dealer

-rolnik zapłacił dealerowi i zarejestrował ciągnik

-dealer wpłacił producentowi kasę, ale czy w tytule przelewu był ciągnik tego rolnika, czy inne zobowiązania dealera wobec producenta?

Wszyscy czepiają się producenta, ale dealer nie chciał wystąpić przed kamerą i się oczyścić. Czemu nie pokazano dokładnie dokumentów? A prowadzący to już dno, strasznie chaotyczny i szukający na siłę sensacji. Powtarzam raz jeszcze, nie bronię producenta, bo gdyby chciał sprawę załagodzić, to ciągniki rolnicy by dostali, a to co on ma z dealerem to osobna sprawa.Ja jednak za d*pę bym brał dealera.

Rozumiem co piszesz ale czy  zgadzasz się z tym że jak dobrze zrozumiałem tych ludzi jest masa a syndyk ma jeden traktor do zabezpiczenia roszczeń i uważam że diler nie był kretynem i nie wiedział co się kroi ,Producent przyjmuje kasę ale niema traktorów Pieniądze znikają ,firmę przejmuje żona a on mówi że to nie jest zabronione do tego dwóch prokuratorów nie widzi przestepstwa i umarza  sprawę LITOŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1681

To, że prokuratura nie widzi sprawy, to nawet nie wiem jak to nazwać. Oczywiste jest też, że producent ma swoje za uszami(manewry z żoną) i to potępiam, ale dalej twierdzę, że dealer nie jest czysty w tej sprawie( po tym co widziałem w tv).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Ale producent kase od dilera brał a traktorów nie dawał   i  oto tu chodzi ,potem ogłasza upadłosc  .A gdzie kasa ,mówi  niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

NA PAL OBYDWÓCH.MOŻE NIEKTUŻY NIEWIDZĄ ZNAMION PRZESTĘPSTWA ALE MOŻE BYĆ TAK ŻE WIDZIELI COŚ INNEGO POD STOŁEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

ja bym nie wytrzymał i mu przypierdolił przed kamerami

 

jak ogladałem w tv to aż mnie reka chodziła.

 

Za samą głuptawą gadke powinien dostać w pape i ten jego uśmieszek. \

wiem wiem producent nie jest tylko winny, a diler takze nie lepszy, maszyn nie dostaje ok. 100osob a ONI dalej z premedytacja wprowadzali ludzi w błąd. 

Tylko kto tknie człowieka z portfelem około 14mln producent i diler ok. 14mlnx30%  .maja czym smarować i ślizgają się na cudzej krzywdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    584

A jakie inne zobowiązania pieniężne może mieć dealer względem producenta niż kasa za ciągniki?!. Jeżeli coś było nie tak to dlaczego dealer naciągnął dalej ludzi?.Nie wiem tego ,czy był tylko jeden dealer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Dealer też nie jest czysty, dostawał dokumenty a nie dostawał towaru. Rozumiem 1-2 ciągniki ale tu mowa o 100 ile czasu to trwało.

 

Rolnicy wpłacający też się nie zastanowili że ich towaru nie ma na placu. legalnie do obrotu wpuścili ok. 100 dokumentów upoważniających do rejestracji na pusto (tylko ciągnik sobie trzeba skombinować i wszystko jest legalnie).

 

Ja za każdy sprzęt który płaciłem widziałem na placu, jedynie za wały 20 000 zł zapłaciłem nie widząc towaru ale o 15 miałem je już na podwórku (ale ryzyko było).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Niestety rolnicy kupili najdroższe dokumenty.

Ale przeciez jak sie kupuje czy to ciągnik czy inna maszyne jest wyznaczony termin dostawy przeciez to jest wiążące. Teraz powinni wnioskowac o odsetki od dilera-tak mi sie wydaje o nie wydanie towaru na czas,a diler ewentualnie niech sciga producenta. Kase bral diler i on jest jak narazie zalążkiem calego przekretu.
Przeciez jak sprzedajecie cokolwiek hurtownikowi a on dalej to przeciez osoba na końcu łańcuszka nie bedzie skarżyć producenta.
Tutaj akurat powinnien beknac za lewe setki homologacji dla fikcyjnego ciagnika-ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192

Do 1920 roku istniało prawo, że handlowac można tylko towarem, który handlujący ma na składzie. Zapobiegało to skutecznie handlowaniu "kotem w worku". Niestety, New Deal w USA skutecznie wyeliminował to i inne dobre zasady. Za popowstały "Futures" czyli handel zakładami na stawki. Skutki są takie, jakie widać - sprzedaż ciągników, ktore nigdy nie opuściły zakładu produkcyjnego.

A rolnicy są sami sobie winni - nie ma sprzętu do odbioru, nie płace faktury i nie rejestruję. Może to będzie nauczka dla innych. W tej sprawie winne są wszystkie 3 strony, każda w inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

To  jest  bardziej pokręone ludzie brali porzyczki zastawiając  swój majątek czyli ciągnik bo dowód rejst. był Bank napewno żąda AC bo tak się  dzieje przy zastawach Kidyś wyrejestrowywałem samochód żeby uwolnić się od ubezpieczenia to musiałem  kawałek karoseri zawieść na złom aby uzyskać dokument do wydz. kom.Jak ci ludzie się uwolnią od OC chyba tylko wyrokiem sądu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Tego człowieka nikt nie powinien szkodować!!! Cały ten artykuł to jeden wielki,obłudny STEK BZDUR. I fantazji Autora!!!!. Artykuł odbiega od realu w mocnym rażącym stopniu. Mało tego jeszcze padają bezczelne pomówienia pod adresem MS MLEKPOL, i Gabinetu Weterynaryjnego!! Mlekpol to dwa razy zapłacił tobie za działkę pod zlewnie i to nie małe pieniądze. Zapomniałeś już jak w zlewni zamki zaklejałeś kropelką. Jak zlewniarce dokuczałeś że mało nie poroniła, że wcześniaka urodziła tak jej dokuczałeś!co zapominałeś o tym??! Przez ciebie to nawet listonosza nam zmielili, bo listy"h8888E" przynosił od tych ***** co o kasę się upominają!! Tego też nie pamiętasz? Co weterynaria odmówiła ci usług?? 40 tysięcy byłeś winy, przez dwa lata nie płaciłeś, Caritas znalazłeś wśród weterynarii? PORYTE WIE KIM JESTEŚ I KOMU KRZYWD, PLOTEK ZASIAŁEŚ, PORYTE O TOBIE NIE ZAPOMNI I PORYTEGO NIE OSZUKASZ!!!!

 

Takie zdanie o nim ludzie mają. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wszystkie aukcje z podejrzanie niską ceną maszyn, są zazwyczaj oszustwem. A że ludzie są tak naiwni że wierzą w własny fart dlatego ci oszuści istnieją, sam fakt nie możności obejrzenia tego ciągnika to już powinien być czerwonym światłem dla takiej transakcji. 

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 13.04.2017 o 19:00, stuart napisał:

Tego człowieka nikt nie powinien szkodować!!! Cały ten artykuł to jeden wielki,obłudny STEK BZDUR. I fantazji Autora!!!!. Artykuł odbiega od realu w mocnym rażącym stopniu. Mało tego jeszcze padają bezczelne pomówienia pod adresem MS MLEKPOL, i Gabinetu Weterynaryjnego!! Mlekpol to dwa razy zapłacił tobie za działkę pod zlewnie i to nie małe pieniądze. Zapomniałeś już jak w zlewni zamki zaklejałeś kropelką. Jak zlewniarce dokuczałeś że mało nie poroniła, że wcześniaka urodziła tak jej dokuczałeś!co zapominałeś o tym??! Przez ciebie to nawet listonosza nam zmielili, bo listy"h8888E" przynosił od tych ***** co o kasę się upominają!! Tego też nie pamiętasz? Co weterynaria odmówiła ci usług?? 40 tysięcy byłeś winy, przez dwa lata nie płaciłeś, Caritas znalazłeś wśród weterynarii? PORYTE WIE KIM JESTEŚ I KOMU KRZYWD, PLOTEK ZASIAŁEŚ, PORYTE O TOBIE NIE ZAPOMNI I PORYTEGO NIE OSZUKASZ!!!!

 

Takie zdanie o nim ludzie mają. :) 

Coś wiadomo jak potoczyły się dalej sprawy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

Odnośnie Jacka P. to w księdze wieczystej ( tej z licytacji gospodarstwa ) to ma jeszcze 1.3 mln długu  do spłaty... Odsetki od przeterminowanych kredytów sa ogromne, nie miał możliwości aby to spłacić... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widać że przesadził z kredytami. Jakby wolniej się rozwijał to miałby szanse a tak nie wyszło. Przy cenie ponad 1.5 zł w piątnicy było mu źle i musiał się przenosić to musiał mieć konkretne raty do spłacenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj